THERMO|SOLAR - slnečné termické kolektory a kotly na biomasu
vyhľadávanie
Dnes je 19.6.

Skrášlite si okolie svojho domu ešte dnes

Zverejnené: 13. 11. 2022

S nástupom jesene prišiel čas pripraviť záhradu na zimný odpočinok. Toto ročné obdobie však ešte stále môžete využiť aj na dokončenie novej terasy či renováciu tej starej, výstavbu príjazdovej cesty alebo chodníkov.

Novinka ARTE SQUARE (dymová hnedá)_Semmelrock

Ak si chcete ešte pred zimou skrášliť okolie svojho rodinného domu, využite špeciálnu jesennú ponuku produktov spoločnosti SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby, s.r.o.

Do 30. 11. 2022 si môžete kúpiť dlažbu, platne, plotové a múrové systémy či ďalšie doplnky oveľa výhodnejšie. Súčasťou jesennej ponuky, ktorá platí u všetkých zmluvných predajcov, sú zákaznícky obľúbené produkty, ale aj zaujímavé novinky.

Pestrý sortiment pre každý štýl

Betón patrí už dlhé desaťročia k najobľúbenejším materiálom vonkajšej podlahovej krytiny. Vyniká vysokou bezpečnosťou, mrazuvzdornosťou i odolnosťou voči soliam. Osvedčil sa vďaka svojej flexibilite, odolnosti voči zaťaženiu či vysokej trvácnosti. Semmelrock ponúka dlažby a platne rôznych farieb, povrchov a formátov pre flexibilné a individuálne možnosti stvárnenia vonkajších plôch. Zďaleka to však nie je všetko. Súčasťou bohatého sortimentu značky sú aj múry a ploty, ktoré poskytujú majiteľom súkromie i dostatočnú vizuálnu ochranu. Do exteriéru môžete pútavo zakomponovať betónové kvetináče či obrubníky na ohraničenie kvetinových záhonov. Esteticky zaujímavým a zároveň funkčným prvkom sú nášľapné kamene na vytvorenie záhradných chodníčkov. Ponuku značky Semmelrock dopĺňajú tiež ekologické dlažby. Tie vďaka širším škáram zabezpečujú efektívne odvádzanie zrážkovej vody do pôdy a zároveň umožňujú spevnenie vydláždenej plochy.

Kombinujte produkty navzájom

Ak obľubujete exteriér v jednotnom dizajne, skombinujte dlažby, platne, múry, obrubníky a schody z jednej série. Dokonalý vzhľad získate s rodinami produktov Semmelrock. Vďaka vysokej kvalite výrobných procesov sú všetky výrobky zárukou funkčnosti, odolnosti a dlhej životnosti. Uplatnite svoju tvorivosť a fantáziu, a vytvorte si exteriér, v ktorom sa budete cítiť príjemne a ktorý dokáže zaujať a inšpirovať aj ostatných. Veľa priestoru pre kreatívne nápady umožňuje napríklad séria produktov Bradstone Milldale. Ponúka možnosti stvárnenia plôch, múrov, schodov, dokonca i kvetináčov. Rozmanité riešenia vytvoríte aj s programom Bradstone Travero. Spojte platne s múrom, schodmi a obrubníkmi a vytvorte tak harmonický a ucelený exteriér.

Platne Bradstone Travero_Semmelrock
Platne Bradstone Travero_Semmelrock

Impozantná dlažba

Súčasťou jesennej ponuky je aj atraktívna novinka – dlažba ARTE SQUARE kombi hrúbkou 8 cm. Jej povrch tvorí zmes viacerých medzi sebou namiešaných farieb. Vďaka modernému a uhladenému vzoru môžete vytvoriť veľkolepé plochy v lineárnom tvare. S takýmto povrchom nebude žiadny exteriér vyzerať nudne. Svojou impozantnosťou a honosnosťou sa táto dlažba dokonale hodí k rezidenčným domom či vilovým štvrtiam, no jedinečný charakter dodá aj verejným priestranstvám, námestiam a parkom. Zvoľte si antracitový alebo dymovo hnedý odtieň a zrealizujte si exteriér podľa svojich predstáv.

Bradstone Travero múr_Semmelrock
Bradstone Travero múr_Semmelrock

Čítajte tiež:

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy Semmelrock, DESIGN Dlažby s.r.o.
reklama

Nové

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Zverejnené 14.6. Ruukki Construction, súčasť spoločnosti SSAB, podpísala zmluvu s cestovnou kanceláriou Experience Pyhä Oy na dodávku striech Ruukki® Classic LowCarbon vyrobených z ocele SSAB Fossil-free™ pre ekologickú dovolenkovú destináciu investičnej spoločnosti… ísť na článok

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Zverejnené 13.6. Ak chystáte hrubú stavbu rodinného domu, môže vás tento text obohatiť, inšpirovať a dobre nasmerovať. Váš budúci dom nie je len strecha nad obvodovými stenami a oknami. Je to organizmus, ktorý už v „plienkach“, tj. pred zahájením výstavby, žije s… ísť na článok

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zverejnené 19.6. Či už sa tento rok chystáte navštíviť Medzinárodný filmový festival, ktorý sa koná od 28. júna do 6. júla, alebo sa chcete do Karlových Varov pozrieť mimo hlavnej návštevníckej sezóny, máme pre vás zoznam architektonických skvostov, ktoré by ste pri… ísť na článok

reklama