vyhľadávanie
Dnes je 4.12.

PCI – technologický líder už viac ako šesť desaťročí

Zverejnené: 19. 6. 2015

Už od svojho založenia v roku 1950 je PCI pojmom, ktorý je v oblasti stavebnej chémie vnímaný ako spojenie špičkových technológií, inovácií a profesionálneho servisu. Za 65 rokov existencie prinieslo PCI množstvo revolučných technológií a produktov.

Kvalita a návratnosť vložených prostriedkov je krédom našej produktovej filozofie od samotného výberu surovín, cez vstupnú kontrolu až po kompletné produkty, ktoré majú vďaka najmodernejším skúšobným laboratóriám tú najvyššiu kvalitu. Produkty PCI sú neustále testované a preverované nezávislými inštitútmi a denne plnia tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré sú na nich kladené našimi zákazníkmi. Skúsení odborníci, najmodernejšie výrobné zariadenia a technológie – to všetko dokopy prináša tú najvyššiu kvalitu produktov.

Zatepľovacie systémy a fasády

Zákazníkom, ktorí sa chystajú obliecť svoj dom do nového kabátu, ponúkame veľké množstvo rôznych variantov a jedinečných riešení pre nové aj staré objekty, panelové, bytové aj rodinné domy. Ponúkané riešenia sú vhodné pre takmer všetky druhy podkladov a pre širokú škálu klimatických podmienok.

Dávame priestor vašej kreativite

Povrchové úpravy zatepľovacích systémov PCI Multitherm umožňujú široký výber štruktúr, zrnitostí a farebných odtieňov. Popri tradičných povrchových úpravách ponúkame materiálové riešenia, ktoré umožňujú na povrchu ETICS imitovať drevený obklad, pohľadový betón, travertín a celé množstvo ďalších dizajnových povrchových úprav. Povrchové úpravy tónujeme do viac ako päťdesiatich tisícov farebných odtieňov.

Gletovaný povrch
Gletovaný povrch
Imitácia pohľadového betónu
Imitácia pohľadového betónu
Imitácia dreva
Imitácia dreva
Imitácia mramoru
Imitácia mramoru

Technické riešenie pre každú stavbu

Na základe dlhoročných praktických skúseností v oblasti zatepľovania budov ponúkame projektantom, architektom a vykonávacím firmám systémy a ich technické riešenia s rokmi preverenou životnosťou a spoľahlivosťou.

 • Systémy odolné voči biotickému napadnutiu.
 • Difúzne otvorené systémy.
 • Systémy so zvýšenou mechanickou odolnosťou.
 • Zateplenie balkónov a lodžií.
 • Zdvojenie zatepľovacích systémov.
 • Nadštandardné protipožiarne riešenie.
 • Systémy s najvýkonnejšími izolantmi.

Servis inak ako inde je samozrejmosťou

PCI nedodáva iba najmodernejšie a inovované technológie, ale aj široký profesionálny servis. Každodenná práca kvalifikovaných spolupracovníkov zabezpečuje podporu remeselníkov, projektantov a obchodných partnerov. U PCI si môžete byť istý nielen individuálnym prístupom, ale tiež stopercentným, ktorý inde nenájdete:

 • Priama marketingová podpora pre súčasných zákazníkov a „štartovacia” podpora pre nových zákazníkov.
 • Profesionálne poradenstvo zabezpečujú naši odborní poradcovia a produktoví manažéri.
 • Špičková logistika z výrobnej firmy v Chrudimi alebo priamo z výrobných firiem v Nemecku.
 • Veľký rozsah podpornej tlače zameranej predovšetkým na technické riešenia.
 • Odovzdávanie know-how cez vlastné školiace semináre.
 • Školenie vo vlastnom novo vybudovanom školiacom stredisku vrátane praktických ukážok.
 • Technická podpora pri jednotlivých zákazkách.

Viac informácií nájdete na internetových stránkach www.pci-sk.sk.

Autor: Martin Hurta, marketingový produktový manažer PCI
Foto: Archív spoločnosti

Tématické odbory

reklama

Nové

Zima vás nemusí odradiť od murovania

Zima vás nemusí odradiť od murovania

Zverejnené 1.12. Pri výstavbe konštrukcií treba rešpektovať nielen technologické postupy, ale aj klimatické podmienky. Medzi najdôležitejšie ukazovatele sa pritom zaraďujú nízke alebo vysoké vonkajšie teploty, slnečné žiarenie, vietor, dážď a mráz. Pri nižších… ísť na článok

Ultranízkoenergetické tehlové dvojdomy pod Považským Inovcom

Ultranízkoenergetické tehlové dvojdomy pod Považským Inovcom

Zverejnené 30.11. V atraktívnej lokalite obce Kočovce časť Rakoľuby zrealizovala spoločnosť CBI s. r. o. výstavbu moderných ultranízkoenergetických dvojdomov . Na stavbu moderných objektov bolo použité murivo z tehál Porotherm, ktoré dosahujú vynikajúce… ísť na článok

Slovenská národná galéria po 21 rokoch otvára nový galerijný areál

Slovenská národná galéria po 21 rokoch otvára nový galerijný areál

Zverejnené 3.12. Rekonštrukcia Slovenskej národnej galérie sa dostala k svojmu záveru. Galéria po prvýkrát (po)otvorí verejnosti svoje obnovené priestory v nedeľu 11. decembra 2022. Počas tohto dňa si budú môcť návštevníci a návštevníčky užiť celodenný program pre… ísť na článok

reklama