PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1
vyhľadávanie
Dnes je 26.5.

Zaobstarajte si screenové clony – získate 3 v 1

Zverejnené: 23. 5. 2020

Je to ako zabiť niekoľko múch jednou ranou. Vďaka modernej technológii výroby získate tienenie, ktoré dokáže oveľa viac, ako len tieniť. Potom je už len na vás, či uprednostníte komfort bývania, ktorý ponúkajú práve screeny alebo napríklad zabezpečenie domácnosti, ktoré poskytujú vonkajšie rolety.

Tienenie nie je iba sezónnou záležitosťou. Screenové clony značky Minirol od výrobcu BUILDING Shutter Systems z Velkej Bíteše majú vlastnosti, ktoré oceníte v priebehu celého roka.

Tento systém je určený predovšetkým pre vonkajšie tienenie okien, ktoré sa vykonáva pomocou špeciálnej textílie s takmer neobmedzenou životnosťou a širokou škálou farebných odtieňov. Táto textília zamedzí prudkému slnečnému žiareniu, prieniku tepla aj nežiaducim pohľadom a pritom stále zostávate v kontakte s vonkajším prostredím.

1. Screeny ochránia pred slnkom aj pohľadom zvonka

Vďaka špeciálnej tkanine dokážu clony odtieniť až 95% ostrého slnečného svetla a tepla, pričom do interiéru prepustia dostatok svetla a čerstvého vzduchu. Medzi najzaujímavejšie vlastnosti tohto typu roliet patrí možnosť zatienenia okien pri zachovaní kontaktu s okolím. Umožňuje to priehľadná screenová tkanina. Vďaka jej porozite platí, že vždy vidieť na tú stranu, kde je viacej svetla.

2. Screeny chránia pred hmyzom

Tieniaca tkanina pripomína hustú sieť, vďaka čomu slúži okrem tienenia aj ako sieť proti hmyzu. Počas vetrania so stiahnutými roletami sa preto nemusíte obávať vniknutia otravného hmyzu ani prašnosti z ulice. Vonkajšie tienenie Minirol dokáže toto všetko odfiltrovať.

3. Screeny šetria energiu

Vďaka svojim vlastnostiam je exteriérové tienenie typu screenových roliet súčasťou konceptu nízkoenergetického domu. Znamená to, že clony dokážu vytvoriť príjemnú tepelnú pohodu v priebehu celého roka. V lete zabraňujú prehrievaniu priestoru a pomáhajú znížiť teplotu v interiéru o 3 – 7°C, kým v zime bránia prúdeniu studeného vzduchu na sklá okien. Podstatnú časť rolety tvorí tkanina, povrch ktorej čiastočne pohlcuje a odráža slnečné lúče. Umožňuje to špeciálna tkanina. Tým, že screeny pomáhajú znižovať teplotu v miestnosti, šetríte zároveň náklady na prevádzku klimatizácie.

V prípade, že vás vlastnosti screenových roliet zaujali, vyžiadajte si viac informácií priamo od výrobcu alebo si rovno nechajte vypracovať bezplatnú cenovú ponuku.

— kontakty —

BUILDING Shutter Systems s.r.o.

Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

E: info@minirol.sk   T: +420 566 502 411   WWW: https://www.minirol.sk/building-plastics

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Čerstvý vzduch v interiéri ako základ zdravého života

Čerstvý vzduch v interiéri ako základ zdravého života

Zverejnené 20.5. Pri slovách vydýchaný vzduch sa nám vybavia priestory s veľkou kumuláciou ľudí, kde "atmosféra hustne". Nedochádza tu k dostatočnej výmene vzduchu a stúpa preto hladina CO2, ktorá môže spôsobiť problémy aj stav pridusenia. Stáva sa tak nielen vo… ísť na článok

Zachovajte chladnú hlavu a prežite leto v tieni VELUX vám teraz pri nákupe vonkajšej rolety vráti 80 € späť!

Zachovajte chladnú hlavu a prežite leto v tieni VELUX vám teraz pri nákupe vonkajšej rolety vráti 80 € späť!

Zverejnené 19.5. Skoncujte s horúčavou raz a navždy a získajte naviac 80 € späť. Stačí, ak si v období od 18. mája do 18. júla kúpite solárne poháňanú vonkajšiu roletu VELUX. Zabráňte teplu vstúpiť do vášho interiéru skôr ako prídu horúce dni. ísť na článok

Rolety, žalúzie, markízy, plachy a slnečníky...čo vybrať?

Rolety, žalúzie, markízy, plachy a slnečníky...čo vybrať?

Zverejnené 25.5. Už je to tu, leto je za dverami. A s ním aj potenciálne prehrievaniu interiéru. Ak ste tento problém už úspešne vyriešili, patríte k skupine spokojných užívateľov bytov a domov. Tým ostatným, ktorí sa na zatienenie svojich domovov ešte len chystajú,… ísť na článok

reklama