Doživotná záruka na tehlový systém HELUZ
vyhľadávanie
Dnes je 21.4.

Postavili ste dom z tehál HELUZ? Vyhrajte 100 tisíc a rozdelte sa pade na pade!

Zverejnené: 10. 3. 2024

Spoločnosť HELUZ spúšťa nový ročník obľúbenej súťaže Dom roka, v rámci ktorej hľadá najlepšiu realizáciu z tehál HELUZ. Tohtoročnou novinkou je zvýšenie výhry na 100 tisíc korún, ktorú usporiadateľ automaticky rozdelí medzi investora, čiže stavebníka a autora projektu. Prihlásiť stavbu môže ktorýkoľvek z nich. Registrácia sú otvorené od 19. februára do 15. apríla.

Súťaž HELUZ Dom roku 2024 je určená pre stavby z tehál HELUZ dokončené medzi 1. januárom 2018 a 15. aprílom 2024. Pre účasť je nutné nahrať minimálne tri fotografie a projektovú dokumentáciu. Prihlásiť sa môžu ako architekti a projektanti, tak aj investori, pričom je vyžadovaný vzájomný súhlas oboch strán.

Hlavná výhra 100 tisíc korún českých pripadá na víťazný dom. HELUZ ju rovnomerne rozdelí medzi investora a autora projektu. Registrácia do súťaže HELUZ Dom roka prebieha prostredníctvom online formulára na oficiálnych stránkach súťaže.

Do hlasovania sa zapojí verejnosť

Po uzávierke registrácií odborná porota vyberie desať finalistov, ktorí postúpia do fázy verejného hlasovania. Finálne projekty budú predstavené na Facebooku a webe spoločnosti HELUZ. Následne verejnosť rozhodne o víťazovi prostredníctvom hlasovacieho formulára. Dom, ktorý získa najviac hlasov, dostane finančnú odmenu vo výške 50 tisíc korún pre investora a 50 tisíc korún pre projektanta/architekta. Hlasovanie môžu súťažiaci podporiť zdieľaním a propagáciou na sociálnych sieťach.

Päťdesiattisícový voucher odovzdajú výhercom obchodní zástupcovia spoločnosti HELUZ. Súčasťou výhry je natočenie krátkeho videa a profesionálne nafotenie Domu roku 2024. Fotografie budú poskytnuté obom stranám na voľné použitie.

Propozícia súťaže HELUZ Dom roku 2024

Termín registrácie do súťaže: 19. februára až 15. apríla
Výber poroty: 15. apríla až 28. apríla
Zverejnenie finalistov: 29. apríla
Ukončenie hlasovania: 13. mája
Vyhlásenie víťaza: 16. mája

Prihlasovanie je otvorené pre: stavby z tehál HELUZ postavené od 1. 1. 2018 do 15. 4. 2024

Dodatočné informácie: účasť v súťaži nie je spoplatnená, hlasovanie prebieha na webových stránkach spoločnosti HELUZ

O spoločnosti HELUZ

HELUZ patrí medzi troch najväčších výrobcov murovacích materiálov v Českej republike. Ako jediný z tejto trojice je českou rodinnou firmou. HELUZ sa zasadzuje o zmysluplné stavanie, teda včasnú a do detailu premyslenú výstavbu z kvalitného materiálu. Okrem kompletného stavebného systému pre hrubú stavbu ponúka spoločnosti aj zapožičanie pomôcok, poradenstvo pred stavbou a služby počas nej. Správne postavené domy HELUZ sú pripravené na výkyvy cien energií aj počasia, potrebu dodatočných úprav, sú stabilné a odolné.

Viac informácií nájdete na stránke: https://www.heluz.cz/akce-dum-roku

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy HELUZ

Tématické tagy

reklama

Nové

Stavebný veľtrh Brno ponúkne riešenia pre lepšie bývanie

Stavebný veľtrh Brno ponúkne riešenia pre lepšie bývanie

Zverejnené 20.4. Chcete lepšie bývať? Chystáte sa stavať, rekonštruovať alebo modernizovať svoj domov? Hľadáte informácie o dotačných programoch, nových stavebných materiáloch a technológiách? Zaujímajú vás udržateľné a energeticky úsporné riešenia? Potom navštívte… ísť na článok

Záhadné stavby sveta a ich slovenské či české alternatívy: od Stonehenge po pyramídy!

Záhadné stavby sveta a ich slovenské či české alternatívy: od Stonehenge po pyramídy!

Zverejnené 17.4. Odkryte s nami tajomstvo troch starovekých megastavieb, ktoré dodnes fascinujú celý svet. Akou technológiou bol postavený Stonehenge, aký účel mali pyramídy a ako je to so svahovými zosuvmi na Machu Picchu? ísť na článok

Tenkovrstvá, murovacia, zakladacia, alebo tepelnoizolačná malta. Ako vybrať správnu

Tenkovrstvá, murovacia, zakladacia, alebo tepelnoizolačná malta. Ako vybrať správnu

Zverejnené 15.4. Výrobcovia mált sa ich výber snažia stavebníkom čo najviac zjednodušiť, napriek tomu občas narazíte na otázky, z ktorých plynie, že ľudia nad voľbou tej správnej malty váhajú. Pozrime sa preto, aké malty ponúka pre svoj stavebný systémy z pórobetónu… ísť na článok

reklama