vyhľadávanie
Dnes je 27.1.

Miesto stretnutí, diskusii a námetov – 28. ročník medzinárodnej výstavy Infotherma

Zverejnené: 8. 1. 2023

V dňoch 23. až 26. januára 2023, denne od 9 do 18 hodín (vo štvrtok do 16 hodín), sa uskutoční už 28. Pokračovanie medzinárodnej výstavy Infotherma. Po dvojročnej vynútenej pauze sa tak opäť stretneme na Výstavisku Černá louka v Ostrave.

Infotherma je od svojho počiatku venovaná vykurovaniu, úsporám energií a zmysluplnému využívaniu obnoviteľných zdrojov v malých a stredných objektoch. V Českej republike sa jedná o významnú špecializovanú výstavu, na ktorej sú zastúpené európske a svetové značky výrobkov a produktov potrebných na tepelnú pohodu našich domovov.

Je veľa tém, o ktorých sa bude na Infotherme diskutovať nielen pri úvodnej konferencii spojenej so slávnostným zahájením výstavy dňa 23. januára od 11 hodín v Konferenčnom centre Výstaviska Černá louka, ale aj na sprievodnom programe vo vstupnom pavilóne.

Výstavisko je opäť zaplnené vystavovateľmi, pripravený je aj sprievodný program. Tešíme sa hlavne na to, že Ostrava bude opäť miestom, kde sa stretnú poprední výrobcovia, predajcovia, montážne aj servisné firmy a odborná verejnosť s cieľom predstaviť návštevníkom výstavy novinky a smery, ktorými sa uberá moderné vykurovanie a stavby spojené s ekonomickým bývaním.

Doba nie je jednoduchá pre nikoho z nás. Je ťažko predvídateľná, rapídne sa dvíhajú ceny energie aj materiálov. Na výstavisku bude preto pripravených aj niekoľko poradenských stánkov, v ktorých návštevníci môžu prediskutovať svoje otázky a nechať si poradiť od odborníkov.

Výstava Infotherma sa pripravuje pod záštitou Ministerstva priemyslu a obchodu ČR, Ministerstva životného prostredia ČR, Štátneho fondu životného prostredia ČR, Hospodárskej komory ČR a Hajtmana Moravskosliezskeho kraja.

Srdečne pozývame na Infothermu 2023 návštevníkov a odbornú verejnosť. Príďte sa inšpirovať najnovšími technológiami, prezrite si expozície popredných firiem v odbore a preberte svoje otázky a požiadavky v priamom kontakte s vystavovateľmi.

Viac na: www.infotherma.cz

Autor: agentúra INFORPRES
Foto: archív usporiadateľa

Tématické odbory

reklama

Nové

Premyslená zástavba úzkeho mestského pozemku energeticky úsporným rodinným domom

Premyslená zástavba úzkeho mestského pozemku energeticky úsporným rodinným domom

Zverejnené 24.1. Autorom návrhu dvojpodlažného rodinného domu v mestskej časti Košice - Myslava, v ktorom býva rodina pána Júliusa, je samotný investor. Ten pracuje v oblasti stavebníctva, čo mu uľahčilo nielen prípravu projektu a voľbu stavebného materiálu Ytong,… ísť na článok

Doprajte si teplú vodu zohriatu slnkom zariadeniami z THERMO|SOLARU

Doprajte si teplú vodu zohriatu slnkom zariadeniami z THERMO|SOLARU

Zverejnené 21.1. Zvýšený záujem o slnečné kolektory, ale aj ďalšie druhy OZE, trvá hneď od začiatku roku 2023. Najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov, firma THERMO|SOLAR Žiar, s.r.o., tento zvýšený záujem registruje od júna 2023, kedy sa zásadne zmenili… ísť na článok

Ako ušetriť za vykurovanie? Vymeňte okná, pravidelne vetrajte a obstarajte si vlhkomer

Ako ušetriť za vykurovanie? Vymeňte okná, pravidelne vetrajte a obstarajte si vlhkomer

Zverejnené 20.1. Neustále navyšovanie cien energií je dôvodom, prečo začať pátrať po všetkých únikoch tepla z vašej domácnosti. Často sú príčinou staré netesniace okná. S ich výmenou nemusíte čakať, kým bude vonku pekne. Inštalácia je možná do -10 °C. ísť na článok

reklama