HELUZ – tehly, preklady, komíny, stropné systémy na stavbu rodinného domu
vyhľadávanie
Dnes je 24.5.

Zima je ideálnym časom pre inštaláciu garážovej brány

Zverejnené: 1. 12. 2021

Chlad, väčšinu dňa ponuré šero a také sychravé počasie, že ani čiapka nedokáže zohriať zamrznuté uši. A možno sa budete diviť, ale práve teraz je ten najlepší čas na inštaláciu rolovacej garážovej brány Minirol!

Výroba brán nespí ani v zime

Od marca, s príchodom prvých teplejších slnečných lúčov, nám prilietajú do poštovej i e-mailovej schránky Minirolu prvé dopyty po inštalácii garážových brán. V lete zákazníci riešia skôr starosti spojené s dovolenkou. V septembri a októbri sa vracia zástup nových záujemcov – tých, ktorí to na jar odložili na neskôr. Potom sa záujemcovia pomaly ukladajú na dlhý zimný spánok – a pritom od novembra až do februára je ideálny čas na montáž brány!

Práve v tom čase prichádza najmenej dopytov a vy môžete mať svoju novú bránu v garáži raz-dva. Zároveň nie sú naši technici takí vyťažení, takže aj čakacia lehota na montáž brány je výrazne kratšia než počas mesiacov uprostred sezóny.

Materiály zvládnu aj mínusové teploty

Montáži brány nebránia ani nízke teploty. Sú typy prác, pri ktorých si musíte dávať pozor na teplotu – medzi ne patria napríklad betónovanie, lakovanie alebo natieranie fasády. Schnúce materiály a nátery totiž vyžadujú plusové teploty. Garážové brány Minirol pripevňujeme mechanicky bez nutných zásahov do domu či fasády, takže nič nebráni ich inštalácii – aj keby bolo mínus desať. Montéri už prídu s hotovou bránou, ktorá je rozložená na niekoľko častí. Na mieste ju už len inštalujú.

Namiesto búrania otvoru voľte výrobu na mieru

Montáž brány je pomerne rýchla záležitosť. Stavíme sa, že vám výber konkrétneho typu a vzhľadu brány zaberie viac času, než technikom samotná montáž. Straší vás myšlienka, čo keď bude otvor nakoniec o trochu väčší alebo menší než brána? Nemusíte sa báť murovania a búrania. Minirol počíta s rôznou šírkou i výškou a vyrobí rolovaciu bránu presne na mieru do vašej garáže.

Cena, ktorá vás zahreje

Podobne ako prebiehajú výpredaje v nákupných centrách, aj pri rolovacích bránach môžete natrafiť na výhodnejšie ceny. A tie prichádzajú samozrejme v zime. Ak plánujete v blízkych mesiacoch vymeniť svoju starú bránu na garáži, nečakajte až na jar. Práve teraz totiž môžete výrazne ušetriť.

Presvedčili sme vás, že práve teraz je ten najlepší čas, kedy začať zháňať novú garážovú bránu? Prezrite si na webe minirol.sk časť o garážových bránach a vyžiadajte si nezáväznú ponuku.

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.

Tématické odbory

reklama

Nové

Nízkoenergetický tehlový dom s dôrazom na ekológiu

Nízkoenergetický tehlový dom s dôrazom na ekológiu

Zverejnené 23.5. Investori kládli dôraz na použitie neškodných prírodných materiálov, teda minimum plastov a ďalších komponentov zaťažujúcich životné prostredie aj zdravie obyvateľov domu. Preto zvolili stavbu domu z tehál HELUZ FAMILY 2in1 a HELUZ FAMILY. ísť na článok

Letné nevyhnutnosti: siete proti hmyzu nesmú chýbať vo vašej domácnosti

Letné nevyhnutnosti: siete proti hmyzu nesmú chýbať vo vašej domácnosti

Zverejnené 20.5. Otvorte okná bez obáv z otravného hmyzu. Komáre alebo osy sa do vášho interiéru nedostanú vďaka sieťam proti hmyzu. Neprenikne nimi totiž ani muška! ísť na článok

Akú strešnú krytinu pre rodinný dom vybrať? Prehľad jednotlivých materiálov

Akú strešnú krytinu pre rodinný dom vybrať? Prehľad jednotlivých materiálov

Zverejnené 24.5. Nová strecha rozhodne nie je lacnou záležitosťou a preto by sme nemali jej výber podceniť. Na trhu je dnes možné dostať veľké množstvo strešných krytín. Môžeme vyberať medzi rôznymi materiálmi, tvarmi aj farbami. Poradíme, aké parametre pri kúpe… ísť na článok

reklama