vyhľadávanie
Dnes je 27.1.

Súťaž Terasa roku 2022 pozná svojich víťazov

Zverejnené: 26. 11. 2022

Čistá terasa pravidelných tvarov od firmy Terasy Plzeň na záhrade rodinného domu, precízne poňatá výmena pôvodnej drevenej terasy za novú kompozitnú od Terasy Válek a konečne dokonale vykonaná terasa od TOP-TERASY. To sú nové ocenenia v súťaži o najlepšie terasy WPC – Woodplastic za rok 2022.

Spoločnosť WPC – Woodplastic, ktorá pôsobí aj na Slovensku, tento rok prizvala na výber ocenených terás renomovaného architekta Vojtecha Hyblera zo štúdia ARCHPORT. Ten súťaž zhodnotil odborným pohľadom a pomohol s výberom víťaza jednotlivých kategórií, a to Terasa roku, Montážnik roka a Čestné ocenenie za špičkovú spoluprácu.

Spoločnosti Terasy Válek z Brandýsa nad Labem sa tento rok podarilo množstvo zaujímavých realizácií a za jednu z nich, presnejšie za výmenu starej nevyhovujúcej terasy za novú atraktívnu a bezpečnú, firma získala ocenenie Terasa roku 2022.

Ďalším oceneným sa tento rok stal Ing. Zdeněk Sláma z Hradca Králové. Terasa, ktorú inštaloval pri rodinnom dome, dokonale dopĺňa svoje okolie a pomáha vyniknúť zaujímavému objektu so zimnou záhradou, minimalistickej vírivke i bazénu aj krásne upravenej záhrade.

Tretím oceneným v kategórii Terasa roku 2022 je firma Terasy Plzeň, ktorá vybudovala zdanlivo jednoduchú terasu, navrhnutú a vykonanú vo svetlých odtieňoch, s dôrazom na krásu čistých línií.

Popri najlepších realizáciách WPC – Woodplastic ocenil aj spoločnosť StaDoRe Milana Klímy, ktorá sa za starostlivo odvádzanú prácu, za proklientský prístup a za skvelú reprezentáciu značky Terafest® aj jej výrobcu stala Montážnikom roka.

Mimoriadne ocenenie získala firma Františka Horkého z Kunovíc na Slovácku, ktorá už dlhé roky šíri dobré meno WPC – Woodplastic a jej produktov, a tento rok navyše vybudovala nový showroom, kde sa každému záujemcovi o kvalitnú terasu dostane toho najlepšieho servisu.

Súvisiace články:

Treláže z materiálu Woodplastic zdobia nový rezidenčný objekt v Bratislave
Kvalitné drevoplastové kompozitné materiály WPC ponúkajú viac než len alternatívu
Naše terasy sú všade okrem Antarktídy
Woodplastic® je ideálnym materiálom pre vonkajšie realizácie

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy WPC-WoodPlastic

Tématické odbory

reklama

Nové

Premyslená zástavba úzkeho mestského pozemku energeticky úsporným rodinným domom

Premyslená zástavba úzkeho mestského pozemku energeticky úsporným rodinným domom

Zverejnené 24.1. Autorom návrhu dvojpodlažného rodinného domu v mestskej časti Košice - Myslava, v ktorom býva rodina pána Júliusa, je samotný investor. Ten pracuje v oblasti stavebníctva, čo mu uľahčilo nielen prípravu projektu a voľbu stavebného materiálu Ytong,… ísť na článok

Doprajte si teplú vodu zohriatu slnkom zariadeniami z THERMO|SOLARU

Doprajte si teplú vodu zohriatu slnkom zariadeniami z THERMO|SOLARU

Zverejnené 21.1. Zvýšený záujem o slnečné kolektory, ale aj ďalšie druhy OZE, trvá hneď od začiatku roku 2023. Najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov, firma THERMO|SOLAR Žiar, s.r.o., tento zvýšený záujem registruje od júna 2023, kedy sa zásadne zmenili… ísť na článok

Ako ušetriť za vykurovanie? Vymeňte okná, pravidelne vetrajte a obstarajte si vlhkomer

Ako ušetriť za vykurovanie? Vymeňte okná, pravidelne vetrajte a obstarajte si vlhkomer

Zverejnené 20.1. Neustále navyšovanie cien energií je dôvodom, prečo začať pátrať po všetkých únikoch tepla z vašej domácnosti. Často sú príčinou staré netesniace okná. S ich výmenou nemusíte čakať, kým bude vonku pekne. Inštalácia je možná do -10 °C. ísť na článok

reklama