Zadovážte si vonkajšiu roletu
a dajte zbohom horúčave
vyhľadávanie
Dnes je 24.7.

Minimalistická stierka Betonepox Soft® v secesnom prevedení VINTAGE

Zverejnené: 21. 3. 2019

Stierka Betonepox®je nielen krásna, ale aj veľmi praktická. Skvelo sa uplatní v namáhaných priestoroch, kuchyniach a dokonca aj vo vlhkých kúpeľniach a bazénoch. Môže sa popýšiť bezkonkurenčnou odolnosťou, tvrdosťou a životnosťou. Betonepox® je stierka na báze epoxidu bez prídavku cementu, ktorú je potrebné chrániť pred vodou lakom. Stierku môžeme aplikovať na takmer ľubovoľný podklad a nádherná je tiež v kombinácií s drevom.

Betonepox môže mať podľa vašich požiadaviek hrubší aj jemnejší plastický povrch, vždy však upúta pozornosť svojim nadčasovým dizajnom. Obľúbený je tiež v predsieňach a chodbách, ale aj v obývacích miestnostiach. Je možné ho dostať v stovkách odtieňov, ktoré je možné harmonicky zladiť s ľubovoľnými prvkami interiéru.

Spoločnosť NĚMEC teraz po novom ponúka (hlavne pre fajnšmekrov) luxusný a elegantný variant Betonepox Soft® VINTAGE, kde je minimalistická chladná čistota stierky Betonepox ručne doplnená o secesné vzory. Výnimočný vzhľad je možné dosiahnuť použitím šablón, ktoré sa aplikujú na stierky, finálny vintage výraz je potom získaný ručne dodanou patinou.

V rámci výnimočnej realizácie rodinného domu, ktorý sa nachádza uprostred nádhernej prírody, sme použili ako variant Betonepox Soft® VINTAGE v centrálnom priestore kuchyne, tak vizionársky Betonepox Soft® tiež na nábytku – a to na dvierkach v kuchyni, na povrchu ostrovčekov a tiež na kúpeľňovom nábytku. Tým sa dosiahlo plynulého spojenia podláh a doplnkov a zachovania maximálneho purismu úchvatného interiéru, ktorý vytvorilo známe architektonické štúdio OOOX.

V portfóliu spoločnosti NĚMEC nájdete najmodernejšie technológie povrchov a stierok, akú sú Imitácie betónu®, Betonepox®, Betonepox Soft®, Travertine, Granite, Perlata, Pitted a Smooth. Firma svoje know how neustále zdokonaľuje, povrch Imitácia betónu® a Betonepox® patrí v súčasnej dobe k najobľúbenejším moderným povrchom používaným architektmi a bytovými dizajnérmi.

Autor: KIVA
Foto: KIVA photography

Tématické tagy

reklama

Nové

Nízkoenergetický dom postavíte z tehál bez potreby dodatočného zateplenia

Nízkoenergetický dom postavíte z tehál bez potreby dodatočného zateplenia

Zverejnené 22.7. Pol storočia uplynulo od doby, kedy sa v dôsledku svetovej krízy začala riešiť energetická náročnosť budov. Jedným z riešení bolo dodatočné zateplenie domov. Súbežne s tým sa však výrobcovia stavebných materiálov venovali zdokonaľovaniu tepelno… ísť na článok

Potiahnutie povrchových plôch v exteriéroch fóliami skai – Design Meets Function

Potiahnutie povrchových plôch v exteriéroch fóliami skai – Design Meets Function

Zverejnené 19.7. V obci Weissbach, oblasti Hohenlohe neďaleko Stuttgartu, sa nachádza výrobný podnik spoločnosti Continental (kedysi Konrad Hornschuch AG), ktorá produkuje výrobky špičkovej kvality na poťahovanie okenných profilov, vchodových dverí, garážových brán… ísť na článok

V Čechách odštartovala stavba prvého vzorového domu e4

V Čechách odštartovala stavba prvého vzorového domu e4

Zverejnené 24.7. Projekt prvého vzorového domu e4 autora Ing. arch. Bohumila Brůži vyhral v architektonickej súťaži firmy Wienerberger, ktorej hlavným zadaním je výstavba domov s takmer nulovou spotrebou energie. Prvý realizovaný dom podľa princípov e4 má… ísť na článok

reklama
trackimg