THERMO|SOLAR - slnečné termické kolektory a kotly na biomasu
vyhľadávanie
Dnes je 19.6.

Unikátna ponuka dekorov a farieb linolea Gerflor

Zverejnené: 10. 6. 2024

Vďaka 140 rokom skúseností kombinuje linoleum Gerflor prírodné zložky (98%) a vysokú funkčnosť. Široká škála farieb umožňuje vytvoriť jedinečnú atmosféru v bytoch, domoch, ale aj školách, nemocniciach alebo verejných priestoroch. Prispôsobenie sa aj tým najnáročnejším projektom.

Linoleum Gerflor je vysoko funkčné, prirodzené a je k dispozícii v unikátnej ponuke dekorov a farieb, navyše ich spoločnosť Gerflor ponúka v kompaktnom, akustickom alebo športovom prevedení. Okrem aktualizácie nesmrteľných dezénov typu Marmorette, Colorette a Uni Walton môžeme v kolekcii nájsť aj dekory, pripomínajúce vlny mora z pohľadu z výšky (Arabesque) alebo kontrastný dezén Flow. Dôležitým prvkom tejto kolekcie je aj idea „Mix & Match“, teda farebné prepojenie jednotlivých radov s cieľom vytvoriť jednu veľkú „superkolekciu“, v rámci ktorej je možné materiály vzájomne kombinovať.

Kľúčovým estetickým prvkom je ultra matný povrch, vytvorený vďaka novej revolučnej povrchovej úprave Neocare™. Matný efekt v kombinácii s tradičnou dvojvrstvovou výrobnou technológiou eliminuje riziko prerysovania jutového podkladu a taktiež maskuje drobné nepresnosti podkladu alebo ťahy lepidla.

Odolnosť a zdravie sú kľúčové výhody linolea Gerflor

Prefarbená štruktúra výrobku je zárukou dlhotrvajúceho vzhľadu, silnou stránkou je aj mimoriadna odolnosť proti opotrebovaniu – krytina je prispôsobená vysokej pochôdznej mechanickej záťaži. Linoleum vyniká aj vysokou odolnosťou proti mikro poškriabaniu. Certifikáty nezávislých laboratórií na antivirálne a antibakteriálne účinky garantujú architektom a ich zákazníkom hygienické riešenie, prírodné linoleum Gerflor sa vďaka veľmi nízkym emisiám (TVOC < 10 µg/m³ po 28 dňoch) radí medzi absolútnu špičku, pokiaľ ide o kvalitu vzduchu v interiéri. Povrchová úprava Neocare™ sa ľahko čistí a vytvára bariéru proti špine a škvrnám.

K odolnosti a zdraviu sa pri linoleu Gerflor pridáva pocitový komfort

Pružný a mäkký povrch je ideálny aj pre deti, akustický komfort prináša útlm zvuku až o 19 dB. Krytina je vhodná aj na podlahové kúrenie, čo je zárukou tepelnej pohody. Tvorcovia interiérov ocenia slobodu voľby, opierajúci sa o široký výber dekorov a farieb. Matný efekt a možnosť kombinácie a zladenia rôznych dekorov sú pomyselnou čerešničkou na torte.

Viac informácií o linoleu Gerflor vrátane katalógov, návodov a technickej dokumentácie na www.gerflor.cz.

Čítajte tiež:

Autor: Peter Šovčík
Foto: Gerflor

Tagy

Tématické odbory

reklama

Nové

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Zverejnené 14.6. Ruukki Construction, súčasť spoločnosti SSAB, podpísala zmluvu s cestovnou kanceláriou Experience Pyhä Oy na dodávku striech Ruukki® Classic LowCarbon vyrobených z ocele SSAB Fossil-free™ pre ekologickú dovolenkovú destináciu investičnej spoločnosti… ísť na článok

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Zverejnené 13.6. Ak chystáte hrubú stavbu rodinného domu, môže vás tento text obohatiť, inšpirovať a dobre nasmerovať. Váš budúci dom nie je len strecha nad obvodovými stenami a oknami. Je to organizmus, ktorý už v „plienkach“, tj. pred zahájením výstavby, žije s… ísť na článok

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zverejnené 19.6. Či už sa tento rok chystáte navštíviť Medzinárodný filmový festival, ktorý sa koná od 28. júna do 6. júla, alebo sa chcete do Karlových Varov pozrieť mimo hlavnej návštevníckej sezóny, máme pre vás zoznam architektonických skvostov, ktoré by ste pri… ísť na článok

reklama