vyhľadávanie
Dnes je 4.12.

Interiérové dvere značky Hörmann

Zverejnené: 13. 2. 2019

Spoločnosť Hörmann patrí medzi tradičných a významných európskych dodávateľov garážových brán, pohonov a dverí. Od roku 2013 tvorí neoddeliteľnú súčasť jej ponuky tiež široká škála špičkových interiérových dverí, ktoré sa vyznačujú nielen vysokou kvalitou, ale tiež špičkovým dizajnom.

Dvere sa vyrábajú v nemeckom Gütersloh a od roku 2016, kedy sa objavili aj na českom trhu, stali sa jednou z najobľúbenejších súčastí sortimentu Hörmann na Slovensku aj v Čechách.

Čím sú dvere Hörmann zaujímavé

Pre zákazníkov sú interiérové dvere Hörmann zaujímavé predovšetkým vďaka kvalite, úžitkovým vlastnostiam a tiež širokej ponuke povrchov. Vyrábajú sa z masívneho dreva, drevených materiálov, MDF komponentov a drevotriesky. Ich povrch je z atraktívneho a odolného povrchu duradecor, ktorý je o 50 % odolnejší než povrch CPL, pre koncového zákazníka je cenovo zaujímavý a je k dispozícií v mnohých variantoch.

Najpredávanejším produktom stále zostáva rad BaseLine s povrchom Duradecor1), ktorý má na výber z mnohých variantov hladkých a štrukturovaných povrchov. Dvere sú vybavené zámkom od popredného nemeckého výrobcu Schulte Schlagbaum a kvalitnými sadmi kľučiek od nemeckej značky HAFI. Zákazník si môže vybrať z jedno- aj dvojkrídlových variantov otváracích dverí, rovnako ako dverí posúvnych, ktoré sa zasúvajú do puzdra alebo sa posúvajú na stene. Dvere nájdu využitie nielen v rodinných domoch a bytoch, ale tiež vo veľkých objektoch, ako sú školy, nemocnice a úrady.

Široký sortiment drevených dverí ponúka veľké množstvo rôznych typov presklenia, kovania, motívov, prevedení a elektrických výbav presne podľa požiadaviek zákazníka. Samozrejmosťou je tiež použitie každej strany krídla aj zárubne v inej farbe či motíve.

Zaujímavé realizácie v ČR s interiérovými dvermi Hörmann

S bytovými dvermi tejto značky sa môžu zákazníci stretnúť v mnohých úspešných realizáciách bytových domov aj priemyselných objektov, ako je napríklad bytový dom Bělohorská v Prahe, areál firiem Aerotech v Klatovoch alebo AG Plast v Miloviciach či sklad Lidlu v Olomouci. Budú použité tiež v pripravovanom projekte radových domov Klínec v okolí Příbramu.

Kde zistiť viac

Spoločnosti Hörmann sa s úspechom darí rozširovať sieť špecializovaných distribútorov. Najrozsiahlejšia je v Prahe a v Sterdočeskom kraji, ale v súčasnosti táto distribučná základňa posilňuje aj v ďalších regiónoch Českej republiky (napríklad distribučné centrum v Olomouci). Prierez sortimentom interiérových dverí ponúka rozsiahla vzorkovňa spoločnosti v centrále firmy v Středoklukách pri Prahe a informačný servis poskytujú tiež moderné internetové stránky www.hörmann.sk

¹ Povrch Duradecor zabezpečuje, že sú dvere maximálne odolné voči nárazom. Navyše nie je citlivý, je ľahko udržiavateľný a odolný voči horúčave a tým si dlhšie udrží svoju krásu.

Autor: Ing. Kateřina Kočická
Foto: Archív firmy

Tématické odbory

reklama

Nové

Zima vás nemusí odradiť od murovania

Zima vás nemusí odradiť od murovania

Zverejnené 1.12. Pri výstavbe konštrukcií treba rešpektovať nielen technologické postupy, ale aj klimatické podmienky. Medzi najdôležitejšie ukazovatele sa pritom zaraďujú nízke alebo vysoké vonkajšie teploty, slnečné žiarenie, vietor, dážď a mráz. Pri nižších… ísť na článok

Ultranízkoenergetické tehlové dvojdomy pod Považským Inovcom

Ultranízkoenergetické tehlové dvojdomy pod Považským Inovcom

Zverejnené 30.11. V atraktívnej lokalite obce Kočovce časť Rakoľuby zrealizovala spoločnosť CBI s. r. o. výstavbu moderných ultranízkoenergetických dvojdomov . Na stavbu moderných objektov bolo použité murivo z tehál Porotherm, ktoré dosahujú vynikajúce… ísť na článok

Slovenská národná galéria po 21 rokoch otvára nový galerijný areál

Slovenská národná galéria po 21 rokoch otvára nový galerijný areál

Zverejnené 3.12. Rekonštrukcia Slovenskej národnej galérie sa dostala k svojmu záveru. Galéria po prvýkrát (po)otvorí verejnosti svoje obnovené priestory v nedeľu 11. decembra 2022. Počas tohto dňa si budú môcť návštevníci a návštevníčky užiť celodenný program pre… ísť na článok

reklama