Doživotná záruka na tehlový systém HELUZ
vyhľadávanie
Dnes je 21.5.

Zámkové rigidné vinylové dielce Creation. Lákajú vzhľadom, komfortom a akustikou

Zverejnené: 17. 11. 2023

Kolekcia Creation ponúka pravidelne to najlepšie, čo Gerflor v oblasti vinylových krytín ponúka. Celý sortiment sa nesie v duchu noviniek či už v rámci nových dizajnov, tak aj v oblasti kvality a technológií.

Rigidné zámkové dielce Creation ponúkajú obyvateľom domov a bytov všetko, čo náročný zákazník u súčasných podlahových krytín hľadá, vrátane rôznych rozmerov lamiel a to aj XL formátov 1,5 m.

Atraktívne sú hlavne rigidné zámkové dielce Creation, ktoré ponúka Gerflor v dvoch variantoch: rad SOLID CLIC kombinuje rigidnú vrstvu pre lepšiu stabilitu a vinylovú vrstvu pre lepší komfort pri chôdzi, dielce RIGID ACOUSTIC majú integrovanú akustickú podložku, schopnú tlmiť zvuk až o 19 dB.

Rigidné vinylové dielce Creation SOLID CLIC

Vynikajú vďaka novej konštrukcii DuoCore 2.0 tou najlepšou možnou rovnováhou medzi rigidnou a komfortnou zónou. Táto moderná a žiadaná podlaha ponúka obyvateľom domov a bytov všetko, čo náročný zákazník pri súčasných podlahových krytinách hľadá. Rôzne rozmery lamiel vrátane XL formátu 1,5 m vyhovejú individuálnemu vkusu a požiadavkám, transparentná nášľapná vrstva prináša autentický vzhľad podlahy. Vysoká kvalita dizajnu a štruktúrovaný embossing zaisťujú ultra-realistický vzhľad podlahy, nová povrchová úprava Protecshield™ potom sľubuje jednoduchú údržbu a vysokú odolnosť voči poškriabaniu a škvrnám.

Nová generácia zámkových rigidných vinylových dielcov Creation SOLID CLIC priniesla optimálnu rovnováhu medzi rigidnou a komfortnou zónou.
Nová generácia zámkových rigidných vinylových dielcov Creation SOLID CLIC priniesla optimálnu rovnováhu medzi rigidnou a komfortnou zónou.

Vinylové dielce

Vinylové dlaždice a dosky predstavujú atraktívne a ľahko inštalovateľné podlahové riešenie. Vďaka širokému výberu formátov a veľmi realistickému dizajnu sledujú naše rady najnovšie trendy v oblasti dekorácie. Kompatibilné s viacerými aplikáciami: Či už staviate, renovujete, v mokrých alebo technických miestnostiach, naše podlahy sú riešením pre všetky vaše projekty!

Súčasne je to výrobok Made in France s patentovaným gravitačným systémom, ktorý znižuje uhlíkovú stopu v porovnaní s konkurenciou až o 30 %. Krytiny sú navyše 100% recyklovateľné a obsahujú až 55% recyklovaného obsahu. Tieto vinylové dielce ocenia aj zákazníci, ktorým nie je ľahostajné, čo nové výrobky do vzduchu miestnosti vypúšťajú: TVOC po 28 dňoch je menší ako 10 μg/m³ a garantuje najlepšiu kvalitu vnútorného prostredia. Podľa miery záťaže si možno vybrať z troch produktových typov: Creation 30 SOLID CLIC patrí do záťažovej triedy 23/31, Creation 40 SOLID CLIC do triedy 23/32/41 a Creation 55 SOLID CLIC do záťažovej triedy 33/42.

Prírodný vzhľad, vysoká odolnosť a ľahká údržba zámkových rigidných vinylových dielcov Creaton LOCK ACOUSTIC zabezpečuje povrchová úprava Protecshield™.
Prírodný vzhľad, vysoká odolnosť a ľahká údržba zámkových rigidných vinylových dielcov Creaton LOCK ACOUSTIC zabezpečuje povrchová úprava Protecshield™.

Rigidné vinylové dielce Creation RIGID ACOUSTIC

Kombinujú vďaka patentovanej technológii RCB (Rigid Composite Board) pevnú rigidnú podlahu s integrovanou akustickou podložkou, ktorá zvyšuje kročajovú nepriezvučnosť o 19 dB. Dielce vyrábané v Belgicku ponúkajú veľký výber formátov lamiel, povrchovú úpravu Protecshield™, ich 4V škáry vytvárajú dokonalý efekt dlaždíc a lamiel. Okrem akustiky ich ocenia aj majitelia rekonštruovaných domov a bytov, pretože krytiny je možné pokladať bez lepenia priamo na dlažbu so škárami << 6 mm. Štandardom je teda najlepšia kvalita vnútorného vzduchu (TVOC << 10 μg/m³), 100% recyklovateľnosť a vysoký podiel recyklovaného obsahu (35 %). Dielce sú v ponuke v dvoch radoch: Creation 40 LOCK ACOUSTIC a Creation 55 LOCK ACOUSTIC.

Prehľad všetkých kolekcii vinylových dielcov Gerflor Creation nájdete na stránkach www.gerflor.cz

Autor: Peter Šovčík
Foto: Gerflor

Tématické odbory

reklama

Nové

Podlahy na Zámočku zvládla až liata tepelná izolácia ThermoWhite

Podlahy na Zámočku zvládla až liata tepelná izolácia ThermoWhite

Zverejnené 18.5. Ide o objekt menom Zámoček v juhočeskej obci Újazd, ktorý dlho a mimo pozornosti len opustený chátral. Zámok ale budil záujem, ktorý nakoniec vyústil nielen do jeho architektonicky hodnotnej obnovy, ale aj do realizácie jeho kvalitnej a súčasnej… ísť na článok

Ako vybrať strešné okná?

Ako vybrať strešné okná?

Zverejnené 16.5. Strešné okná sú v súčasnosti populárne. Na trhu je veľké množstvo druhov strešných okien od rôznych známych aj menej známych výrobcov. Pri ich výbere musíme zvážiť nielen estetickú stránku, ale predovšetkým tú praktickú. Ohľad je potrebné brať na… ísť na článok

Čas strávený v exteriéri môže mať rozličné podoby. Záhradný dom v Novom Meste nad Váhom

Čas strávený v exteriéri môže mať rozličné podoby. Záhradný dom v Novom Meste nad Váhom

Zverejnené 20.5. Priestor pre sezónne aktivity v spojení so zázradou. Objekt, príkladne osadený do strmého svahu na hranici pozemku, charakterizuje surová materialita, subtílne detaily a rozsiahle zasklenie jedálenskej a pobytovej časti. ísť na článok

reklama