THERMO|SOLAR - slnečné termické kolektory a kotly na biomasu
vyhľadávanie
Dnes je 19.6.

Krásne nerezové siete X-TEND® v interiéri

Zverejnené: 3. 11. 2015

Inšpirujte sa tisíckou zrealizovaných riešení za použitia X- TEND®, ktoré sme úspešne dokončili či už pre individuálnych zákazníkov, tak aj pre veľké nadnárodné firmy a stovky zoologických záhrad.

Čo o nerezových sieťach X-TEND® hovorí Romana Ripper

Nerezové siete X-TEND® vyrábame na zákazku presne podľa vašich potrieb

Siete X-TEND® vyrába spoločnosť Carl Stahl na zákazku. Výrobok tak vždy zodpovedá vašim individuálnym požiadavkám. Carl Stahl vlastní certifikáciu, ktorá potvrdzuje používanie nerezových sietí X-TEND® aj ako istiaci prvok proti pádu osôb (horizontálnemu aj vertikálnemu), samozrejmosťou je aj certifikácia nemeckého stavebného inštitútu pre použitie sietí ako výplne zábradlí.

Nerezové siete X-TEND® vyrábame v týchto rozmeroch a veľkostiach:

  • v štandardnom priemere 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm
  • v závislosti na priemere lana je možné vytvoriť šírku oka 25–200 mm alebo vyššiu
  • siete z vysoko kvalitných nerezových oceľových lán triedy materiálu 1.4401

Tisíce úspešných realizácií s využitím nerezových sietí X-TEND®

Pri plánovaní projektu sa môžete plne spoľahnúť na podporu odborníkov firmy Carl Stahl. Poradíme vám, ako vyriešiť staticky náročné predstavy a na 3D modely vám ukážeme, ako bude celá realizácia vo výsledku vyzerať. Naši vlastní technici zrealizujú montáž voliér, zábradlí, výplne mosta, podpory fasád k zazelení budov a ďalšie riešenia z nerezovej siete X-TEND presne na základe dohovoru so zákazníkom a v najkratšom možnom čase.

Pozrite sa na ukážku priložených fotografií nerezovej siete X-TEND® v interiéri, ktorú sme dodávali vrátane našej odbornej montáže, zákazníkovi do Mariánskych kúpeľov. Aj po dvoch rokoch, kedy sme sa prišli na nerezové siete X-TEND® pozrieť, tak krásne držia tvar a plnia svoj účel, ktorý majú plniť. Zákazník je stále veľmi spokojný.

Nerezové siete X-TEND® sú ľahké, ľahko prepustia svetlo a zároveň sú veľmi pevné. Sú vhodné aj pre vysoké zaťaženie. Vďaka použitému materiálu garantujú dlhú životnosť. Sú vizuálne zaujímavým dizajnovým doplnkom domu a sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

Autor: Romana Ripper
Foto: Archív firmy
reklama

Nové

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Zverejnené 14.6. Ruukki Construction, súčasť spoločnosti SSAB, podpísala zmluvu s cestovnou kanceláriou Experience Pyhä Oy na dodávku striech Ruukki® Classic LowCarbon vyrobených z ocele SSAB Fossil-free™ pre ekologickú dovolenkovú destináciu investičnej spoločnosti… ísť na článok

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Zverejnené 13.6. Ak chystáte hrubú stavbu rodinného domu, môže vás tento text obohatiť, inšpirovať a dobre nasmerovať. Váš budúci dom nie je len strecha nad obvodovými stenami a oknami. Je to organizmus, ktorý už v „plienkach“, tj. pred zahájením výstavby, žije s… ísť na článok

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zverejnené 19.6. Či už sa tento rok chystáte navštíviť Medzinárodný filmový festival, ktorý sa koná od 28. júna do 6. júla, alebo sa chcete do Karlových Varov pozrieť mimo hlavnej návštevníckej sezóny, máme pre vás zoznam architektonických skvostov, ktoré by ste pri… ísť na článok

reklama