Woodplastic - výrobca kvalitných
WPC terás, plotov a obkladov
vyhľadávanie
Dnes je 28.11.

Zima je ideálnym časom pre inštaláciu garážovej brány

Zverejnené: 1. 12. 2021

Chlad, väčšinu dňa ponuré šero a také sychravé počasie, že ani čiapka nedokáže zohriať zamrznuté uši. A možno sa budete diviť, ale práve teraz je ten najlepší čas na inštaláciu rolovacej garážovej brány Minirol!

Výroba brán nespí ani v zime

Od marca, s príchodom prvých teplejších slnečných lúčov, nám prilietajú do poštovej i e-mailovej schránky Minirolu prvé dopyty po inštalácii garážových brán. V lete zákazníci riešia skôr starosti spojené s dovolenkou. V septembri a októbri sa vracia zástup nových záujemcov – tých, ktorí to na jar odložili na neskôr. Potom sa záujemcovia pomaly ukladajú na dlhý zimný spánok – a pritom od novembra až do februára je ideálny čas na montáž brány!

Práve v tom čase prichádza najmenej dopytov a vy môžete mať svoju novú bránu v garáži raz-dva. Zároveň nie sú naši technici takí vyťažení, takže aj čakacia lehota na montáž brány je výrazne kratšia než počas mesiacov uprostred sezóny.

Materiály zvládnu aj mínusové teploty

Montáži brány nebránia ani nízke teploty. Sú typy prác, pri ktorých si musíte dávať pozor na teplotu – medzi ne patria napríklad betónovanie, lakovanie alebo natieranie fasády. Schnúce materiály a nátery totiž vyžadujú plusové teploty. Garážové brány Minirol pripevňujeme mechanicky bez nutných zásahov do domu či fasády, takže nič nebráni ich inštalácii – aj keby bolo mínus desať. Montéri už prídu s hotovou bránou, ktorá je rozložená na niekoľko častí. Na mieste ju už len inštalujú.

Namiesto búrania otvoru voľte výrobu na mieru

Montáž brány je pomerne rýchla záležitosť. Stavíme sa, že vám výber konkrétneho typu a vzhľadu brány zaberie viac času, než technikom samotná montáž. Straší vás myšlienka, čo keď bude otvor nakoniec o trochu väčší alebo menší než brána? Nemusíte sa báť murovania a búrania. Minirol počíta s rôznou šírkou i výškou a vyrobí rolovaciu bránu presne na mieru do vašej garáže.

Cena, ktorá vás zahreje

Podobne ako prebiehajú výpredaje v nákupných centrách, aj pri rolovacích bránach môžete natrafiť na výhodnejšie ceny. A tie prichádzajú samozrejme v zime. Ak plánujete v blízkych mesiacoch vymeniť svoju starú bránu na garáži, nečakajte až na jar. Práve teraz totiž môžete výrazne ušetriť.

Presvedčili sme vás, že práve teraz je ten najlepší čas, kedy začať zháňať novú garážovú bránu? Prezrite si na webe minirol.sk časť o garážových bránach a vyžiadajte si nezáväznú ponuku.

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.

Tématické odbory

reklama

Nové

Rodinný dom, ktorý čerpá energiu zo slnka

Rodinný dom, ktorý čerpá energiu zo slnka

Aktualizované 28.11. Bývať v dome, ktorého bežná prevádzka, teda vykurovanie, chladenie a vetranie, sa sčasti či úplne zaobíde bez energetickej prípojky, priťahuje snáď každého. Avšak návrh a realizáciu takého domu súčasná slovenská stavebná fyzika nevie uchopiť,… ísť na článok

Dekorácie a farby jesene 2023

Dekorácie a farby jesene 2023

Zverejnené 24.11. Jeseň je už definitívne tu a s ňou aj sychravé a chladné počasie. Núti nás to teda tráviť viac času v pohodlí domova. A aby sme sa doma cítili príjemne, je potrebné upraviť si interiér podľa vlastných predstáv. V nasledujúcom článku prinášame… ísť na článok

FUSION: Rolety, ktoré zmenia váš pohľad na svet

FUSION: Rolety, ktoré zmenia váš pohľad na svet

Zverejnené 28.11. Čo keby sme vám povedali, že existuje spôsob, ako preniesť do vášho domova esenciu vonných diaľok a kúzelných miest? Objavte FUSION, novú kolekciu dizajnových potlačí pre látkové rolety od spoločnosti Bematech, s ktorou sa môžete preniesť v… ísť na článok

reklama