Woodplastic - výrobca kvalitných
WPC terás, plotov a obkladov
vyhľadávanie
Dnes je 28.11.

Zámkové rigidné vinylové dielce Creation. Lákajú vzhľadom, komfortom a akustikou

Zverejnené: 17. 11. 2023

Kolekcia Creation ponúka pravidelne to najlepšie, čo Gerflor v oblasti vinylových krytín ponúka. Celý sortiment sa nesie v duchu noviniek či už v rámci nových dizajnov, tak aj v oblasti kvality a technológií.

Rigidné zámkové dielce Creation ponúkajú obyvateľom domov a bytov všetko, čo náročný zákazník u súčasných podlahových krytín hľadá, vrátane rôznych rozmerov lamiel a to aj XL formátov 1,5 m.

Atraktívne sú hlavne rigidné zámkové dielce Creation, ktoré ponúka Gerflor v dvoch variantoch: rad SOLID CLIC kombinuje rigidnú vrstvu pre lepšiu stabilitu a vinylovú vrstvu pre lepší komfort pri chôdzi, dielce RIGID ACOUSTIC majú integrovanú akustickú podložku, schopnú tlmiť zvuk až o 19 dB.

Rigidné vinylové dielce Creation SOLID CLIC

Vynikajú vďaka novej konštrukcii DuoCore 2.0 tou najlepšou možnou rovnováhou medzi rigidnou a komfortnou zónou. Táto moderná a žiadaná podlaha ponúka obyvateľom domov a bytov všetko, čo náročný zákazník pri súčasných podlahových krytinách hľadá. Rôzne rozmery lamiel vrátane XL formátu 1,5 m vyhovejú individuálnemu vkusu a požiadavkám, transparentná nášľapná vrstva prináša autentický vzhľad podlahy. Vysoká kvalita dizajnu a štruktúrovaný embossing zaisťujú ultra-realistický vzhľad podlahy, nová povrchová úprava Protecshield™ potom sľubuje jednoduchú údržbu a vysokú odolnosť voči poškriabaniu a škvrnám.

Nová generácia zámkových rigidných vinylových dielcov Creation SOLID CLIC priniesla optimálnu rovnováhu medzi rigidnou a komfortnou zónou.
Nová generácia zámkových rigidných vinylových dielcov Creation SOLID CLIC priniesla optimálnu rovnováhu medzi rigidnou a komfortnou zónou.

Vinylové dielce

Vinylové dlaždice a dosky predstavujú atraktívne a ľahko inštalovateľné podlahové riešenie. Vďaka širokému výberu formátov a veľmi realistickému dizajnu sledujú naše rady najnovšie trendy v oblasti dekorácie. Kompatibilné s viacerými aplikáciami: Či už staviate, renovujete, v mokrých alebo technických miestnostiach, naše podlahy sú riešením pre všetky vaše projekty!

Súčasne je to výrobok Made in France s patentovaným gravitačným systémom, ktorý znižuje uhlíkovú stopu v porovnaní s konkurenciou až o 30 %. Krytiny sú navyše 100% recyklovateľné a obsahujú až 55% recyklovaného obsahu. Tieto vinylové dielce ocenia aj zákazníci, ktorým nie je ľahostajné, čo nové výrobky do vzduchu miestnosti vypúšťajú: TVOC po 28 dňoch je menší ako 10 μg/m³ a garantuje najlepšiu kvalitu vnútorného prostredia. Podľa miery záťaže si možno vybrať z troch produktových typov: Creation 30 SOLID CLIC patrí do záťažovej triedy 23/31, Creation 40 SOLID CLIC do triedy 23/32/41 a Creation 55 SOLID CLIC do záťažovej triedy 33/42.

Prírodný vzhľad, vysoká odolnosť a ľahká údržba zámkových rigidných vinylových dielcov Creaton LOCK ACOUSTIC zabezpečuje povrchová úprava Protecshield™.
Prírodný vzhľad, vysoká odolnosť a ľahká údržba zámkových rigidných vinylových dielcov Creaton LOCK ACOUSTIC zabezpečuje povrchová úprava Protecshield™.

Rigidné vinylové dielce Creation RIGID ACOUSTIC

Kombinujú vďaka patentovanej technológii RCB (Rigid Composite Board) pevnú rigidnú podlahu s integrovanou akustickou podložkou, ktorá zvyšuje kročajovú nepriezvučnosť o 19 dB. Dielce vyrábané v Belgicku ponúkajú veľký výber formátov lamiel, povrchovú úpravu Protecshield™, ich 4V škáry vytvárajú dokonalý efekt dlaždíc a lamiel. Okrem akustiky ich ocenia aj majitelia rekonštruovaných domov a bytov, pretože krytiny je možné pokladať bez lepenia priamo na dlažbu so škárami << 6 mm. Štandardom je teda najlepšia kvalita vnútorného vzduchu (TVOC << 10 μg/m³), 100% recyklovateľnosť a vysoký podiel recyklovaného obsahu (35 %). Dielce sú v ponuke v dvoch radoch: Creation 40 LOCK ACOUSTIC a Creation 55 LOCK ACOUSTIC.

Prehľad všetkých kolekcii vinylových dielcov Gerflor Creation nájdete na stránkach www.gerflor.cz

Autor: Peter Šovčík
Foto: Gerflor

Tématické odbory

reklama

Nové

Rodinný dom, ktorý čerpá energiu zo slnka

Rodinný dom, ktorý čerpá energiu zo slnka

Aktualizované 28.11. Bývať v dome, ktorého bežná prevádzka, teda vykurovanie, chladenie a vetranie, sa sčasti či úplne zaobíde bez energetickej prípojky, priťahuje snáď každého. Avšak návrh a realizáciu takého domu súčasná slovenská stavebná fyzika nevie uchopiť,… ísť na článok

Dekorácie a farby jesene 2023

Dekorácie a farby jesene 2023

Zverejnené 24.11. Jeseň je už definitívne tu a s ňou aj sychravé a chladné počasie. Núti nás to teda tráviť viac času v pohodlí domova. A aby sme sa doma cítili príjemne, je potrebné upraviť si interiér podľa vlastných predstáv. V nasledujúcom článku prinášame… ísť na článok

FUSION: Rolety, ktoré zmenia váš pohľad na svet

FUSION: Rolety, ktoré zmenia váš pohľad na svet

Zverejnené 28.11. Čo keby sme vám povedali, že existuje spôsob, ako preniesť do vášho domova esenciu vonných diaľok a kúzelných miest? Objavte FUSION, novú kolekciu dizajnových potlačí pre látkové rolety od spoločnosti Bematech, s ktorou sa môžete preniesť v… ísť na článok

reklama