Doživotná záruka na tehlový systém HELUZ
vyhľadávanie
Dnes je 20.5.

Betónová dlažba pre výnimočný dizajn záhrady

Zverejnené: 18. 10. 2023

Atraktívny vonkajší priestor je kľúčom k pozitívnemu prvému dojmu z rodinného domu. Vytvorte si preto pôsobivý exteriér, ktorý okrem príťažlivého vzhľadu zaujme aj svojou funkčnosťou. Širokú škálu možností na vytvorenie inšpiratívnych záhradných riešení prinášajú produkty značky Semmelrock.

Betónové dlažby, plotové systémy, múriky či iné doplnky sú kombináciou estetiky, funkčnosti a dlhej životnosti. Dostupné sú v rôznych farbách, textúrach, vzoroch a povrchových úpravách, vďaka čomu ich možno poľahky zakomponovať do akéhokoľvek exteriéru a vyhovieť preferenciám a nárokom každého zákazníka.

Jesenná akcia plná zliav

Ak ste sa rozhodli skrášliť svoju záhradu a dopriať jej nezameniteľný pôvab, využite práve teraz špeciálnu jesennú ponuku značky Semmelrock. Rôzne betónové dlažby, platne, obrubníky, palisády či plotové systémy a ďalšie doplnky si do 30. 11. 2023 môžete kúpiť za výhodnú cenu. Z pestrej škály produktov si vyberie každý. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a siahnite po niektorom z našich cenových trhákov.

Najobľúbenejší produkt značky Semmelrock je dlažba Rettango kombi. Aktuálne ju môžete získať vo výnimočnej zľave.
Najobľúbenejší produkt značky Semmelrock je dlažba Rettango kombi. Aktuálne ju môžete získať vo výnimočnej zľave.

Výnimočná kvalita za výbornú cenu

Rettango kombi je dlažba, ktorá upúta každú návštevu. Ide o zákaznícky najobľúbenejší produkt značky Semmelrock, ktorý aktuálne môžete získať vo výnimočnej zľave. Dlažba s nášľapnou vrstvou z kremičitého piesku je mimoriadne pevná, mrazuvzdorná, odolná voči posypovým soliam a UV žiareniu. Vynikne najmä na väčších terasách, ale vďaka svojej pevnosti aj na parkoviskách a chodníkoch. Jednu vrstvu dlažby tvorí kombinácia 3 rôznych formátov, čo zabezpečí jednoduchší spôsob jej kladenia v niekoľkých zaujímavých vzoroch. Vďaka modernej a netradičnej farebnej škále možno s dlažbou Rettango kombi dodať každej záhrade nevšedný vzhľad. Exteriér tak zaručene nebude pôsobiť nudne.

Jasné a jednoduché tvary dlažby Country kombi ponúkajú pekný vizuálny efekt.
Jasné a jednoduché tvary dlažby Country kombi ponúkajú pekný vizuálny efekt.

Betónová dlažba s farebným tieňovaním

K cenovým trhákom tejto jesene patrí i dlažba Citytop kombi s jednoduchým a decentným dizajnom, ktorá zatraktívni verejné priestranstvá či ulice miest a obcí, ale dotvorí aj chodníky a parkovacie plochy pred vaším domom. Exteriér s noblesným vzhľadom docielite s veľkoformátovou dlažbou Citytop Grande kombi s unikátnym tieňovaním. Vybrať si môžete zo 4 atraktívnych farieb. Uloženie tejto dlažby je jednoduché a na stránke výrobcu si môžete zvoliť vzor kladenia, ktorý sa vám páči. Inteligentná škárovacia technika PaveLock Systém Einstein® sa postará o krásnu plochu bez deformácií. Ide o celozámkový systém s integrovanou poistkou proti posunu. Vďaka usporiadaným spojovacím, dištančným a fixačným prvkom sa vždy docieli normou požadovaná šírka škár.

Veľkoformátová dlažba Citytop Grande kombi s unikátnym tieňovaním dodá exteriéru nádych noblesnosti.
Veľkoformátová dlažba Citytop Grande kombi s unikátnym tieňovaním dodá exteriéru nádych noblesnosti.

Bližšie k prírode

Dlažba Suprema so štruktúrovaným povrchom a zvlnenými hranami je univerzálnym riešením pre rôzne typy plôch v exteriéri. Okúzli vás tónovanými farbami v odtieňoch karamelovej melírovanej a sivo-čiernej melírovanej. Má prirodzený tvar, hrúbku 6 cm a vďaka kombi forme sa ľahko pokladá. Jednu vrstvu tvoria štyri rôzne formáty dlažby, ktoré možno ukladať ľubovoľným spôsobom. Dlažba je protišmyková, odolná proti UV žiareniu i posypovým soliam.

Dlažbu Suprema možno vďaka kombi forme ľahko ukladať ľubovoľným spôsobom.
Dlažbu Suprema možno vďaka kombi forme ľahko ukladať ľubovoľným spôsobom.

Rôzne variácie ukladania dlažby

S betónovou dlažbou si v okolí domu môžete vytvoriť priestor na oddych či leňošenie, zrealizovať chodníky, záhradné cestičky či príjazdové cesty. Pekný vizuálny efekt ponúkajú jasné a jednoduché tvary dlažby Country kombi. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, mrazuvzdornosťou a odolnosťou proti nečistotám a opotrebovaniu. Dlažba s hladkým betónovým povrchom a rovnými hranami sa vďaka kombi forme ľahko ukladá do rôznych vzorov.

Viac informácií získate na www.wienerberger.sk/semmelrock/jesenna-ponuka-semmelrock

Čítajte tiež:

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy Semmelrock
reklama

Nové

Podlahy na Zámočku zvládla až liata tepelná izolácia ThermoWhite

Podlahy na Zámočku zvládla až liata tepelná izolácia ThermoWhite

Zverejnené 18.5. Ide o objekt menom Zámoček v juhočeskej obci Újazd, ktorý dlho a mimo pozornosti len opustený chátral. Zámok ale budil záujem, ktorý nakoniec vyústil nielen do jeho architektonicky hodnotnej obnovy, ale aj do realizácie jeho kvalitnej a súčasnej… ísť na článok

Ako vybrať strešné okná?

Ako vybrať strešné okná?

Zverejnené 16.5. Strešné okná sú v súčasnosti populárne. Na trhu je veľké množstvo druhov strešných okien od rôznych známych aj menej známych výrobcov. Pri ich výbere musíme zvážiť nielen estetickú stránku, ale predovšetkým tú praktickú. Ohľad je potrebné brať na… ísť na článok

Metropolitná stanica v Lubline. Nový symbol mesta

Metropolitná stanica v Lubline. Nový symbol mesta

Zverejnené 13.5. V poľskom meste Lublin bolo v januári tohto roku otvorená nová metropolitná stanica predstavujúca pre mesto nielen architektonickú chválu, ale predovšetkým funkciu primárneho dopravného uzlu. Okrem toho hlavnou prednosťou stanice skutočnosť, že… ísť na článok

reklama