HELUZ – tehly, preklady, komíny, stropné systémy na stavbu rodinného domu
vyhľadávanie
Dnes je 19.5.

Neunaviteľný pomocník pri práci – predstavujeme vám rýchlobežné fóliové brány

Zverejnené: 20. 10. 2021

Riešite vo vašej firme problém s častým vozením výrobkov a prechádzaním cez klasické dvere, ktoré je treba neustále otvárať a za sebou zatvárať? Tak by ste mali vedieť o rýchlobežných fóliových bránach Minirol na elektrické ovládanie, ktoré vám spríjemnia každodennú prácu. Výhod, ktoré majú, je hneď niekoľko. Poďme si ich predstaviť.

Sem a tam, pokojne aj stokrát za deň

Najskôr je treba tovar vyviezť, o chvíľu zase naviezť. Dvere sa takmer nezastavia, pretože sa neustále chodí sem a tam. Rýchlobežné fóliové brány Minirol sú stavané tak, aby hravo zvládli aj veľmi frekventovanú prevádzku. Vďaka svojej pružnosti hladko kĺžu po vodiacej lište a navíjajú sa na hriadeľ. Žiadne slimačie tempo nečakajte! Brána sa otvára aj zatvára naozaj svižne, a to vďaka elektrickému rýchlobežnému pohonu s frekvenčným meničom. Aj keď to znie paradoxne, čo je rýchle, môže byť aj úplne bezpečné! Konštrukcia brány bez pevných prvkov, infrazávora a detektor prekážok zaistí, že akékoľvek obavy môžete v pokoji vypustiť.

Zničiť ju, to dá zabrať

Možno máte otázku: „Čo keď sa mi brána pre nepretržitú prevádzku hneď pokazí?” Aj tieto obavy zahoďte za hlavu! Minirol rýchlobežné brány vydržia naozaj veľa. Presvedčí vás o tom nielen ich tesnosť a odolnosť proti vetru, ale aj voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Na fólii brány totiž nie sú žiadne prvky, ktoré by bolo možné úplne zničiť bez možnosti výmeny – a to aj v prípade, že do nej narazíte napríklad vozíkom.

Do záverečného údivu vás určite dostane jedna špeciálna schopnosť brány, a to jej samoopraviteľnosť. Keď sa vám stane, že sa fólia vytrhne z vodiacich líšt, nemusíte hneď s hrôzou v očiach volať opravára. Postačí dvere len raz znovu otvoriť a zavrieť a lišta sa automaticky vráti do svojich koľají.

Vonku aj vnútri – pracujú spoľahlivo a bez rečí

Už sme vás presvedčili, že rýchlobežné fóliové brány Minirol budú vaším dobrým spoločníkom? Asi najbežnejším modelom sú interiérové brány. V ponuke však nájdete aj ešte odolnejšie brány do exteriéru a dokonca aj špeciálne brány Minirol. Čo je na nich také unikátne? Sú to modely určené pre mraziarne a chladiarne až do -30 °C, brány s integrovaným únikovým východom alebo do priestorov so zvýšenými požiadavkami na čistotu. Minirol skrátka vyhovie akýmkoľvek požiadavkám.

Tou poslednou a obvykle najväčšou starosťou je už len vybrať správnu farbu brány. Môžete si ich kúpiť v ôsmich odtieňoch – a jeden je vskutku krajší, než druhý!

Minirol – kto sme?

Funkčnosť, kvalita, dizajn – to sú výrobky Minirol v skratke. Sme značka, ktorá dokáže aj k vám domov vyrobiť predokenné rolety, screenové clony, siete proti otravnému hmyzu a garážové brány. Už osemnásť rokov úspešne reprezentujeme spoločnosť Building Shutter Systems, ktorá je špecialista na rolovacie systémy.

Súvisiace články:

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Krása a dynamika dreva - to je jedinečná tvorba drevených sôch od maďarského umelca

Krása a dynamika dreva - to je jedinečná tvorba drevených sôch od maďarského umelca

Zverejnené 19.5. Gábor Miklós Szőke sa preslávil svojimi monumentálnymi sochami zvierat. Jeho úžasné výtvory vznikajú z kusov stavebného dreva a vytvára ich tím sochárov, tesárov a iných profesionálov. ísť na článok

Na jeseň môžete získať dotáciu z Plánu obnovy na zníženie energetickej náročnosti domu

Na jeseň môžete získať dotáciu z Plánu obnovy na zníženie energetickej náročnosti domu

Zverejnené 18.5. Na jeseň tohto roka spustí Ministerstvo životného prostredia SR Plán obnovy. Jeho cieľom je eliminovať vplyv klimatických zmien a neustáleho zvyšovania cien energií na energetickú náročnosť budov. Dotácie až do výšky 60 % môžu žiadatelia získať aj… ísť na článok

Ako na inštaláciu sadrokartónu

Ako na inštaláciu sadrokartónu

Zverejnené 17.5. V súčasnosti sú sadrokartónové dosky jedným z najvhodnejších a najrýchlejších riešení suchej výstavby. Dajú sa využiť ako pri rekonštrukciách, tak aj pri novostavbách. Odborník vám poradí, ako na ich jednoduché a správnu inštaláciu. ísť na článok

reklama