vyhľadávanie
Dnes je 4.12.

Neunaviteľný pomocník pri práci – predstavujeme vám rýchlobežné fóliové brány

Zverejnené: 20. 10. 2021

Riešite vo vašej firme problém s častým vozením výrobkov a prechádzaním cez klasické dvere, ktoré je treba neustále otvárať a za sebou zatvárať? Tak by ste mali vedieť o rýchlobežných fóliových bránach Minirol na elektrické ovládanie, ktoré vám spríjemnia každodennú prácu. Výhod, ktoré majú, je hneď niekoľko. Poďme si ich predstaviť.

Sem a tam, pokojne aj stokrát za deň

Najskôr je treba tovar vyviezť, o chvíľu zase naviezť. Dvere sa takmer nezastavia, pretože sa neustále chodí sem a tam. Rýchlobežné fóliové brány Minirol sú stavané tak, aby hravo zvládli aj veľmi frekventovanú prevádzku. Vďaka svojej pružnosti hladko kĺžu po vodiacej lište a navíjajú sa na hriadeľ. Žiadne slimačie tempo nečakajte! Brána sa otvára aj zatvára naozaj svižne, a to vďaka elektrickému rýchlobežnému pohonu s frekvenčným meničom. Aj keď to znie paradoxne, čo je rýchle, môže byť aj úplne bezpečné! Konštrukcia brány bez pevných prvkov, infrazávora a detektor prekážok zaistí, že akékoľvek obavy môžete v pokoji vypustiť.

Zničiť ju, to dá zabrať

Možno máte otázku: „Čo keď sa mi brána pre nepretržitú prevádzku hneď pokazí?” Aj tieto obavy zahoďte za hlavu! Minirol rýchlobežné brány vydržia naozaj veľa. Presvedčí vás o tom nielen ich tesnosť a odolnosť proti vetru, ale aj voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Na fólii brány totiž nie sú žiadne prvky, ktoré by bolo možné úplne zničiť bez možnosti výmeny – a to aj v prípade, že do nej narazíte napríklad vozíkom.

Do záverečného údivu vás určite dostane jedna špeciálna schopnosť brány, a to jej samoopraviteľnosť. Keď sa vám stane, že sa fólia vytrhne z vodiacich líšt, nemusíte hneď s hrôzou v očiach volať opravára. Postačí dvere len raz znovu otvoriť a zavrieť a lišta sa automaticky vráti do svojich koľají.

Vonku aj vnútri – pracujú spoľahlivo a bez rečí

Už sme vás presvedčili, že rýchlobežné fóliové brány Minirol budú vaším dobrým spoločníkom? Asi najbežnejším modelom sú interiérové brány. V ponuke však nájdete aj ešte odolnejšie brány do exteriéru a dokonca aj špeciálne brány Minirol. Čo je na nich také unikátne? Sú to modely určené pre mraziarne a chladiarne až do -30 °C, brány s integrovaným únikovým východom alebo do priestorov so zvýšenými požiadavkami na čistotu. Minirol skrátka vyhovie akýmkoľvek požiadavkám.

Tou poslednou a obvykle najväčšou starosťou je už len vybrať správnu farbu brány. Môžete si ich kúpiť v ôsmich odtieňoch – a jeden je vskutku krajší, než druhý!

Minirol – kto sme?

Funkčnosť, kvalita, dizajn – to sú výrobky Minirol v skratke. Sme značka, ktorá dokáže aj k vám domov vyrobiť predokenné rolety, screenové clony, siete proti otravnému hmyzu a garážové brány. Už osemnásť rokov úspešne reprezentujeme spoločnosť Building Shutter Systems, ktorá je špecialista na rolovacie systémy.

Súvisiace články:

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Zima vás nemusí odradiť od murovania

Zima vás nemusí odradiť od murovania

Zverejnené 1.12. Pri výstavbe konštrukcií treba rešpektovať nielen technologické postupy, ale aj klimatické podmienky. Medzi najdôležitejšie ukazovatele sa pritom zaraďujú nízke alebo vysoké vonkajšie teploty, slnečné žiarenie, vietor, dážď a mráz. Pri nižších… ísť na článok

Ultranízkoenergetické tehlové dvojdomy pod Považským Inovcom

Ultranízkoenergetické tehlové dvojdomy pod Považským Inovcom

Zverejnené 30.11. V atraktívnej lokalite obce Kočovce časť Rakoľuby zrealizovala spoločnosť CBI s. r. o. výstavbu moderných ultranízkoenergetických dvojdomov . Na stavbu moderných objektov bolo použité murivo z tehál Porotherm, ktoré dosahujú vynikajúce… ísť na článok

Slovenská národná galéria po 21 rokoch otvára nový galerijný areál

Slovenská národná galéria po 21 rokoch otvára nový galerijný areál

Zverejnené 3.12. Rekonštrukcia Slovenskej národnej galérie sa dostala k svojmu záveru. Galéria po prvýkrát (po)otvorí verejnosti svoje obnovené priestory v nedeľu 11. decembra 2022. Počas tohto dňa si budú môcť návštevníci a návštevníčky užiť celodenný program pre… ísť na článok

reklama