HELUZ – tehly, preklady, komíny, stropné systémy na stavbu rodinného domu
vyhľadávanie
Dnes je 19.5.

Odborníci spoločnosti HELUZ poradia počas online veľtrhu VELETON

Zverejnené: 16. 1. 2022

Plánovanú stavbu rodinného domu alebo jeho rekonštrukciu môžete naživo, pritom z pohodlia domova skonzultovať s odborníkmi spoločnosti HELUZ – počas online stavebného veľtrhu VELETON 21. – 23. januára 2022.

Počítač, telefón či tablet vám postačí, aby ste sa dozvedeli, ako začať stavať. „Najprv pomôžeme predovšetkým s výberom vhodného materiálu pre energeticky úsporné a zdravé bývanie,“ hovorí Filip Bosák, manažér technického poradenstva českého výrobcu tehlových systémov HELUZ.

A pokiaľ sa stavebník rozhodne pre tradičný ekologický materiál, ktorým tehly tejto značky sú, môže sa spoľahnúť na technickú podporu aj v priebehu stavby. „V rámci online veľtrhu predstavíme aj ďalšie naše služby, ktoré investorovi poskytujeme pri stavbe bezplatne. Pozrieť si bude môcť zaujímavé prezentácie, stiahne si letáky do virtuálnej igelitky, poradíme mu, ako získať zľavový kód a benefity so Šekovou knižkou HELUZ a mnoho ďalšieho,“ vysvetľuje Filip Bosák dôvody, prečo sa oplatí zúčastniť sa veľtrhu VELETON.

Online veľtrh sa prvýkrát uskutočnil vlani v januári. „Pre nás to bolo vítané riešenie, v dobe pandémie sme sa mohli stretnúť „naživo“ s investormi a zodpovedať ich otázky. V minulom roku náš „stánok“ navštívilo viac ako tritisíc ľudí, niektorí aj opakovane,“ dopĺňa Andrea Stejskalová z marketingového oddelenia.

Ak tento rok navštívite virtuálny stánok HELUZ, môžete sa dostať do zlosovacej súťaže o hodnotné ceny. Registrácia na webinár TU.

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy HELUZ
reklama

Nové

Krása a dynamika dreva - to je jedinečná tvorba drevených sôch od maďarského umelca

Krása a dynamika dreva - to je jedinečná tvorba drevených sôch od maďarského umelca

Zverejnené 19.5. Gábor Miklós Szőke sa preslávil svojimi monumentálnymi sochami zvierat. Jeho úžasné výtvory vznikajú z kusov stavebného dreva a vytvára ich tím sochárov, tesárov a iných profesionálov. ísť na článok

Na jeseň môžete získať dotáciu z Plánu obnovy na zníženie energetickej náročnosti domu

Na jeseň môžete získať dotáciu z Plánu obnovy na zníženie energetickej náročnosti domu

Zverejnené 18.5. Na jeseň tohto roka spustí Ministerstvo životného prostredia SR Plán obnovy. Jeho cieľom je eliminovať vplyv klimatických zmien a neustáleho zvyšovania cien energií na energetickú náročnosť budov. Dotácie až do výšky 60 % môžu žiadatelia získať aj… ísť na článok

Ako na inštaláciu sadrokartónu

Ako na inštaláciu sadrokartónu

Zverejnené 17.5. V súčasnosti sú sadrokartónové dosky jedným z najvhodnejších a najrýchlejších riešení suchej výstavby. Dajú sa využiť ako pri rekonštrukciách, tak aj pri novostavbách. Odborník vám poradí, ako na ich jednoduché a správnu inštaláciu. ísť na článok

reklama