YTONG - Kompletné stavebné riešenie od pivnice po strechu
vyhľadávanie
Dnes je 17.11.

Technológia Grohe – takto vyzerá moderná domácnosť

Zverejnené: 29. 10. 2019

Nemecká značka GROHE je popredným svetovým výrobcom sanitárneho vybavenia pre kúpeľne a kuchyne. Dôležité hodnoty, ktoré zároveň túto značku vystihujú, sú technológie, kvalita, dizajn a udržateľný rozvoj. V rámci posilňovania zákazníckej dôvery hrdo nesú všetky produkty GROHE označenie Made in Germany. Počas svojho pôsobenia získala spoločnosť viac ako 240 ocenení za dizajn a predovšetkým inovatívne technológie.

Špičkové vodovodné batérie

Väčšine z vás sa asi pri vyslovení názvu GROHE vybavia vodovodné batérie. Pre svoju vysokú kvalitu, unikátny dizajn a inovatívne technológie sú právom považované za jedny z najlepších na trhu. Hotové batérie sú podrobované testom, kde musia obstáť nielen v skúške času, ale aj funkčnosti, schopnosti ovládania a bezporuchovosti.

Kuchynské batérie

Aj v modernej dobe, keď umývačky nahradili ručné umývanie, sa stále neobídeme bez drezu a kuchynskej batérie. Značka GROHE vďaka svojim technológiám posunula pomyselnú hranicu a celkovo aj úroveň drezových batérií o niekoľko stupienkov vyššie.

GROHE Blue®

Dali by ste si perlivú vodu priamo z kohútika? O to sa postará páková batéria z radu GROHE Blue® Professional, ktorá má v sebe zabudovaný filter pre úplne dokonalú chuť čistej sviežej filtrovanej vody a aj fľašu plnú CO2, ktorá zaisťuje sýtenie vody podľa vašich preferencií od jemne perlivej po perlivú.

GROHE Red

„Červený“ rad kuchynských batérií sa zameriava na horúcu vodu priamo z kohútika. GROHE Red poskytuje komfort 100 °C vody už za 2 sekundy, teda oveľa rýchlejšie než sa voda zohreje v hrnci alebo rýchlovarnej kanvici. Batéria je vybavená titánovým bojlerom s rôznymi veľkosťami.

Sprchovanie ako zo sna

Doprajte si miesto v kúpeľni, ktoré bude funkčné a zároveň štýlové. Séria sprchových hlavíc radu Grohe Tempesta disponuje technológiou GROHE DreamSpray®, ktorá je symbolom výkonu, vzhľadu a aj praktických funkcií. Sofistikovaný systém predstavuje motor vnútri hlavice, ktorý neustále vháňa vodu do každej jednej trysky zvlášť. Tým je zaručený maximálny úžitok z vášho sprchovania.

Zabezpečenie domácnosti pred vytopením

Prasknuté potrubie, plesnivejúce mokré steny, vytopený byt. Nočná mora každého z nás. Aj na túto možnosť GROHE myslelo. Systém GROHE Sense Guard je vyvinutý tak, aby v prípade prasknutého potrubia okamžite uzavrel prívod vody vo vašom domove. To všetko vďaka zabudovanému systému Aquablock. Systém môžete prepojiť so svojím smartfónom, ktorý vás v prípade pohromy upozorní. Ako bonus vám aplikácia ponúka kompletný prehľad o vašej spotrebe vody, na konci vás roka teda nebude čakať nemilé prekvapenie v podobe účtov za vodu s astronomicky vysokými sumami.

Nový rozmer hygieny – sprchová toaleta

Len čo ju raz vyskúšate, nebudete už túžiť po inej. Reč je o sprchovej toalete radu GROHE Sensia Arena. Toaleta obsahuje dve samostatné ramená, ktoré zaisťujú dokonalú hygienu všetkých vašich intímnych partií. Sprchová toaleta je šetrnejšia k vašej pokožke a nedráždi ju. Keramická glazúra po celej ploche toalety je odolná proti usadzovaniu baktérií. Ovládanie prebieha aj cez aplikáciu pre smartfóny, kde si môžete vytvoriť vlastné personalizované nastavenie.

Máme to, po čom túžite

Zaujala vás niektorá technológia alebo konkrétny produkt? Na e-shope Sanitino.sk nájdete celý rad výrobkov značky GROHE. Stačí si len vybrať. V sanitárnom vybavení patrí medzi najlepších predajcov na trhu.

Autor: Kolektív autorov
Foto: Archív firmy
reklama

Nové

Betón – stavebný materiál, ktorý je potrebný takmer na každej stavbe

Betón – stavebný materiál, ktorý je potrebný takmer na každej stavbe

Zverejnené 15.11. Betón je kompozitný stavebný materiál. Vzniká zmiešaním sypkého spojiva, plniva, prísad a prímesí vo vodnej suspenzii, pripomínajúcej tvárnu kašu. Po stuhnutí spojiva vznikne pevný zlepenec. Najčastejším betónom je cementový betón, v ktorom je… ísť na článok

Bezúdržbové strešné okná Velux s trojsklom

Bezúdržbové strešné okná Velux s trojsklom

Zverejnené 14.11. Petra pravidelne zásobuje svojich followerov na sociálnych sieťach lákavými výhľadmi zo svojho bytu. Bývanie pod Tatrami si to priam žiada. Jej najobľúbenejší pohľad na Gerlachovský štít nedávno získal moderný rám. Pôvodné drevené strešné okno… ísť na článok

Viac svetla do bezokenných priestorov vďaka moderným technológiám

Viac svetla do bezokenných priestorov vďaka moderným technológiám

Zverejnené 11.11. Denné svetlo hrá v živote človeka zásadnú úlohu. V modernej dobe až 90% času trávime v budovách, preto je zásadné myslieť na dostatok denného svetla v interiéroch. Denné svetlo má významné účinky na náš metabolizmus a psychické zdravie. Príliš málo… ísť na článok

reklama