Woodplastic - výrobca kvalitných
WPC terás, plotov a obkladov
vyhľadávanie
Dnes je 28.11.

Moderné posuvy dverí. Nielen, že šetria miesto, ale aj dobre vyzerajú!

Zverejnené: 2. 8. 2022

Ste v situácii, keď už nemôžete využiť posuv dverí do stavebného puzdra? Nevadí, je to len zdanlivá nevýhoda, ktorú elegantne odstráni využitie posuvov dverí na stenu či do stropu. Spojenie praktickosti s atraktívnym a nadčasovým dizajnom vás rozhodne nesklame.

Prednosti sú zrejmé na prvý pohľad. Jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere sa v tichosti odsunú do strany a nezaberú tak priestor v interiéri, ktorý vďaka nim získa vzdušnosť, jemnosť a moderné poňatie. Česká firma JAP FUTURE, ktorá sa posuvnými systémami úspešne zaoberá už niekoľko rokov, ponúka variabilný výber z posuvov pozdĺž steny alebo do stropu. Moderný, nadčasový dizajn, ktorým posuvy vládnu, nijako nenarúša okolitý interiér a stáva sa nenásilne jeho súčasťou.

Posuvný systém TRIX BASIC do stropu. Foto: JAP FUTURE
Posuvný systém TRIX BASIC do stropu. Foto: JAP FUTURE

Pre posuvy pozdĺž steny a do stropu nie je potrebné vykonávať zložité stavebné práce a ich montáž je veľmi jednoduchá, takže sú ideálnym riešením pre priestory, v ktorých nie je možné použiť posuv do steny. Majú tichý pojazdový mechanizmus a je možné ich vybaviť aj tlmiacim dorazom. JAP FUTURE ponúka rad Trix v dvoch variantoch: TRIX BASIC a TRIX TRENDY. Jednotlivé modely sú rozdielne v úrovni vybavenia a maximálnej nosnosti. Môžete si vybrať od jednoduchého systému až po masívny posuv, ktorý unesie skutočne ťažké krídlo, až do 100 kg. Všetky posuvy sa umiestňujú na stenu nad dvere alebo do stropu a sú vhodné ako pre drevené, tak aj pre celosklenené krídla, či už z radu MASTER alebo IDEA.

Posuvný systém TRIX TRENDY na stenu. Foto: JAP FUTURE
Posuvný systém TRIX TRENDY na stenu. Foto: JAP FUTURE

Ak oceníte nevšedné posuvné dvere od podlahy až po strop, tak vedzte, že aj také vieme vyrobiť. Povestnou čerešničkou na torte je posuv PREMIUM. Ide o unikátny systém, ktorý sa montuje do nosného stropu a zvláda posuv veľkoformátových dverí so skrytou koľajnicou až do nosnosti 160 kg. A to v Čechách žiadna iná firma nevie! Systém je vhodný pre všetky prémiové dvere našej produkcie. Vďaka týmto prednostiam a ďalším doplnkom ako sú fixné priečky od podlahy až k stropu vznikajú veľmi pôsobivé a dizajnové riešenia vo vysoko modernom až funkcionalistickom štýle.

Posuvný systém PREMIUM do stropu. Foto: JAP FUTURE
Posuvný systém PREMIUM do stropu. Foto: JAP FUTURE

To, že sa k výrobe používa zásadne kvalitný materiál a dôraz sa dáva na detailné remeselné spracovanie, je nosením dreva do lesa. Čo však jednoznačne podčiarkuje kvalitu, sú výsledky testov, ktoré dokladajú bezproblémovú funkčnosť na 200 000 posuvov, čo zodpovedá zhruba 27 rokom používania.

„Firma sa vždy snažia nájsť efektívne riešenie do každého interiéru. Robíme preto zákazkovú výrobu podľa individuálnych požiadaviek klientov,“ zdôrazňuje konateľ spoločnosti JAP FUTURE, Petr Paksi.

Ak chcete zo svojho bytu či domu spraviť miesto s dobrou energiou, voľba posuvu z Přerova je správnou cestou.

Autor: Tlačová správa
Foto: JAP FUTURE

Tématické odbory

reklama

Nové

Rodinný dom, ktorý čerpá energiu zo slnka

Rodinný dom, ktorý čerpá energiu zo slnka

Aktualizované 28.11. Bývať v dome, ktorého bežná prevádzka, teda vykurovanie, chladenie a vetranie, sa sčasti či úplne zaobíde bez energetickej prípojky, priťahuje snáď každého. Avšak návrh a realizáciu takého domu súčasná slovenská stavebná fyzika nevie uchopiť,… ísť na článok

Dekorácie a farby jesene 2023

Dekorácie a farby jesene 2023

Zverejnené 24.11. Jeseň je už definitívne tu a s ňou aj sychravé a chladné počasie. Núti nás to teda tráviť viac času v pohodlí domova. A aby sme sa doma cítili príjemne, je potrebné upraviť si interiér podľa vlastných predstáv. V nasledujúcom článku prinášame… ísť na článok

FUSION: Rolety, ktoré zmenia váš pohľad na svet

FUSION: Rolety, ktoré zmenia váš pohľad na svet

Zverejnené 28.11. Čo keby sme vám povedali, že existuje spôsob, ako preniesť do vášho domova esenciu vonných diaľok a kúzelných miest? Objavte FUSION, novú kolekciu dizajnových potlačí pre látkové rolety od spoločnosti Bematech, s ktorou sa môžete preniesť v… ísť na článok

reklama