vyhľadávanie
Dnes je 20.7.

Unikátna ponuka dekorov a farieb linolea Gerflor

Zverejnené: 10. 6. 2024

Vďaka 140 rokom skúseností kombinuje linoleum Gerflor prírodné zložky (98%) a vysokú funkčnosť. Široká škála farieb umožňuje vytvoriť jedinečnú atmosféru v bytoch, domoch, ale aj školách, nemocniciach alebo verejných priestoroch. Prispôsobenie sa aj tým najnáročnejším projektom.

Linoleum Gerflor je vysoko funkčné, prirodzené a je k dispozícii v unikátnej ponuke dekorov a farieb, navyše ich spoločnosť Gerflor ponúka v kompaktnom, akustickom alebo športovom prevedení. Okrem aktualizácie nesmrteľných dezénov typu Marmorette, Colorette a Uni Walton môžeme v kolekcii nájsť aj dekory, pripomínajúce vlny mora z pohľadu z výšky (Arabesque) alebo kontrastný dezén Flow. Dôležitým prvkom tejto kolekcie je aj idea „Mix & Match“, teda farebné prepojenie jednotlivých radov s cieľom vytvoriť jednu veľkú „superkolekciu“, v rámci ktorej je možné materiály vzájomne kombinovať.

Kľúčovým estetickým prvkom je ultra matný povrch, vytvorený vďaka novej revolučnej povrchovej úprave Neocare™. Matný efekt v kombinácii s tradičnou dvojvrstvovou výrobnou technológiou eliminuje riziko prerysovania jutového podkladu a taktiež maskuje drobné nepresnosti podkladu alebo ťahy lepidla.

Odolnosť a zdravie sú kľúčové výhody linolea Gerflor

Prefarbená štruktúra výrobku je zárukou dlhotrvajúceho vzhľadu, silnou stránkou je aj mimoriadna odolnosť proti opotrebovaniu – krytina je prispôsobená vysokej pochôdznej mechanickej záťaži. Linoleum vyniká aj vysokou odolnosťou proti mikro poškriabaniu. Certifikáty nezávislých laboratórií na antivirálne a antibakteriálne účinky garantujú architektom a ich zákazníkom hygienické riešenie, prírodné linoleum Gerflor sa vďaka veľmi nízkym emisiám (TVOC < 10 µg/m³ po 28 dňoch) radí medzi absolútnu špičku, pokiaľ ide o kvalitu vzduchu v interiéri. Povrchová úprava Neocare™ sa ľahko čistí a vytvára bariéru proti špine a škvrnám.

K odolnosti a zdraviu sa pri linoleu Gerflor pridáva pocitový komfort

Pružný a mäkký povrch je ideálny aj pre deti, akustický komfort prináša útlm zvuku až o 19 dB. Krytina je vhodná aj na podlahové kúrenie, čo je zárukou tepelnej pohody. Tvorcovia interiérov ocenia slobodu voľby, opierajúci sa o široký výber dekorov a farieb. Matný efekt a možnosť kombinácie a zladenia rôznych dekorov sú pomyselnou čerešničkou na torte.

Viac informácií o linoleu Gerflor vrátane katalógov, návodov a technickej dokumentácie na www.gerflor.cz.

Čítajte tiež:

Autor: Peter Šovčík
Foto: Gerflor

Tagy

Tématické odbory

reklama

Nové

Na každom okne záleží

Na každom okne záleží

Zverejnené 20.7. Môže jedno okno ovplyvniť komfort bývania či pracovného prostredia jednotlivca, ale aj životy ľudí v okolí alebo dokonca (tak trochu) aj celú planétu? Belgický výrobca okenných profilov Deceuninck verí, že "Na každom okne záleží". Tradičná značka sa… ísť na článok

Brownfieldy: DELTA mení zanedbané miesta na živé prosperujúce oblasti

Brownfieldy: DELTA mení zanedbané miesta na živé prosperujúce oblasti

Zverejnené 19.7. Konferencia Brownfieldy je miestom pre stretávanie súkromného a verejného sektora nad problematikou revitalizácie nevyužívaných lokalít. Šiesty ročník sa odohral v pondelok 3. júna 2024 v jedinečných priestoroch Automatických mlynov v Pardubiciach.… ísť na článok

Trendy v kúpeľňovom dizajne

Trendy v kúpeľňovom dizajne

Zverejnené 18.7. Kúpeľňový dizajn sa v posledných rokoch vyvinul z čisto funkčných priestorov na luxusné útočiská, ktoré odrážajú osobný štýl a najnovšie trendy. Od nadčasovej elegancie po moderný pôvab – každý dizajn ponúka jedinečné spôsoby, ako premeniť vašu… ísť na článok

reklama