Screenové clony - rolety proti slnku
vyhľadávanie
Dnes je 13.6.

Luxusné závesy BEMATECH pre dokonalý vzhľad okna

Zverejnené: 30. 6. 2016

Zatiaľ, čo záclona bráni nežiaducim pohľadom do miestnosti, záves má obmedziť hlavne prenikanie svetla do interiéru alebo von. Veľmi vítaná je aj jeho dekoratívna funkcia. Elegancia a vkus, ktoré vychádzajú z európskeho a svetového kontextu a rešpektujú domáce akcenty sú presne tou voľbou na ktorú vsadila spoločnosť Bematech. Jej odmenou je množstvo spokojných zákazníkov.

Tradícia, funkčnosť, elegancia; to sú termíny typické pre jeden z najstarších prvkov tieniacej techniky. Závesy sú podľa štatistík stále najčastejšie využívaným tieniacim prvkom. Dôvodov na ich používanie v interiéri je viac: popri zatienení a dekoračnej funkcii je to aj tlmenie hluku, možnosť rozdelenia priestoru, ale tiež čiastočná tepelná izolácia, ktorá znižuje straty tepla pri prúdení a sálaní.

Rozsiahla kolekcia látok

Kolekcia látok Bematech je najrozsiahlejšou kolekciou na českom a slovenskom trhu. Zároveň sa jedná o látky s vysokou farebnou a tvarovou stálosťou. Zatiaľ, čo závesy do spálne podporia pocit pokoja a pohody pred spaním, závesy do detských izieb zafungujú napríklad ako hravý interiérový prvok pre deti. Podľa požiadaviek na stupeň zatienenia si môžeme vybrať z pestrej škály materiálov, od látok transparentných až po látky nepriehľadné z ktorých sa šijú zatemňovacie závesy.

Závesy z vlastnej látky

Pokiaľ pri dekorácii interiéru pracujeme s jedným materiálom, je tu možnosť nechať si ušiť závesy z vlastnej látky v spoločnosti Bematech. Pracovníci v spoločnosti taktiež posúdia vhodnosť látky na požadovaný účel. Vďaka tomuto riešeniu budú hotové závesy na okách vyzerať vždy skvelo.

Moderné spracovanie závesov

Bematech využíva na tento účel najmodernejšie technológie, ktoré okrem iného umožňujú rezanie látky v zvislej polohe. Švy sú šité neviditeľnými stehmi, čo podčiarkuje dokonalé spracovanie celého výrobku. V súčasnej dobe má Bematech technologicky najvyspelejšiu výrobu v ČR.

Spôsoby prevedenia

Je možné si vybrať z deviatich typov skladov. Široká ponuka prevedení umožňuje spracovanie závesu presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Pri závesoch je často využívaná možnosť ich podšívania.

Závesové profily

Závesy sú prichytené k profilu pomocou jazdcov. Pri výbere profilu je potrebné vychádzať z požadovaného spôsobu ovládania, celkového rozmeru závesu a gramáže látky. Ponuka Bematech zahŕňa koľajnice na manuálne ovládanie a to ťahom za záves alebo šnúrkou a na motorické ovládanie. Veľkou výhodou závesových profilov je možnosť presného prispôsobenia aj neštandardným tvarom okna.

Viac informácií na webových stránkach www.bematech.cz.

Autor: RNDr. Jiří Hejhálek
Foto: Archív firmy

Tématické odbory

reklama

Nové

Aké sú výhody a funkcie vonkajšej tieniacej techniky

Aké sú výhody a funkcie vonkajšej tieniacej techniky

Zverejnené 12.6. Vďaka svojmu pozitívnemu vplyvu na prostredie vnútri budovy patrí tieniaca technika prakticky ku každému rodinnému domu či bytu. Jej prednosti boli opísané v mnohých článkoch. Dokáže usporiť energiu, znížiť hluk, zvýšiť bezpečnosť proti krádeži,… ísť na článok

Praktický balkón pre každého: Čo mu nesmie chýbať?

Praktický balkón pre každého: Čo mu nesmie chýbať?

Zverejnené 11.6. Balkón je praktickým miestom, ktoré má široké využitie. Niektorým slúži ako záhradka, pre iných ide zas o oddychový priestor na čítanie knihy alebo pitie kávy. Zariaďujete si balkón a neviete, ako na to? Máme pre vás zopár praktických tipov, ktoré… ísť na článok

Ako dosiahnuť dokonalý povrch stien

Ako dosiahnuť dokonalý povrch stien

Zverejnené 9.6. Možno ste to už zažili – sedíte u známych v novom byte, obdivujete dokonalé hladké steny a premýšľate o tom, že tie u vás doma by potrebovali vylepšiť. Aj vaše steny môžu byť perfektné. Treba si len vybrať správne materiály a pri úprave povrchu… ísť na článok

reklama