Doživotná záruka na tehlový systém HELUZ
vyhľadávanie
Dnes je 19.5.

PCI – technologický líder už viac ako šesť desaťročí

Zverejnené: 19. 6. 2015

Už od svojho založenia v roku 1950 je PCI pojmom, ktorý je v oblasti stavebnej chémie vnímaný ako spojenie špičkových technológií, inovácií a profesionálneho servisu. Za 65 rokov existencie prinieslo PCI množstvo revolučných technológií a produktov.

Kvalita a návratnosť vložených prostriedkov je krédom našej produktovej filozofie od samotného výberu surovín, cez vstupnú kontrolu až po kompletné produkty, ktoré majú vďaka najmodernejším skúšobným laboratóriám tú najvyššiu kvalitu. Produkty PCI sú neustále testované a preverované nezávislými inštitútmi a denne plnia tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré sú na nich kladené našimi zákazníkmi. Skúsení odborníci, najmodernejšie výrobné zariadenia a technológie – to všetko dokopy prináša tú najvyššiu kvalitu produktov.

Zatepľovacie systémy a fasády

Zákazníkom, ktorí sa chystajú obliecť svoj dom do nového kabátu, ponúkame veľké množstvo rôznych variantov a jedinečných riešení pre nové aj staré objekty, panelové, bytové aj rodinné domy. Ponúkané riešenia sú vhodné pre takmer všetky druhy podkladov a pre širokú škálu klimatických podmienok.

Dávame priestor vašej kreativite

Povrchové úpravy zatepľovacích systémov PCI Multitherm umožňujú široký výber štruktúr, zrnitostí a farebných odtieňov. Popri tradičných povrchových úpravách ponúkame materiálové riešenia, ktoré umožňujú na povrchu ETICS imitovať drevený obklad, pohľadový betón, travertín a celé množstvo ďalších dizajnových povrchových úprav. Povrchové úpravy tónujeme do viac ako päťdesiatich tisícov farebných odtieňov.

Gletovaný povrch
Gletovaný povrch
Imitácia pohľadového betónu
Imitácia pohľadového betónu
Imitácia dreva
Imitácia dreva
Imitácia mramoru
Imitácia mramoru

Technické riešenie pre každú stavbu

Na základe dlhoročných praktických skúseností v oblasti zatepľovania budov ponúkame projektantom, architektom a vykonávacím firmám systémy a ich technické riešenia s rokmi preverenou životnosťou a spoľahlivosťou.

 • Systémy odolné voči biotickému napadnutiu.
 • Difúzne otvorené systémy.
 • Systémy so zvýšenou mechanickou odolnosťou.
 • Zateplenie balkónov a lodžií.
 • Zdvojenie zatepľovacích systémov.
 • Nadštandardné protipožiarne riešenie.
 • Systémy s najvýkonnejšími izolantmi.

Servis inak ako inde je samozrejmosťou

PCI nedodáva iba najmodernejšie a inovované technológie, ale aj široký profesionálny servis. Každodenná práca kvalifikovaných spolupracovníkov zabezpečuje podporu remeselníkov, projektantov a obchodných partnerov. U PCI si môžete byť istý nielen individuálnym prístupom, ale tiež stopercentným, ktorý inde nenájdete:

 • Priama marketingová podpora pre súčasných zákazníkov a „štartovacia” podpora pre nových zákazníkov.
 • Profesionálne poradenstvo zabezpečujú naši odborní poradcovia a produktoví manažéri.
 • Špičková logistika z výrobnej firmy v Chrudimi alebo priamo z výrobných firiem v Nemecku.
 • Veľký rozsah podpornej tlače zameranej predovšetkým na technické riešenia.
 • Odovzdávanie know-how cez vlastné školiace semináre.
 • Školenie vo vlastnom novo vybudovanom školiacom stredisku vrátane praktických ukážok.
 • Technická podpora pri jednotlivých zákazkách.

Viac informácií nájdete na internetových stránkach www.pci-sk.sk.

Autor: Martin Hurta, marketingový produktový manažer PCI
Foto: Archív spoločnosti

Tématické odbory

reklama

Nové

Podlahy na Zámočku zvládla až liata tepelná izolácia ThermoWhite

Podlahy na Zámočku zvládla až liata tepelná izolácia ThermoWhite

Zverejnené 18.5. Ide o objekt menom Zámoček v juhočeskej obci Újazd, ktorý dlho a mimo pozornosti len opustený chátral. Zámok ale budil záujem, ktorý nakoniec vyústil nielen do jeho architektonicky hodnotnej obnovy, ale aj do realizácie jeho kvalitnej a súčasnej… ísť na článok

Ako vybrať strešné okná?

Ako vybrať strešné okná?

Zverejnené 16.5. Strešné okná sú v súčasnosti populárne. Na trhu je veľké množstvo druhov strešných okien od rôznych známych aj menej známych výrobcov. Pri ich výbere musíme zvážiť nielen estetickú stránku, ale predovšetkým tú praktickú. Ohľad je potrebné brať na… ísť na článok

Metropolitná stanica v Lubline. Nový symbol mesta

Metropolitná stanica v Lubline. Nový symbol mesta

Zverejnené 13.5. V poľskom meste Lublin bolo v januári tohto roku otvorená nová metropolitná stanica predstavujúca pre mesto nielen architektonickú chválu, ale predovšetkým funkciu primárneho dopravného uzlu. Okrem toho hlavnou prednosťou stanice skutočnosť, že… ísť na článok

reklama