THERMO|SOLAR - slnečné termické kolektory a kotly na biomasu
vyhľadávanie
Dnes je 20.6.

Kuchynská batéria Zedra získava cenu Kitchen Innovation Award 2021

Zverejnené: 20. 4. 2021

Nová generácia radu kuchynských batérií GROHE získala cenu "Golden Award - Best of the Best" v kategórii „Kuchynské batérie a drezy" v rámci prestížnej ankety Kitchen Innovation Award 2021. Porotu a spotrebiteľov ohromilo intuitívne ovládanie a pestrá funkčná výbava tejto kuchynskej batérie.

Medzi užívateľsky prívetivé funkcie víťaznej batérie patrí napríklad trojitá sprcha Triple Spray, ktorý je doteraz unikátna v produktovom portfóliu výrobcu a ponúka pridaný komfort pre každodenné kuchynské výzvy. Zedra je skvelým príkladom filozofie výrobkov spoločnosti GROHE: dizajn zameraný na spotrebiteľa v kombinácii so špičkovými technológiami, ktoré navyše umožňujú ekologickejšiu spotrebu vody.

Flexibilné ovládanie pre každú situáciu

Rad GROHE Zedra, ktorý je k dispozícii v chrómovom prevedení alebo nerezovej supersteel. Vyťahovacia sprchová hlavica dodáva produktu flexibilitu a je ideálna pre prípravu pokrmov i čistenie drezu. Benefitom je aj sprcha s tromi režimami prúdu. Režim Blade Spray slúži, ak potrebujete veľmi intenzívny prúd pre čistenie odolných nečistôt a mastných škvŕn, zatiaľ čo tradičný sprchový prúd je ideálny pre oplachovanie zeleniny. Laminárny režim potom poskytuje rovnomerný, súvislý prúd vody, pri ktorom nehrozí striekanie vody okolo umývadla. Vďaka magnetickému dokovaniu sa sprcha po dokončení práce zasunie späť do svojej polohy - hladko a ľahko. To platí aj pre inštaláciu batérie: Vďaka montážnemu systému GROHE FastFixation Plus je inštalácia bezproblémová.

Tryskový prúd Blade Spray navyše v porovnaní s bežným sprchovým prúdom šetrí až 70% vody. Integrované tlačidlo pre pozastavenie na sprchovej rukoväti navyše umožňuje kedykoľvek zastaviť prietok vody, napríklad pri presúvaní sprchy medzi hrncami. Táto funkcia pomáha nielen šetriť vodou, ale tiež zabraňuje nechcenému vykúreniu kuchynskej linky. Oddelené vnútorné rozvody navyše zaručujú, že sa pitná voda vnútri batérie nikdy nedostane do kontaktu s olovom a niklom.

Model Zedra Touch je pritom vybavený technológiou GROHE EasyTouch, ktorá umožňuje užívateľom ovládať prúd vody dotykom ruky, zápästia alebo lakťa. Dotykové ovládanie je ideálne pre manipuláciu so špinavými rukami, hlavne pri príprave surového mäsa a rýb. Teplotu vody pre funkciu EasyTouch je možné vopred nastaviť pomocou integrovaného zmiešavacieho ventilu, ktorý zabezpečuje bezpečnú teplotu vody a zabraňuje obareniu.

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy GROHE

Tématické tagy

Tématické odbory

reklama

Nové

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Zverejnené 14.6. Ruukki Construction, súčasť spoločnosti SSAB, podpísala zmluvu s cestovnou kanceláriou Experience Pyhä Oy na dodávku striech Ruukki® Classic LowCarbon vyrobených z ocele SSAB Fossil-free™ pre ekologickú dovolenkovú destináciu investičnej spoločnosti… ísť na článok

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zverejnené 19.6. Či už sa tento rok chystáte navštíviť Medzinárodný filmový festival, ktorý sa koná od 28. júna do 6. júla, alebo sa chcete do Karlových Varov pozrieť mimo hlavnej návštevníckej sezóny, máme pre vás zoznam architektonických skvostov, ktoré by ste pri… ísť na článok

V súťaži Brick Award 24 ocenili medzinárodných priekopníkov tehlovej architektúry

V súťaži Brick Award 24 ocenili medzinárodných priekopníkov tehlovej architektúry

Zverejnené 18.6. Medzinárodná cena Brick Award, ktorú v roku 2004 založila spoločnosť Wienerberger na podporu inovácií v tehlovej architektúre, sa vo Viedni udeľovala už po jedenásty raz. Tohtoročná súťaž s celkovým počtom 743 prihlášok z 54 krajín opäť ukázala… ísť na článok

reklama