GROHE PHANTOM BLACK
vyhľadávanie
Dnes je 26.9.

Kuchynská batéria Zedra získava cenu Kitchen Innovation Award 2021

Zverejnené: 20. 4. 2021

Nová generácia radu kuchynských batérií GROHE získala cenu "Golden Award - Best of the Best" v kategórii „Kuchynské batérie a drezy" v rámci prestížnej ankety Kitchen Innovation Award 2021. Porotu a spotrebiteľov ohromilo intuitívne ovládanie a pestrá funkčná výbava tejto kuchynskej batérie.

Medzi užívateľsky prívetivé funkcie víťaznej batérie patrí napríklad trojitá sprcha Triple Spray, ktorý je doteraz unikátna v produktovom portfóliu výrobcu a ponúka pridaný komfort pre každodenné kuchynské výzvy. Zedra je skvelým príkladom filozofie výrobkov spoločnosti GROHE: dizajn zameraný na spotrebiteľa v kombinácii so špičkovými technológiami, ktoré navyše umožňujú ekologickejšiu spotrebu vody.

Flexibilné ovládanie pre každú situáciu

Rad GROHE Zedra, ktorý je k dispozícii v chrómovom prevedení alebo nerezovej supersteel. Vyťahovacia sprchová hlavica dodáva produktu flexibilitu a je ideálna pre prípravu pokrmov i čistenie drezu. Benefitom je aj sprcha s tromi režimami prúdu. Režim Blade Spray slúži, ak potrebujete veľmi intenzívny prúd pre čistenie odolných nečistôt a mastných škvŕn, zatiaľ čo tradičný sprchový prúd je ideálny pre oplachovanie zeleniny. Laminárny režim potom poskytuje rovnomerný, súvislý prúd vody, pri ktorom nehrozí striekanie vody okolo umývadla. Vďaka magnetickému dokovaniu sa sprcha po dokončení práce zasunie späť do svojej polohy - hladko a ľahko. To platí aj pre inštaláciu batérie: Vďaka montážnemu systému GROHE FastFixation Plus je inštalácia bezproblémová.

Tryskový prúd Blade Spray navyše v porovnaní s bežným sprchovým prúdom šetrí až 70% vody. Integrované tlačidlo pre pozastavenie na sprchovej rukoväti navyše umožňuje kedykoľvek zastaviť prietok vody, napríklad pri presúvaní sprchy medzi hrncami. Táto funkcia pomáha nielen šetriť vodou, ale tiež zabraňuje nechcenému vykúreniu kuchynskej linky. Oddelené vnútorné rozvody navyše zaručujú, že sa pitná voda vnútri batérie nikdy nedostane do kontaktu s olovom a niklom.

Model Zedra Touch je pritom vybavený technológiou GROHE EasyTouch, ktorá umožňuje užívateľom ovládať prúd vody dotykom ruky, zápästia alebo lakťa. Dotykové ovládanie je ideálne pre manipuláciu so špinavými rukami, hlavne pri príprave surového mäsa a rýb. Teplotu vody pre funkciu EasyTouch je možné vopred nastaviť pomocou integrovaného zmiešavacieho ventilu, ktorý zabezpečuje bezpečnú teplotu vody a zabraňuje obareniu.

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy GROHE

Tématické odbory

reklama

Nové

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Zverejnené 21.9. Tubusové svetlovody sú na českom či slovenskom trhu už pomerne známym produktom. Dopyt po nich neustále rastie. Vďaka čím ďalej prísnejším požiadavkám na stavby sa však posúva aj technické spracovanie a vylepšujú sa detaily prevedenia svetlovodov… ísť na článok

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Zverejnené 20.9. Systém keramických stropných panelov HELUZ je vyhľadávaným riešením pri výstavbe rodinných domov. Využitie ale nájde aj v bytovej či občianskej výstavbe či v priemyslových a poľnohospodárskych objektoch. Panely je možné použiť do svetlosti… ísť na článok

Malý veľký dom nad údolím Sázavy

Malý veľký dom nad údolím Sázavy

Zverejnené 26.9. Rodinný dom v Českom Šternberku je zasadený do svahovitého pozemku v miestnej vilovej časti nad riekou Sázavou. Hmota jeho objemu výrazne prevyšuje zastavanú plochu a dokonale tak maskuje svoju skutočnú, skôr skromnú veľkosť. Veľký podiel na tomto… ísť na článok

reklama