Dnes je 23.4.

Minimalistická stierka Betonepox Soft® v secesnom prevedení VINTAGE

Zverejnené: 21. 3. 2019

Stierka Betonepox®je nielen krásna, ale aj veľmi praktická. Skvelo sa uplatní v namáhaných priestoroch, kuchyniach a dokonca aj vo vlhkých kúpeľniach a bazénoch. Môže sa popýšiť bezkonkurenčnou odolnosťou, tvrdosťou a životnosťou. Betonepox® je stierka na báze epoxidu bez prídavku cementu, ktorú je potrebné chrániť pred vodou lakom. Stierku môžeme aplikovať na takmer ľubovoľný podklad a nádherná je tiež v kombinácií s drevom.

Betonepox môže mať podľa vašich požiadaviek hrubší aj jemnejší plastický povrch, vždy však upúta pozornosť svojim nadčasovým dizajnom. Obľúbený je tiež v predsieňach a chodbách, ale aj v obývacích miestnostiach. Je možné ho dostať v stovkách odtieňov, ktoré je možné harmonicky zladiť s ľubovoľnými prvkami interiéru.

Spoločnosť NĚMEC teraz po novom ponúka (hlavne pre fajnšmekrov) luxusný a elegantný variant Betonepox Soft® VINTAGE, kde je minimalistická chladná čistota stierky Betonepox ručne doplnená o secesné vzory. Výnimočný vzhľad je možné dosiahnuť použitím šablón, ktoré sa aplikujú na stierky, finálny vintage výraz je potom získaný ručne dodanou patinou.

V rámci výnimočnej realizácie rodinného domu, ktorý sa nachádza uprostred nádhernej prírody, sme použili ako variant Betonepox Soft® VINTAGE v centrálnom priestore kuchyne, tak vizionársky Betonepox Soft® tiež na nábytku – a to na dvierkach v kuchyni, na povrchu ostrovčekov a tiež na kúpeľňovom nábytku. Tým sa dosiahlo plynulého spojenia podláh a doplnkov a zachovania maximálneho purismu úchvatného interiéru, ktorý vytvorilo známe architektonické štúdio OOOX.

V portfóliu spoločnosti NĚMEC nájdete najmodernejšie technológie povrchov a stierok, akú sú Imitácie betónu®, Betonepox®, Betonepox Soft®, Travertine, Granite, Perlata, Pitted a Smooth. Firma svoje know how neustále zdokonaľuje, povrch Imitácia betónu® a Betonepox® patrí v súčasnej dobe k najobľúbenejším moderným povrchom používaným architektmi a bytovými dizajnérmi.

Autor: KIVA
Foto: KIVA photography

Tématické tagy

Nové

Gresové porcelánové dlažby 20 mm od VillaTesta

Zverejnené 17.4. Gresová dlažba sa u nás nazýva aj „umelý/syntetický mramor”, resp. „porcelán”. Jedná sa o homogénny spekaný materiál vyleštený na povrchu. Pri správnom položení tejto dlažby je tento materiál prakticky nezničitelný (používaním sa iba ďalej zalešťuje… ísť na článok

Kartón namiesto dreva a tehál

Zverejnené 23.4. Netradičných materiálov využívaných k stavbe domov existuje v dnešnej dobe veľmi veľa. Popri plaste, odpade či kontajnerov je to napríklad kartón, ktorý svoje uplatnenie našiel aj v odvetví výroby nábytku. ísť na článok

Neprekonateľné veľké zelené vajce. Inšpiráciou bola tradičná hlinená pec z Ázie

Zverejnené 22.4. Princíp fungovania Big Green Egg má svoje korene v ďalekej histórií. Pred viac než 3000 rokmi sa vo východnej Ázii používalo ako tradičná hlinená pec na drevo, v ktorej si ľudia pripravovali jedlo. Tu potom tento štýl prípravy pokrmov objavili… ísť na článok