Malta HELUZ SIDI
vyhľadávanie
Dnes je 15.7.

Rolovacia garážová brána a jej ochranné systémy

Zverejnené: 23. 11. 2019

Pri kvalitných bránach býva množstvo funkcií zaisťujúcich bezpečnosť pri ich ovládaní už v štandardnej výbave - napríklad detekcia prekážky, ktorá zastaví ich chod. Všetky ostatné si možno priobjednať - napríklad u brán na diaľkové ovládanie je možné použiť takzvaný plávajúci kód, ktorý pre každé spojenie zabezpečí kód iný a tým v podstate neprelomiteľnú komunikáciu.

Výrobca produktov Minirol, spoločnosť Building Plastics, funguje na českom trhu od roku 1996 a popri bránach vyrába aj ďalšie rolovacie systémy ako tienenie a mreže. Pretože sa tieto položky vyrábajú na mieru, v typizovanom cenníku garážových brán ich nenájdete. V MINIROL sa cena pre každú zákazku stanovuje zvlášť. Pozrite sa, čo všetko výrobca brán ponúka:

• Spínacia lišta - zabraňuje tomu, aby brána nabehla na prekážku pod nimi.
• Svetelná rampa - v momente, keď sa auto rozbehne a brána sa začne nečakane zatvárať, dôjde v okamihu prerušenia lúča k ich zastaveniu.
• Ochrana proti vtiahnutiu (pre bránu do 2,5 metra) - pri otváraní rolovacej brány zabráni tomu, aby sa čokoľvek okrem brány navinulo na hriadeľ. Ochrana sa používa iba pri bránach bez boxu. V prípade brán s boxom zaisťuje túto ochranu automaticky tento box.
• Poistka proti odrolovaniu brány - v podstate ide o ochranu proti pádu brány, ktorý môže zapríčiniť neočakávaná udalosť alebo porucha.
• Príprava na neočakávané situácie - pri výpadku elektrického prúdu je pri elektrických bránach k dispozícii možnosť manuálnej manipulácie.
• Diaľkové ovládanie - bránu môžete ovládať aj vzdialene, napríklad z auta pomocou GSM modulu, vďaka ktorému stačí systém len prezvoniť a on sám vám bránu otvorí. Plávajúci kód sa zase postará o to, aby sa bezpečnostný kód nedal vypozorovať alebo získať inou cestou.
• Záruka 5 rokov - výrobca ponúka garantovanú 5-ročnú záruku na vybrané komponenty garážových brán.

Rolovacia brána vyrobená presne na mieru

Ak stojíte o kvalitnú garážovú bránu, stavte na tie zo zákazkovej výroby. Vybrať si tak môžete rozmery, typ lamiel, ovládanie aj farebnosť. Ak vás zaujíma cena garážových brán Minirol, napíšte si o ponuku zdarma priamo výrobcovi.

Súvisiace články:

— kontakty —

BUILDING Shutter Systems s.r.o.

Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

E: info@minirol.sk   T: +420 566 502 411   WWW: https://www.minirol.sk/building-plastics

Autor: Kristýna Štandlerová
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.

Tématické odbory

reklama

Nové

Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy

Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy

Zverejnené 13.7. Tehly HELUZ FAMILY 2in1 svojimi tepelno-izolačnými parametrami pred desiatimi rokmi predbehli dobu, resp. normy. A napriek tomu, že od tohto roku už platia prísne požiadavky na stavbu budov s takmer nulovou spotrebou energie, naďalej majú tehly… ísť na článok

Výsledky súťaže Stavba roka 2019

Výsledky súťaže Stavba roka 2019

Zverejnené 15.7. Združenie ABF Slovakia organizuje každoročne súťaž Stavba roka s cieľom propagácie a podpory realizácie kvalitných stavebných diel na Slovensku. V tomto ročníku posudzovala stavby 8-členná odborná porota, ktorá udelila celkom 9 cien. Aktuálny 25.… ísť na článok

Izolácia na letné prehrievanie domov nestačí. Pomôže výdatné vetranie, farby a tienenie

Izolácia na letné prehrievanie domov nestačí. Pomôže výdatné vetranie, farby a tienenie

Zverejnené 14.7. O tom, či sa bude v lete interiér prehrievať a ako, rozhoduje intenzita oslnenia domu, z nej odvodené povrchové teploty strešných, fasádnych a okenných plôch plus priame slnečné žiarenie, ktoré vstupuje do domu oknami. Tepelná izolácia s akumuláciou… ísť na článok

reklama