Malta HELUZ SIDI
vyhľadávanie
Dnes je 18.9.

Zoznámte sa s novinkami v stavebníctve na veľtrhu FOR ARCH 2020

Zverejnené: 16. 9. 2020

Po koronavírovej kríze sa veľtržný svet chystá k návratu. Práve FOR ARCH je jedným z jeho pilierov, ktorý zásadne podporí nevyhnutný reštart ekonomiky a už po tridsiatykrát sa stane miestom pre uskutočňovanie obchodných kontraktov. Oficiálnymi vozmi veľtrhu sú automobily značky FORD. Generálnym partnerom veľtrhu je Skupina ČEZ.

Medzinárodný stavebný veľtrh FOR ARCH je jednou z kľúčových udalostí odboru, kde sa úspešne darí prepojovať profesie, firmy a ľudí. Okrem predstavenia noviniek, trendov, produktov a projektov bude na veľtrhu pripravený aj pestrý sprievodný program pre odbornú i laickú verejnosť. V rámci neho sa uskutoční napríklad ďalší ročník jednodňovej konferencie Požiarna bezpečnosť stavieb, ktorej organizátorom je odborný partner portál TZB-info. Odborové stretnutie odborníkov z oblasti wellness & spa umožní ďalší ročník konferencie organizovanej Asociáciou bazénov a sáun ČR, ktorá sa bude konať aj v rámci 31. ročníka FOR ARCH.

Posledné dva dni veľtrhu sa tematicky zacielia na energetickú účinnosť budov a úspory energie. V piatok 25. septembra sa uskutoční konferencia Smart City zameraná na komunálne politiky, riadiacich pracovníkov a špecialistov na úrovni miest, obcí a regiónov a ich verejných služieb, ktorú doplní jednodňová výstava FOR CITY. Sobotňajší program konferencie prinesie prednášky vhodné predovšetkým pre laikov a koncových zákazníkov.

Kľúčové témy a hlavné odbory veľtrhu

Aké ďalšie témy budú rezonovať na výstavisku PVA EXPO PRAHA počas konania veľtrhu FOR ARCH? Ešte výraznejšie sa prejavia energetické úspory, hospodárenie s vodou, zlepšenie prostredia stavieb z pohľadu hluku, vlhkosti a kvality vzduchu a cirkulárna ekonomika a ekológia ako trendy naprieč odbormi, dizajnové a unikátne riešenia, ktoré aj malým a novým firmám umožňujú vyniknúť. Hlavnými odbormi, ktoré sa na FOR ARCH každoročne predstavujú, budú stavebné prvky a materiály, drevostavby, vykurovanie, elektro a zabezpečenie a odbor wellness & spa.

„Tohtoročný 31. ročník podujatia pripravujeme spoločne s našimi vystavovateľmi s cieľom podporovať udržateľnosť veľtržného odboru, ale aj stavebníctva, obchodného styku, informovania verejnosti o novinkách v stavebnom sektore a v neposlednom rade sa snažíme pomôcť firmám, ktoré môžu svoje produkty a projekty prezentovať širokému spektru návštevníkov a investorov z radov odbornej i širokej verejnosti," povedala koordinátorka veľtrhu FOR ARCH Kateřina Maštalířová.

Viac informácií na stránkach: www.forarch.cz

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív redakcie

Tématické odbory

reklama

Nové

Levitujúci dom z tehlového systému HELUZ FAMILY  sa ani v letných horúčavách neprehrieva

Levitujúci dom z tehlového systému HELUZ FAMILY sa ani v letných horúčavách neprehrieva

Zverejnené 18.9. Moderný, štýlovo čistý, murovaný a poriadne presklený dom s plochou strechou, takú mal predstavu mladý manželský pár s dvoma deťmi o svojom novom bývaní. Zadanie, ako by mal dom vyzerať, od nich projektant Ing. Lukáš Návara nielen počúval, ale… ísť na článok

Terasa a plot WoodPlastic® pro výnimočný dom v Brne

Terasa a plot WoodPlastic® pro výnimočný dom v Brne

Aktualizované 17.9. Rodinný dom na južnom svahu brnenskej ulice Pod Mniší horou je na prvý pohľad originálny. A výnimočný je aj jeho exteriér, vrátane terasy a oplotenia. Česká spoločnosť WPC - Woodplastic, výrobca a dodávateľ terás, plotov a obkladov z kompozitného… ísť na článok

Nadčasový odtlačok industrializmu

Nadčasový odtlačok industrializmu

Zverejnené 17.9. Estetika tovární a priemyselného prostredia často preniká aj do interiérov. Ich jednoduchosť a účelnosť predstavuje pre architektov výzvu, ako tieto veľké a otvorené priestory oživiť. Možnosti, ako ich potenciál využiť, sú takmer nevyčerpateľné. ísť na článok

reklama