Nechajte horúčavu za oknom s vonkajšou roletou VELUX
vyhľadávanie
Dnes je 12.7.

Zachovajte chladnú hlavu a prežite leto v tieni VELUX vám teraz pri nákupe vonkajšej rolety vráti 80 € späť!

Zverejnené: 19. 5. 2020

Skoncujte s horúčavou raz a navždy a získajte naviac 80 € späť. Stačí, ak si v období od 18. mája do 18. júla kúpite solárne poháňanú vonkajšiu roletu VELUX. Zabráňte teplu vstúpiť do vášho interiéru skôr ako prídu horúce dni.

Vonkajšie rolety sú ideálnym riešením pre každé ročné obdobie. V lete ochránia interiér pred príliš vysokou teplotou vďaka tomu, že zachytia až 97 % slnečných lúčov. Teplotu v domácnosti dokážu znížiť až o 7 °C. Navyše zablokujú všetko denné svetlo, a tak si môžete nerušený spánok vychutnať kedykoľvek počas dňa.

V zime zas vonkajšia roleta pomáha zabrániť tepelným únikom a znižuje tak náklady potrebné na kúrenie. Benefity prináša aj v oblasti tlmenia hluku z dažďa či dokonca krupobitia, ktorý vás už zaručene neprebudí. Vďaka bezúdržbovej hliníkovej konštrukcii s dlhou životnosťou odoláva aj tým najnáročnejším poveternostným podmienkam a okná ochráni aj pred vlámaním či poškodením.

Pohodlné ovládanie na diaľku

K tepelnému komfortu v interiéri, samozrejme, patrí aj jeho pohodlné nastavenie. Prečo sa teda zapotiť už pri zaťahovaní tienenia, ktoré môže byť na ťažko dostupnom mieste? Vyberte si vonkajšiu roletu VELUX s diaľkovým ovládaním v dvoch variantoch. Ak je k oknu možné priviesť kábel, môžete zvoliť elektrické ovládanie, ktoré je napájané zo siete. V prípade, že ste na elektrické ovládanie nemysleli v predstihu a dodatočne nechcete privádzať k oknu kábel, môžete sa zaobísť aj bez neho a využiť druhý variant. Tým je elektricky ovládané tienenie na solárny pohon. V tomto prípade je batéria motoru pravidelne dobíjaná fotovoltaickým napájacím článkom rolety, ktorá funguje na báze denného svetla, úplne spoľahlivo bez ohľadu na počasie.

Najväčší komfort vám však bezpochyby zabezpečí inteligentný systém VELUX ACTIVE, ktorý ovláda strešné okná a tienenie automaticky. Pomocou senzorov a mobilnej aplikácie sa o zdravé vnútorné prostredie v domácnosti postará bez toho, aby ste na to museli vôbec myslieť. V prípade horúcich dní tak zatieni okná v predstihu a pred blížiacou búrkou všetky okná pozatvára skôr, ako by došlo k nehode. Elektricky alebo solárne poháňané strešné okná či tieniace doplnky VELUX je možné na inteligentný systém VELUX ACTIVE napojiť aj dodatočne.

Teraz 80 € späť

V termíne od 18. mája do 18. júla môžete získať pri kúpe solárne poháňanej vonkajšej rolety VELUX SSL späť 80 €. Na vrátenie peňazí stačí nahrať faktúru za nákup na www.velux.sk/letovtieni. Neváhajte osloviť zákaznícke centrum VELUX, ktoré vás nielen prepojí s kvalitnou montážnickou firmou, ale pomôže aj s výberom toho správneho tieniaceho doplnku pre vaše strešné okno.

Viac na: www.velux.sk/letovtieni

O skupine VELUX

Skupina VELUX už viac ako 75 rokov vytvára lepšie životné prostredie pre ľudí po celom svete. Cez strechu prináša do interiéru množstvo denného svetla a čerstvého vzduchu. Produktový program VELUX sa skladá zo širokej škály strešných okien a svetlíkov, ako aj z riešení pre ploché strechy. Skupina tiež dodáva mnoho druhov dekorácií, rolety a žalúzie, montážne doplnky a inteligentné výrobky na diaľkové ovládanie. Tieto produkty pomáhajú dosiahnuť zdravé a trvalo udržateľné vnútorné prostredie, a to nielen doma, ale aj v práci.

Pobočky VELUX pomáhajú ľuďom po celom svete. Spoločnosť VELUX má obchodné zastúpenie vo viac ako 40 krajinách a celosvetovo pre ňu pracuje približne 10 000 zamestnancov. Skupinu VELUX vlastní VKR Holding A/S, spoločnosť s ručením obmedzeným.

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy Velux
reklama

Nové

Minimalistické kľučky bez roziet s nadčasovým dizajnom

Minimalistické kľučky bez roziet s nadčasovým dizajnom

Zverejnené 6.7. Donedávna bolo možné inštalovať do dverí kľučky osadené len na rozetách. Prípadne boli rozety do dverí zafrézované, aby bola potlačená robustnosť či masívnosť kovania a dverám tak boli ponechané čisté nenarušené línie. Lenže s príchodom nového… ísť na článok

Architektúra a dizajn objektu, ktorý sa inšpiroval svojou sedemstoročnou históriou

Architektúra a dizajn objektu, ktorý sa inšpiroval svojou sedemstoročnou históriou

Zverejnené 12.7. Prestavba historického domu v Kutnej Hore, ktorá prebiehala postupne v priebehu posledných piatich rokov, vyústila vo vznik novej kaviarne, apartmánov na prenájom a obytného podkrovia. V celistvom architektonickom projekte objektu Dačický došlo k… ísť na článok

Účinné tienenie okien pomocou minimalistických screenov

Účinné tienenie okien pomocou minimalistických screenov

Zverejnené 10.7. Energia, či už v podobe tepla, svetla alebo chladu, preniká do interiéru najviac cez okenné výplne. Dochádza tak k jeho prehriatiu, či naopak chladeniu. Riešením je exteriérová tieniaca technika. Ak si prajeme aj pri tieniacej technike zachovať vo… ísť na článok

reklama