Woodplastic - výrobca kvalitných
WPC terás, plotov a obkladov
vyhľadávanie
Dnes je 3.12.

Miesto stretnutí, diskusii a námetov – 28. ročník medzinárodnej výstavy Infotherma

Zverejnené: 8. 1. 2023

V dňoch 23. až 26. januára 2023, denne od 9 do 18 hodín (vo štvrtok do 16 hodín), sa uskutoční už 28. Pokračovanie medzinárodnej výstavy Infotherma. Po dvojročnej vynútenej pauze sa tak opäť stretneme na Výstavisku Černá louka v Ostrave.

Infotherma je od svojho počiatku venovaná vykurovaniu, úsporám energií a zmysluplnému využívaniu obnoviteľných zdrojov v malých a stredných objektoch. V Českej republike sa jedná o významnú špecializovanú výstavu, na ktorej sú zastúpené európske a svetové značky výrobkov a produktov potrebných na tepelnú pohodu našich domovov.

Je veľa tém, o ktorých sa bude na Infotherme diskutovať nielen pri úvodnej konferencii spojenej so slávnostným zahájením výstavy dňa 23. januára od 11 hodín v Konferenčnom centre Výstaviska Černá louka, ale aj na sprievodnom programe vo vstupnom pavilóne.

Výstavisko je opäť zaplnené vystavovateľmi, pripravený je aj sprievodný program. Tešíme sa hlavne na to, že Ostrava bude opäť miestom, kde sa stretnú poprední výrobcovia, predajcovia, montážne aj servisné firmy a odborná verejnosť s cieľom predstaviť návštevníkom výstavy novinky a smery, ktorými sa uberá moderné vykurovanie a stavby spojené s ekonomickým bývaním.

Doba nie je jednoduchá pre nikoho z nás. Je ťažko predvídateľná, rapídne sa dvíhajú ceny energie aj materiálov. Na výstavisku bude preto pripravených aj niekoľko poradenských stánkov, v ktorých návštevníci môžu prediskutovať svoje otázky a nechať si poradiť od odborníkov.

Výstava Infotherma sa pripravuje pod záštitou Ministerstva priemyslu a obchodu ČR, Ministerstva životného prostredia ČR, Štátneho fondu životného prostredia ČR, Hospodárskej komory ČR a Hajtmana Moravskosliezskeho kraja.

Srdečne pozývame na Infothermu 2023 návštevníkov a odbornú verejnosť. Príďte sa inšpirovať najnovšími technológiami, prezrite si expozície popredných firiem v odbore a preberte svoje otázky a požiadavky v priamom kontakte s vystavovateľmi.

Viac na: www.infotherma.cz

Autor: agentúra INFORPRES
Foto: archív usporiadateľa

Tématické odbory

reklama

Nové

V Michalovciach postavili bytové domy rýchlejšie vďaka veľkoformátu

V Michalovciach postavili bytové domy rýchlejšie vďaka veľkoformátu

Zverejnené 2.12. Projekt bytových domov R+R Rezidence v Michalovciach ponúka moderné a nadštandardné bývanie. V súčasnosti sa v rezorte nachádzajú dva bytové domy so 68 bytovými jednotkami. Pri projektovaní domov sa uplatnila služba digitálneho plánovania Xella blue… ísť na článok

Dokonalý vzhľad, odolný materiál: Nový rodinný dom má terasu aj obloženie zábradlia z kompozitného dreva Terafest

Dokonalý vzhľad, odolný materiál: Nový rodinný dom má terasu aj obloženie zábradlia z kompozitného dreva Terafest

Zverejnené 30.11. Kompozitné drevo dnes nachádza svoje uplatnenie nielen pri stavbe terás, ale aj plotov alebo obkladov stien, a to ako u súkromných subjektov, tak aj v priestoroch určených verejnosti. Jedná sa o moderný, atraktívny a na dotyk príjemný materiál,… ísť na článok

Čím sa riadiť pri výbere vchodových dverí?

Čím sa riadiť pri výbere vchodových dverí?

Zverejnené 1.12. Vchodové dvere sú jedným z najnamáhavejších prvkov na dome, musia jeho obyvateľov chrániť pred nepriazňou počasia či potenciálnym narušiteľom. Ide o dlhodobú investíciu, preto sa odporúča, aby ste ich výber konzultovali s odborníkom. ísť na článok

reklama