HELUZ NA MAX: Stavajte s nami a užívajte si výhody od našich partnerov
vyhľadávanie
Dnes je 25.9.

Poradíme, ako nájsť profesionálov na krtkovanie za skutočne výhodnú cenu

Zverejnené: 3. 5. 2023

Máte obmedzený rozpočet a potrebujete využiť profesionálne krtkovanie? Hoci v tomto prípade to môže znieť paradoxne, nerozhodujte sa iba podľa najnižšej ceny.

V konečnom dôsledku totiž môžete zaplatiť ešte viac. Poradíme, ako si vybrať kvalitné krtkovanie za tú najlepšiu cenu a nepopáliť sa.

Zosumarizujte si svoje potreby

Najlepší výsledok pri hľadaní služieb, ako je čistenie kanalizácie či krtkovanie je, ak dokážete čo najpresnejšie špecifikovať svoje požiadavky. Tak sa totiž dostanete k relevantným cenovým ponukám, ktoré bude ľahšie medzi sebou porovnať a zároveň, aj samotní poskytovatelia týchto služieb ich budú vedieť presnejšie naceniť.

Porovnajte si viac ponúk

Hoci v časovej tiesni to môže byť náročné, neskočte hneď po prvej ponuke, pri ktorej bude uvedené, že je najlacnejšia. Ak ešte nedošlo k havarijnej situácii, resp. nepotrebujete okamžitý zásah, porovnajte si aspoň tri ponuky, avšak nielen z pohľadu ceny, ale aj rozsahu poskytnutých služieb.

Hľadajte referencie

Poznáte to staré známe, že „nie sme takí bohatí, aby sme si mohli kupovať to najlacnejšie“? Hľadať iba krtkovanie cena a nepozerať sa na nič iné sa môže celkom vypomstiť. Ak prídu najlacnejší majstri a príčinu problémov s potrubím odstránia iba čiastočne, problémy si na vás počkajú a ich riešenie môže byť v konečnom dôsledku ešte drahšie. Na druhej strane, ak s niekto pýta menej, neznamená to automaticky, že jeho práca bude nevyhnutne horšia. Vždy sa preto oboznámte aj s referenciami napríklad cez Google od zákazníkov, ktorí konkrétnu službu už využili.

Oboznámte sa s obsahom služieb a ich cenou

Najnižšia cena môže byť niekedy propagovaná iba „na oko“. Síce za samotné krtkovanie zaplatíte možno najmenej, no poskytovateľ služby si ju vykompenzuje napríklad príplatkom za dopravu. Skôr ako sa definitívne rozhodnete sa preto vždy oboznámte s obsahom konkrétnych služieb a ich cenou. Niektorí poskytovatelia si môžu účtovať príplatok za pohotovostný zásah, dopravu, použitie špeciálnej techniky prípadne rôzne prirážky za manipuláciu v sťažených podmienkach.

Čím presnejšie informácie pred krtkovaním budete mať, tým menej nepríjemných prekvapení na vás čaká. 

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy
reklama

Nové

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Zverejnené 21.9. Tubusové svetlovody sú na českom či slovenskom trhu už pomerne známym produktom. Dopyt po nich neustále rastie. Vďaka čím ďalej prísnejším požiadavkám na stavby sa však posúva aj technické spracovanie a vylepšujú sa detaily prevedenia svetlovodov… ísť na článok

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Zverejnené 20.9. Systém keramických stropných panelov HELUZ je vyhľadávaným riešením pri výstavbe rodinných domov. Využitie ale nájde aj v bytovej či občianskej výstavbe či v priemyslových a poľnohospodárskych objektoch. Panely je možné použiť do svetlosti… ísť na článok

Dodatočné hliníkové opláštenie posunie drevené okná na novú úroveň

Dodatočné hliníkové opláštenie posunie drevené okná na novú úroveň

Zverejnené 19.9. Drevené okná vyrobené z viacvrstvých lepených drevených profilov, známe ako eurookná, majú vďaka výborným izolačným a mechanickým vlastnostiam podporeným dlhou životnosťou potenciál slúžiť desiatky rokov. Okrem bežnej údržby, je však potrebné raz za… ísť na článok

reklama