Keď chceš dom, chceš HELUZ
vyhľadávanie
Dnes je 20.6.

Xella predstaví na veľtrhu FOR ARCH 2021 kompletný sortiment vrátane veľkoformátových tvárnic

Zverejnené: 19. 9. 2021

Spoločnosť Xella sa na 32. ročníku veľtrhu FOR ARCH bude prezentovať na expozíciu A13 v hale 2 a odbornej i laickej verejnosti predstaví kompletný sortiment pórobetónového stavebného systému Ytong, vápenopieskových tvárnic Silka a tepelnoizolačných dosiek Multipor.

Chýbať nebudú ani veľkoformátové tvárnice pre vonkajšie obvodové steny Ytong Jumbo a veľkoformátové vápenno-pieskové tvárnice Silka Tempo, ktoré výrazne urýchľujú murovanie a súčasne znižujú nároky na personál. Súčasťou veľtržnej expozície budú ukážky stropu, schodiska alebo steny s tvárnicami a priečkovky Ytong. Na veľkom LED paneli bude v priebehu veľtrhu premietaná rozsiahla knižnica videí, prezentujúcich produktovú ponuku a odporúčané pracovné postupy. V prípade, že to epidemiologická situácia dovolí, budú mať návštevníci expozície príležitosť vyskúšať si v praxi prácu s murivom Ytong a Silka.

Veľtrh FOR ARCH je po dlhšej dobe prvou významnou príležitosťou nahrádzajúcou on-line aktivity posledných mesiacov za osobné stretnutie. Všetci zástupcovia spoločnosti Xella vrátane obchodno-technických poradcov sa preto na veľtrh tešia a pozývajú všetkých partnerov a záujemcov o modernú výstavbu k návšteve expozície.

V priebehu veľtrhu FOR ARCH 2021 prebieha tiež jesenná obchodná akcia Xella, v rámci ktorej je pri odbere minimálne 50 m³ muriva Ytong možné nakúpiť paletu priečkoviek Ytong za 1 českú korunu alebo štyri vrecia vnútornej tepelnoizolačnej omietky Ytong, taktiež za 1 korunu.

Súvisiace články:

Veľkoformátové tvárnice v systéme Ytong
Ytong nám na jeseň predstaví inovácie v technológiách rýchlej výstavby
Nové veľkoformátové tvárnice Ytong, priečkový panel Ytong Jumbo a Silka Tempo

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy

Tématické odbory

reklama

Nové

Vyberáme fasádu na dom. Akých chýb sa vyvarovať a čo všetko môže pokaziť prvý dojem z domu?

Vyberáme fasádu na dom. Akých chýb sa vyvarovať a čo všetko môže pokaziť prvý dojem z domu?

Zverejnené 18.6. Základom je vnímať dom v kontexte s prostredím, kde stojí. Zatiaľ, čo u človeka rozhoduje o prvom dojme tvár a vystupovanie, pri dome je to nepochybne fasáda. Práve tá udáva tón celému domu – buď nás na prvý pohľad privíta alebo naopak odradí. Ako… ísť na článok

Staviate svojpomocne? Týchto 8 nástrojov vám ušetrí čas, peniaze aj nervy

Staviate svojpomocne? Týchto 8 nástrojov vám ušetrí čas, peniaze aj nervy

Zverejnené 14.6. Staviate dom a máte pocit, že je toho na vás veľa? Papierovanie, plánovanie, fyzická práca – a do toho vám ešte každý druhý hovorí, ako niečo robíte zle. Pravda je ale jednoduchá: stavba je ako skladačka. Keď máte správne dieliky – teda dobré… ísť na článok

Moderný prístup k stavbám prináša ekologické aj ekonomické výhody

Moderný prístup k stavbám prináša ekologické aj ekonomické výhody

Zverejnené 13.6. Devastácia prírody, zmeny klímy, znečistenie ovzdušia, emisivita – to sú súčasné výzvy, ktorým už nejaký ten čas stavebníctvo čelí. K tomuto zoznamu sa pridávajú rastúce ceny energie. Aké riešenia ponúka Aluprof? ísť na článok

reklama