HELUZ NA MAX: Stavajte s nami a užívajte si výhody od našich partnerov
vyhľadávanie
Dnes je 26.9.

Aquatherm Nitra 2023 po štyroch rokoch opäť spolu a naživo

Aktualizované: 2. 2. 2023

Najväčší odborný veľtrh TZB na Slovensku od 7. – 10. 2.2023. Príďte si na veľtrh nabitý technológiami pre rady, finančné prostriedky aj technológie vystavovateľov, to všetko v jeden deň a na jednom mieste! Ako kúriť a naopak chladiť čo najúspornejšie? Ako vybrať správnu náhradu za nevyhovujúci kotol? Na čo všetko je možné čerpať dotácie a finančnú podporu? Aj na tieto aktuálne témy bude hľadať odpoveď Aquatherm Nitra 2023.

Zdroj: MDL Expo

Hlavným mottom tohtoročného ročníka je odprezentovať odbor technického zariadenia budov v rámci prezentácie jednotlivých firiem, ale aj sprievodného programu odbornej a laickej verejnosti.

KEDY keď nie teraz, KDE keď nie na veľtrhu, takže čo návštevníci uvidia a budú počuť na Aquatherme Nitra?

Kto plánuje stavbu, rekonštrukciu či inováciu vo svojich domovoch, zarezervujte si 7. až 10. február 2023. Zateplenie, novostavby, výmena kotlov a kachlí, tepelné čerpadlá, solárne systémy, fotovoltaika, rekuperácia, dažďová a odpadová voda, zelené strechy … v spolupráci s našimi partnermi a vystavovateľmi sa budeme venovať všetkým dotačným titulom, a to počas sprievodných seminárov a prednášok, tak predovšetkým na stánkoch výrobcov a predajcov celého sortimentu technológií a zariadení pre inteligentný, zdravý a udržateľný domov.

22 ročník, 8 odborov, 160+ vystavovateľov, to bude Aquatherm Nitra

Ako tradičný veľtrh technického zaradenia budov, je presne tým druhom aktivít, ktorá sa stáva interaktívnou platformou pre stretnutia odbornej verejnosti z radov projektantov a architektov, developerských a stavebno-investičných spoločností, montážnych, inštalačných a servisných firiem, facility managementu, a tiež predstaviteľov štátnej správy a miestnej samosprávy, s lídrami na trhu, tuzemskými aj zahraničnými výrobcami, generálnymi zastúpeniami v odbore vykurovania, vzduchotechniky, klimatizácie, merania a regulácie a zdravotechniky.

Aj pre nich sú pripravené témy sprievodného programu. Už dnes Vám môžeme sľúbiť veľtrh nabitý technológiami od popredných firiem a známych značiek naprieč odborom TZB. Predovšetkým však vnímame medzi našimi klientmi potrebu osobného stretnutia, a to je hlavným cieľom nášho úsilia, ktorému podriaďujeme voľbu nového termínu, výber partnerov a tém aj nastavenie mediálnej kampane.

Aquatherm Nitra, veľtrh technického zariadenia budov, techniky prostredia a technológií pre energeticky efektívne budovy, sa bude konať v dňoch 7. – 10. februára 2023 v priestoroch nitrianskeho výstaviska AGROKOMPLEX Nitra a ako najkomplexnejšia a najucelenejšia prehliadka odboru technického zariadenia budov láka k návšteve odborníkov a jednotlivcov po štyroch rokoch nemožnosti vidieť a stretnúť sa osobne.

Viac informácií o veľtrhu na www.aquatherm-nitra.com

Kontakt:

MDL Expo s.r.o.
tel.: +421 948 955 721
e-mail: aquatherm-nitra@mdlexpo.cz

Autor: Tlačová správa
Foto: MDL Expo s. r. o.

Tématické odbory

reklama

Nové

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Zverejnené 21.9. Tubusové svetlovody sú na českom či slovenskom trhu už pomerne známym produktom. Dopyt po nich neustále rastie. Vďaka čím ďalej prísnejším požiadavkám na stavby sa však posúva aj technické spracovanie a vylepšujú sa detaily prevedenia svetlovodov… ísť na článok

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Zverejnené 20.9. Systém keramických stropných panelov HELUZ je vyhľadávaným riešením pri výstavbe rodinných domov. Využitie ale nájde aj v bytovej či občianskej výstavbe či v priemyslových a poľnohospodárskych objektoch. Panely je možné použiť do svetlosti… ísť na článok

Malý veľký dom nad údolím Sázavy

Malý veľký dom nad údolím Sázavy

Zverejnené 26.9. Rodinný dom v Českom Šternberku je zasadený do svahovitého pozemku v miestnej vilovej časti nad riekou Sázavou. Hmota jeho objemu výrazne prevyšuje zastavanú plochu a dokonale tak maskuje svoju skutočnú, skôr skromnú veľkosť. Veľký podiel na tomto… ísť na článok

reklama