vyhľadávanie
Dnes je 27.1.

Kuchynská batéria Zedra získava cenu Kitchen Innovation Award 2021

Zverejnené: 20. 4. 2021

Nová generácia radu kuchynských batérií GROHE získala cenu "Golden Award - Best of the Best" v kategórii „Kuchynské batérie a drezy" v rámci prestížnej ankety Kitchen Innovation Award 2021. Porotu a spotrebiteľov ohromilo intuitívne ovládanie a pestrá funkčná výbava tejto kuchynskej batérie.

Medzi užívateľsky prívetivé funkcie víťaznej batérie patrí napríklad trojitá sprcha Triple Spray, ktorý je doteraz unikátna v produktovom portfóliu výrobcu a ponúka pridaný komfort pre každodenné kuchynské výzvy. Zedra je skvelým príkladom filozofie výrobkov spoločnosti GROHE: dizajn zameraný na spotrebiteľa v kombinácii so špičkovými technológiami, ktoré navyše umožňujú ekologickejšiu spotrebu vody.

Flexibilné ovládanie pre každú situáciu

Rad GROHE Zedra, ktorý je k dispozícii v chrómovom prevedení alebo nerezovej supersteel. Vyťahovacia sprchová hlavica dodáva produktu flexibilitu a je ideálna pre prípravu pokrmov i čistenie drezu. Benefitom je aj sprcha s tromi režimami prúdu. Režim Blade Spray slúži, ak potrebujete veľmi intenzívny prúd pre čistenie odolných nečistôt a mastných škvŕn, zatiaľ čo tradičný sprchový prúd je ideálny pre oplachovanie zeleniny. Laminárny režim potom poskytuje rovnomerný, súvislý prúd vody, pri ktorom nehrozí striekanie vody okolo umývadla. Vďaka magnetickému dokovaniu sa sprcha po dokončení práce zasunie späť do svojej polohy - hladko a ľahko. To platí aj pre inštaláciu batérie: Vďaka montážnemu systému GROHE FastFixation Plus je inštalácia bezproblémová.

Tryskový prúd Blade Spray navyše v porovnaní s bežným sprchovým prúdom šetrí až 70% vody. Integrované tlačidlo pre pozastavenie na sprchovej rukoväti navyše umožňuje kedykoľvek zastaviť prietok vody, napríklad pri presúvaní sprchy medzi hrncami. Táto funkcia pomáha nielen šetriť vodou, ale tiež zabraňuje nechcenému vykúreniu kuchynskej linky. Oddelené vnútorné rozvody navyše zaručujú, že sa pitná voda vnútri batérie nikdy nedostane do kontaktu s olovom a niklom.

Model Zedra Touch je pritom vybavený technológiou GROHE EasyTouch, ktorá umožňuje užívateľom ovládať prúd vody dotykom ruky, zápästia alebo lakťa. Dotykové ovládanie je ideálne pre manipuláciu so špinavými rukami, hlavne pri príprave surového mäsa a rýb. Teplotu vody pre funkciu EasyTouch je možné vopred nastaviť pomocou integrovaného zmiešavacieho ventilu, ktorý zabezpečuje bezpečnú teplotu vody a zabraňuje obareniu.

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy GROHE

Tématické odbory

reklama

Nové

Premyslená zástavba úzkeho mestského pozemku energeticky úsporným rodinným domom

Premyslená zástavba úzkeho mestského pozemku energeticky úsporným rodinným domom

Zverejnené 24.1. Autorom návrhu dvojpodlažného rodinného domu v mestskej časti Košice - Myslava, v ktorom býva rodina pána Júliusa, je samotný investor. Ten pracuje v oblasti stavebníctva, čo mu uľahčilo nielen prípravu projektu a voľbu stavebného materiálu Ytong,… ísť na článok

Doprajte si teplú vodu zohriatu slnkom zariadeniami z THERMO|SOLARU

Doprajte si teplú vodu zohriatu slnkom zariadeniami z THERMO|SOLARU

Zverejnené 21.1. Zvýšený záujem o slnečné kolektory, ale aj ďalšie druhy OZE, trvá hneď od začiatku roku 2023. Najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov, firma THERMO|SOLAR Žiar, s.r.o., tento zvýšený záujem registruje od júna 2023, kedy sa zásadne zmenili… ísť na článok

Ako ušetriť za vykurovanie? Vymeňte okná, pravidelne vetrajte a obstarajte si vlhkomer

Ako ušetriť za vykurovanie? Vymeňte okná, pravidelne vetrajte a obstarajte si vlhkomer

Zverejnené 20.1. Neustále navyšovanie cien energií je dôvodom, prečo začať pátrať po všetkých únikoch tepla z vašej domácnosti. Často sú príčinou staré netesniace okná. S ich výmenou nemusíte čakať, kým bude vonku pekne. Inštalácia je možná do -10 °C. ísť na článok

reklama