Fasádne obklady Ruukki
vyhľadávanie
Dnes je 26.9.

Skrášlite si okolie svojho domu ešte dnes

Zverejnené: 13. 11. 2022

S nástupom jesene prišiel čas pripraviť záhradu na zimný odpočinok. Toto ročné obdobie však ešte stále môžete využiť aj na dokončenie novej terasy či renováciu tej starej, výstavbu príjazdovej cesty alebo chodníkov.

Novinka ARTE SQUARE (dymová hnedá)_Semmelrock

Ak si chcete ešte pred zimou skrášliť okolie svojho rodinného domu, využite špeciálnu jesennú ponuku produktov spoločnosti SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby, s.r.o.

Do 30. 11. 2022 si môžete kúpiť dlažbu, platne, plotové a múrové systémy či ďalšie doplnky oveľa výhodnejšie. Súčasťou jesennej ponuky, ktorá platí u všetkých zmluvných predajcov, sú zákaznícky obľúbené produkty, ale aj zaujímavé novinky.

Pestrý sortiment pre každý štýl

Betón patrí už dlhé desaťročia k najobľúbenejším materiálom vonkajšej podlahovej krytiny. Vyniká vysokou bezpečnosťou, mrazuvzdornosťou i odolnosťou voči soliam. Osvedčil sa vďaka svojej flexibilite, odolnosti voči zaťaženiu či vysokej trvácnosti. Semmelrock ponúka dlažby a platne rôznych farieb, povrchov a formátov pre flexibilné a individuálne možnosti stvárnenia vonkajších plôch. Zďaleka to však nie je všetko. Súčasťou bohatého sortimentu značky sú aj múry a ploty, ktoré poskytujú majiteľom súkromie i dostatočnú vizuálnu ochranu. Do exteriéru môžete pútavo zakomponovať betónové kvetináče či obrubníky na ohraničenie kvetinových záhonov. Esteticky zaujímavým a zároveň funkčným prvkom sú nášľapné kamene na vytvorenie záhradných chodníčkov. Ponuku značky Semmelrock dopĺňajú tiež ekologické dlažby. Tie vďaka širším škáram zabezpečujú efektívne odvádzanie zrážkovej vody do pôdy a zároveň umožňujú spevnenie vydláždenej plochy.

Kombinujte produkty navzájom

Ak obľubujete exteriér v jednotnom dizajne, skombinujte dlažby, platne, múry, obrubníky a schody z jednej série. Dokonalý vzhľad získate s rodinami produktov Semmelrock. Vďaka vysokej kvalite výrobných procesov sú všetky výrobky zárukou funkčnosti, odolnosti a dlhej životnosti. Uplatnite svoju tvorivosť a fantáziu, a vytvorte si exteriér, v ktorom sa budete cítiť príjemne a ktorý dokáže zaujať a inšpirovať aj ostatných. Veľa priestoru pre kreatívne nápady umožňuje napríklad séria produktov Bradstone Milldale. Ponúka možnosti stvárnenia plôch, múrov, schodov, dokonca i kvetináčov. Rozmanité riešenia vytvoríte aj s programom Bradstone Travero. Spojte platne s múrom, schodmi a obrubníkmi a vytvorte tak harmonický a ucelený exteriér.

Platne Bradstone Travero_Semmelrock
Platne Bradstone Travero_Semmelrock

Impozantná dlažba

Súčasťou jesennej ponuky je aj atraktívna novinka – dlažba ARTE SQUARE kombi hrúbkou 8 cm. Jej povrch tvorí zmes viacerých medzi sebou namiešaných farieb. Vďaka modernému a uhladenému vzoru môžete vytvoriť veľkolepé plochy v lineárnom tvare. S takýmto povrchom nebude žiadny exteriér vyzerať nudne. Svojou impozantnosťou a honosnosťou sa táto dlažba dokonale hodí k rezidenčným domom či vilovým štvrtiam, no jedinečný charakter dodá aj verejným priestranstvám, námestiam a parkom. Zvoľte si antracitový alebo dymovo hnedý odtieň a zrealizujte si exteriér podľa svojich predstáv.

Bradstone Travero múr_Semmelrock
Bradstone Travero múr_Semmelrock

Čítajte tiež:

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy Semmelrock, DESIGN Dlažby s.r.o.
reklama

Nové

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Zverejnené 21.9. Tubusové svetlovody sú na českom či slovenskom trhu už pomerne známym produktom. Dopyt po nich neustále rastie. Vďaka čím ďalej prísnejším požiadavkám na stavby sa však posúva aj technické spracovanie a vylepšujú sa detaily prevedenia svetlovodov… ísť na článok

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Zverejnené 20.9. Systém keramických stropných panelov HELUZ je vyhľadávaným riešením pri výstavbe rodinných domov. Využitie ale nájde aj v bytovej či občianskej výstavbe či v priemyslových a poľnohospodárskych objektoch. Panely je možné použiť do svetlosti… ísť na článok

Malý veľký dom nad údolím Sázavy

Malý veľký dom nad údolím Sázavy

Zverejnené 26.9. Rodinný dom v Českom Šternberku je zasadený do svahovitého pozemku v miestnej vilovej časti nad riekou Sázavou. Hmota jeho objemu výrazne prevyšuje zastavanú plochu a dokonale tak maskuje svoju skutočnú, skôr skromnú veľkosť. Veľký podiel na tomto… ísť na článok

reklama