THERMO|SOLAR - slnečné termické kolektory a kotly na biomasu
vyhľadávanie
Dnes je 19.6.

The Peninsula Hotels oslavuje svoj debut v Európe

Zverejnené: 2. 11. 2015

Kryštálové lustre vyrobené na mieru, skvostné obloženie stien, mramorové podlahy a moderný nábytok – už niekoľko desaťročí je meno Peninsula synonymom zvláštneho kúzla a štýlu. Luxusný hotelový reťazec otvoril v lete 2014 svoj prvý hotel v Európe – The Peninsula Paris. Vo všetkých hotelových izbách podčiarkujú výnimočnú úroveň hotela kúpacie vane Kaldewei.

Na materiál najvyššej kvality aj nadčasový dizajn popredného výrobcu vsadil hotelový reťazec už v Tokiu, Hongkongu, Bangkoku, Šanghaji a Chicagu.

Hotely reťazca Peninsula nie sú len synonymom uvedomenia si vysokej kvality a citu pre štýl. Prvotriedna poloha je ďalším argumentom vďaka ktorému je The Peninsula známy v medzinárodnom hotelierstve. Pre svoj 5 hviezdičkový hotel v Paríži si hotelový reťazec vybral klasickú francúzsku budovu v štýle druhej polovice 19. storočia, ktorá je umiestnená na preslávenej Avenue Kléber – len niekoľko krokov od Arc de Triomphe a od Champs-Élysées.

The Peninsula Paris
The Peninsula Paris

Pôžitok z kúpania luxusnej triedy s Kaldewei

V luxusne zariadených kúpeľniach Peninsula Paris pozýva kúpacia vaňa Kaldewei Centro Duo Oval z hodnotnej smaltovanej ocele hostí k exkluzívnej relaxačnej kúpeli. Vaňa navrhnutá renomovaným talianskym dizajnérskym štúdiom Sottsass Associati patrí k lákadlám veľkorysých kúpeľní z čierneho a bieleho mramoru. So svojim oválnym základným tvarom a hĺbkou 47 cm zaručuje model Centro Duo Oval najvyššiu mieru komfortu a okrem toho presvedčuje svojim puristickým poňatím. Tri apartmány sú navyše vybavené kúpacími vaňami Ellipso Duo Oval s vírivým systémom Kaldewei Vivo Turbo Plus, ktorý umožňuje celkom výnimočný wellnessový zážitok.

The Peninsula Paris – kúpeľňa
Kúpacia vaňa Kaldewei Centro Duo Oval z hodnotnej 3,5 mm smaltovanej ocele je jedným z lákadiel veľkorysých mramorových kúpeľní Peninsula Paris.
The Peninsula Paris – kúpeľňa
Kúpacia vaňa Kaldewei Centro Duo Oval z hodnotnej 3,5 mm smaltovanej ocele je jedným z lákadiel veľkorysých mramorových kúpeľní Peninsula Paris.

Kompetencie na globálnom obchodnom poli

Voľba správneho materiálu je dôležitá hlavne pri zariaďovaní hotelov vnútorným vybavením. Prianím každého hosťa je udržiavaná a hygienická kúpeľňa a to aj po mnohých rokoch intenzívneho používania. Robustná, nenáročná na údržbu, stálofarebná a s dlhou životnosťou. Vlastnosti smaltovanej ocele Kaldewei dokazujú, že sa tento materiál dlhodobo osvedčuje a že vybavenie pre kúpeľne značky Kaldewei ponúka vynikajúcu ekonomickosť.

Smaltovanú oceľ Kaldewei 3,5 mm môžete vidieť v úspešných referenčných objektoch, ako je luxusný hotel Marina Bay Sands v Singapure, štýlový hotel Peninsula Shanghai alebo Waldorf Astoria Berlín. Tiež v pražskom Moteli One vsadili na kvalitu známeho výrobcu zariaďovacích predmetov pre kúpeľne.

Vysoké nároky na kvalitu, ktoré na každý jednotlivý výrobok značky Kaldewei kladieme, sú v medzinárodnom meradle veľmi oceňované a vyznačujú sa známkou kvality „Made in Germany”. Rodinný podnik Kaldewei včas rozpoznal strategický význam internacionalizácie a s vysokou kompetenciou a láskou viedol značku Kaldewei k vytvoreniu celosvetovo známeho mena,” hovorí Roberto Martinez, vedúci medzinárodného predaja a objektového manažmentu. „Sme skvelo pripravení na to, aby sme v budúcnosti vyhoveli požiadavkám globálneho trhu.

Kúpeľňa Motel One Praha – vanička Conoflat (zdroj: Motel One)
Kúpeľňa Motel One Praha – vanička Conoflat (zdroj: Motel One)
Autor: JUDr. Ivana Marcinová, Kaldewei CS, s.r.o.
Foto: The Peninsula Hotels, Motel One
reklama

Nové

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Zverejnené 14.6. Ruukki Construction, súčasť spoločnosti SSAB, podpísala zmluvu s cestovnou kanceláriou Experience Pyhä Oy na dodávku striech Ruukki® Classic LowCarbon vyrobených z ocele SSAB Fossil-free™ pre ekologickú dovolenkovú destináciu investičnej spoločnosti… ísť na článok

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Zverejnené 13.6. Ak chystáte hrubú stavbu rodinného domu, môže vás tento text obohatiť, inšpirovať a dobre nasmerovať. Váš budúci dom nie je len strecha nad obvodovými stenami a oknami. Je to organizmus, ktorý už v „plienkach“, tj. pred zahájením výstavby, žije s… ísť na článok

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zverejnené 19.6. Či už sa tento rok chystáte navštíviť Medzinárodný filmový festival, ktorý sa koná od 28. júna do 6. júla, alebo sa chcete do Karlových Varov pozrieť mimo hlavnej návštevníckej sezóny, máme pre vás zoznam architektonických skvostov, ktoré by ste pri… ísť na článok

reklama