Pergoly ISOTRA na mieru - inšpirácie
vyhľadávanie
Dnes je 30.11.

Neunaviteľný pomocník pri práci – predstavujeme vám rýchlobežné fóliové brány

Zverejnené: 20. 10. 2021

Riešite vo vašej firme problém s častým vozením výrobkov a prechádzaním cez klasické dvere, ktoré je treba neustále otvárať a za sebou zatvárať? Tak by ste mali vedieť o rýchlobežných fóliových bránach Minirol na elektrické ovládanie, ktoré vám spríjemnia každodennú prácu. Výhod, ktoré majú, je hneď niekoľko. Poďme si ich predstaviť.

Sem a tam, pokojne aj stokrát za deň

Najskôr je treba tovar vyviezť, o chvíľu zase naviezť. Dvere sa takmer nezastavia, pretože sa neustále chodí sem a tam. Rýchlobežné fóliové brány Minirol sú stavané tak, aby hravo zvládli aj veľmi frekventovanú prevádzku. Vďaka svojej pružnosti hladko kĺžu po vodiacej lište a navíjajú sa na hriadeľ. Žiadne slimačie tempo nečakajte! Brána sa otvára aj zatvára naozaj svižne, a to vďaka elektrickému rýchlobežnému pohonu s frekvenčným meničom. Aj keď to znie paradoxne, čo je rýchle, môže byť aj úplne bezpečné! Konštrukcia brány bez pevných prvkov, infrazávora a detektor prekážok zaistí, že akékoľvek obavy môžete v pokoji vypustiť.

Zničiť ju, to dá zabrať

Možno máte otázku: „Čo keď sa mi brána pre nepretržitú prevádzku hneď pokazí?” Aj tieto obavy zahoďte za hlavu! Minirol rýchlobežné brány vydržia naozaj veľa. Presvedčí vás o tom nielen ich tesnosť a odolnosť proti vetru, ale aj voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Na fólii brány totiž nie sú žiadne prvky, ktoré by bolo možné úplne zničiť bez možnosti výmeny – a to aj v prípade, že do nej narazíte napríklad vozíkom.

Do záverečného údivu vás určite dostane jedna špeciálna schopnosť brány, a to jej samoopraviteľnosť. Keď sa vám stane, že sa fólia vytrhne z vodiacich líšt, nemusíte hneď s hrôzou v očiach volať opravára. Postačí dvere len raz znovu otvoriť a zavrieť a lišta sa automaticky vráti do svojich koľají.

Vonku aj vnútri – pracujú spoľahlivo a bez rečí

Už sme vás presvedčili, že rýchlobežné fóliové brány Minirol budú vaším dobrým spoločníkom? Asi najbežnejším modelom sú interiérové brány. V ponuke však nájdete aj ešte odolnejšie brány do exteriéru a dokonca aj špeciálne brány Minirol. Čo je na nich také unikátne? Sú to modely určené pre mraziarne a chladiarne až do -30 °C, brány s integrovaným únikovým východom alebo do priestorov so zvýšenými požiadavkami na čistotu. Minirol skrátka vyhovie akýmkoľvek požiadavkám.

Tou poslednou a obvykle najväčšou starosťou je už len vybrať správnu farbu brány. Môžete si ich kúpiť v ôsmich odtieňoch – a jeden je vskutku krajší, než druhý!

Minirol – kto sme?

Funkčnosť, kvalita, dizajn – to sú výrobky Minirol v skratke. Sme značka, ktorá dokáže aj k vám domov vyrobiť predokenné rolety, screenové clony, siete proti otravnému hmyzu a garážové brány. Už osemnásť rokov úspešne reprezentujeme spoločnosť Building Shutter Systems, ktorá je špecialista na rolovacie systémy.

Súvisiace články:

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Zatienenie veľkých presklených plôch s ohľadom na architektonický zámer

Zatienenie veľkých presklených plôch s ohľadom na architektonický zámer

Zverejnené 30.11. Súvislé presklené plochy bez priečok vytvárajú dojem nekonečného priestoru. S veľkoformátovými oknami sa však často spája ťažší výber vhodnej tieniacej techniky. Riešením môžu byť rolety zodpovedajúcej veľkosti, ktoré interiér zatienia bez toho, aby… ísť na článok

Nová strešná terasa Terafest® v Brne ponúka pokoj a krásny výhľad

Nová strešná terasa Terafest® v Brne ponúka pokoj a krásny výhľad

Zverejnené 29.11. Trinity Office Center tvorí moderný blok kancelárskych a obchodných budov priamo uprostred Brna. Zamestnancom a návštevníkom tu novo slúži v poradí už druhá strešná terasa Terafest® z kompozitného materiálu. Bezúdržbové dosky od českého výrobcu WPC… ísť na článok

Nový pasívny dom od autora oceňovaného Slnečného domu

Nový pasívny dom od autora oceňovaného Slnečného domu

Zverejnené 26.11. Na prvý pohľad skromný rodinný dom, zároveň však do detailov prepracovaná architektúra a vypilovaný projekt. To je stavba v jednom z údolí švajčiarskeho kantónu Aargau. Vyznačuje sa účinným systémom vetrania, dokonale vzduchotesnou obálkou aj… ísť na článok

reklama