YTONG - Kompletné stavebné riešenie od pivnice po strechu
vyhľadávanie
Dnes je 21.1.

Rodinné domy HAAS FERTIGBAU – moderné riešenie s nádychom tradície

Zverejnené: 31. 3. 2011

Kvalita. Rýchlosť. Záruky. Certifikácia. Solídnosť. Zázemie. Tradície. To všetko sú kréda spoločnosti HAAS FERTIGBAU, spoločnosti s takmer storočnou tradíciou vo výstavbe montovaných stavieb na báze dreva.

Dnešná česká spoločnosť Haas Fertigbau bola ustanovená v deväťdesiatych rokoch 20. storočia ako pokračovateľ pôvodne čisto českej výrobnej a stavebnej spoločnosti, ktorá sa tak stala súčasťou rozsiahleho európskeho firemného koncernu HAAS GROUP so sídlom v bavorskom Falkenbergu. Koncern má dnes viac ako 30 pobočiek po celej Európe a zamestnáva niekoľko tisíc pracovníkov.


Obr. 1: Dom Bungalov Line 83 je vhodný pre menšiu rodinu a nenáročných stavebníkov.
 

Široká ponuka

Základná ponuka HAAS FERTIGBAU obsahuje niekoľko desiatok typových domov, pričom si každý môže vybrať ako z domov s prízemím a obytným podkrovím, tak z domov jednopodlažných, tzv. bungalovov.

Nechýba tu ani osvedčená zlatá stredná cesta – domy, u ktorých je prízemie dokončené na kľúč (teda je možné ho ihneď využívať) a podkrovie pripravené k následnej dostavbe podľa možností každého klienta. Toto etapové rozdelenie priebehu výstavby veľmi efektívne zníži počiatočnú investíciu do bývania a pritom zachová možnosť rozšírenia rodinného domu do budúcnosti.

Všetky domy HAAS FERTIGBAU je možné dodať v rôznych stupňoch dokončenia - od dodávky jednotlivých stavebných dielov, cez hrubú stavbu, až po výstavbu kompletne na kľúč.


Obr. 2: Poschodový dom Harmony 5 je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený. Je možné si ho obstarať v prevedení Praktik Plus 3+1 za 1 619 000 Kč, po dokončení podkrovia vznikne dom 5+1.
 

Certifikované systémy preverené v praxi

Pri výstavbe rodinných domov HAAS FERTIGBAU je kladený mimoriadny dôraz na používanie kvalitných materiálov a overených prepracovaných certifikovaných systémov tak, aby bolo zaručené bezchybné a dlhodobé fungovanie rodinného domu pri vysokej úrovni jeho technických predností, hlavne ako sú:

  • minimalizácia finančných nákladov na jeho prevádzku,
  • nízka energetická náročnosť,
  • vynikajúce akustické vlastnosti,
  • bezkonkurenčná mikroklíma,
  • zdravé prostredie pre život.

Obr. 3: Poschodový dom Harmony 5. Pohľad do interiéru.

A v neposlednej rade sa domy Haas Fertigbau môžu pochváliť aj ďalšou výhodou, ktorú zákazník často plne ocení až z prieskumu množstva ponúk od ostatných dodávateľov – touto nevšednou prednosťou je zmysluplné využitie každého jedného metra štvorcového v dome, optimalizované rozmerové a dispozičné návrhy typových aj individuálne pojatých rodinných domov.

Výstavbu je možné financovať pomocou úverových prostriedkov, v hotovosti alebo vzájomnou kombináciou obidvoch spôsobov. A samozrejme vždy s garanciou pevnej ceny.

V novom okne sa pozrite na virtuálnu ponuku domu Basic Line Avanti v Brne.

Spoľahlivé partnerstvo

Čo je teda možné očakávať od výstavby rodinného domu od spoločnosti HAAS FERTIGBAU? Seriózne jednanie, rýchlu a kvalitnú výstavbu certifikovaným systémom v najrôznejších stupňoch dokončenia, možnosť aplikácie najmodernejších technologických zariadení, skúsenosti v obore, ktoré vychádzajú zo zázemia spoločnosti pôsobiacej v celoeurópskom meradle.Autor: Naďa Hůrková
Foto: Archiv Haas Fertigbau

Tématické odbory

reklama

Nové

Viac času v prírode by rado trávilo až 95 % Slovákov

Viac času v prírode by rado trávilo až 95 % Slovákov

Zverejnené 18.1. Súčasné trendy v životnom štýle upozorňujú na to, že čas strávený v prírode prospieva zdraviu. Nielen fyzickému, ale aj psychickému. Práve teraz v zimnom období čoraz viac ľudí pociťuje nedostatok denného svetla a čerstvého vzduchu. ísť na článok

Architektúra a dizajn dopravných terminálov

Architektúra a dizajn dopravných terminálov

Zverejnené 15.1. S výstavbou moderných, mnohokrát až futuristických dopravných terminálov sa doslova roztrhlo vrece a po celom svete vznikajú ohromujúce stavby tohto typu. Dôraz je pritom kladený nielen na vonkajší efekt, ale tiež na interiéry, ktorými cestujúci… ísť na článok

Zlatá strecha na ostrovnej hale v Lindau

Zlatá strecha na ostrovnej hale v Lindau

Zverejnené 20.1. Mimoriadna poloha Ostrovnej haly a predovšetkým jej veľkolepá funkcia, ktorú plní, ju predurčili k rekonštrukcii, ktorej výsledok dnes oslňuje a prekvapuje. Unikátny objekt, kde sa okrem iného stretávajú aj nositelia Nobelovej ceny, bol obdarený… ísť na článok

reklama