Fasádne obklady Ruukki
vyhľadávanie
Dnes je 20.5.

Zelená domácnostiam 2024 spustila nový informačný systém

Zverejnené: 1. 5. 2024

Po naozaj dlhom čakaní a neustálych odkladoch sa konečne projekt Zelená domácnostiam 2024 pohol vpred. SIEA spustila nový informačný systém do ktorého je možné už teraz vkladať žiadosť o poukážky a upravovať ich.

Zdroj: anatoliy_gleb, shutterstock

V systéme je možné žiadať o vydanie poukážok na inštaláciu slnečných kolektorov, fotovoltických panelov, tepelných čerpadiel, kotlov na biomasu a veterných turbín.

Ak máte záujem o dotácie na uvedené typy zariadení, viac informácií o tom ako pri žiadosti postupovať nájdete na našej stránke 3 kroky k získaniu dotácie.

Ste zo západného alebo stredného Slovenska a máte záujem o návrh riešenia a cenovú ponuku fotovoltiky alebo slnečných kolektorov?

Môžete využiť aj služby nášho Top partnera firmy Solar Profitech Systems. Žiadosť o návrh riešenia a cenovú ponuku môžete vyplniť TU.

Autor: Tlačová správa
Foto: Shutterstock
reklama

Nové

Podlahy na Zámočku zvládla až liata tepelná izolácia ThermoWhite

Podlahy na Zámočku zvládla až liata tepelná izolácia ThermoWhite

Zverejnené 18.5. Ide o objekt menom Zámoček v juhočeskej obci Újazd, ktorý dlho a mimo pozornosti len opustený chátral. Zámok ale budil záujem, ktorý nakoniec vyústil nielen do jeho architektonicky hodnotnej obnovy, ale aj do realizácie jeho kvalitnej a súčasnej… ísť na článok

Ako vybrať strešné okná?

Ako vybrať strešné okná?

Zverejnené 16.5. Strešné okná sú v súčasnosti populárne. Na trhu je veľké množstvo druhov strešných okien od rôznych známych aj menej známych výrobcov. Pri ich výbere musíme zvážiť nielen estetickú stránku, ale predovšetkým tú praktickú. Ohľad je potrebné brať na… ísť na článok

Metropolitná stanica v Lubline. Nový symbol mesta

Metropolitná stanica v Lubline. Nový symbol mesta

Zverejnené 13.5. V poľskom meste Lublin bolo v januári tohto roku otvorená nová metropolitná stanica predstavujúca pre mesto nielen architektonickú chválu, ale predovšetkým funkciu primárneho dopravného uzlu. Okrem toho hlavnou prednosťou stanice skutočnosť, že… ísť na článok

reklama