Woodplastic - výrobca kvalitných
WPC terás, plotov a obkladov
vyhľadávanie
Dnes je 28.2.

DELTA dokončila ďalšiu fázu rekonštrukcie kliniky v rakúskom Linzi

Zverejnené: 10. 2. 2021

„Rekonštrukcia kliniky Diakonissen v Linzi prebieha v sprievode DELTA Group už 8 rokov! Sme pyšní na to, že si nás táto klinika vybrala za partnera, ktorý ju postupne sprevádza celým procesom rekonštrukcie, ale i novostavieb vo viacerých fázach. O vzájomnej spokojnej spolupráci svedčí fakt, že je to náš už 15. projekt v poradí pre túto kliniku“, uviedol k tomuto stavebnému projektu Erik Štefanovič, konateľ tejto spoločnosti.

V súčasnej dobe sme dokončili prestavbu veľkého krídla s lôžkovou časťou, ktorá je teraz rozdelená do troch rôznych poschodí. V tejto fáze prestavby patrila medzi naše úlohy rola generálneho projektanta, architekta, koordinátora managementu výberového konania.

Bola tu implementovaná digitálna platforma Datenpool, ktorá vždy predstavuje silnú komunikačnú podporu na efektívnom riadení a prácu s aktuálnymi dátami pri koordinácii akéhokoľvek projektu.

Viac o aktuálne dokončených fázach prác pre kliniku Diakonissen, ktoré budú definitívne ukončené v marci tohto roku sa dozviete v nasledujúcom videu:

Erik Štefanovič komentuje tento projekt slovami, že najväčšou výzvou v projekte bolo udržať neprerušenú prevádzku rekonštruovanej časti objektu kliniky, ktorá sa nemohla premeniť na štandardné stavenisko. Bolo nutné priebeh prác naplánovať tak, aby prevádzka kliniky nebola narušovaná hlukom, vypínaním vody alebo kúrenia a celkovo nenarušoval hospitalizované osoby v bezprostrednej blízkosti.

Detailná prípravná fáza prác a dôvera investora, vrátene pozitívnej kultúry projektu v celom tíme (klient, projektant, zhotoviteľ), mnohé rokovania, diskusie o presnej implementácii všetkých procesov do prevádzky kliniky, učinili tento projekt tak úspešným.

Súvisiace články:

Inšpirácia - administratívna a laboratórna budova komplet z dreva
Administratívny a parkovací dom EKOM Piešťany
DELTA predstavila rezidenčný projekt s mottom: Spolu žiť a spoločne prežiť
Administratívna budova a priemyselná hala Engel Kaplice

— kontakty —

Delta Projektconsult Slovakia s.r.o.

Lamačská cesta 3/B, 841 04 Bratislava

E: office@delta-slovakia.com   T: +421 267281 850   WWW: https://www.delta-group.sk/

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy Delta
reklama

Nové

Vonkajšia tieniaca technika – typy, výhody a funkcie

Vonkajšia tieniaca technika – typy, výhody a funkcie

Zverejnené 25.2. Dnešná výstavba mieri až k nulovej energetickej spotrebe, ale takmer prehliada slnečnú energiu. Ak nás zaujíma skutočná tepelná ochrana domu a reálna suma, ktorú zaplatíme za vykurovanie, prípadne letné chladenie, potom neprehliadajte vonkajšie… ísť na článok

Reflexná tepelná izolácia SuperFOIL chráni budovu v lete aj v zime

Reflexná tepelná izolácia SuperFOIL chráni budovu v lete aj v zime

Zverejnené 28.2. SuperFOIL je tepelnoizolačná technológia, ktorá poskytuje vysoko účinnú tepelnú izoláciu tým, že bráni prechodu tepla medzerou pri vedení, prúdení a sálaní. Pracuje hlavne so skutočnosťou, že vo stavebných vzduchových medzerách je nielen vo fyzike,… ísť na článok

Čo nové majú screenové rolety MINIROL v roku 2021

Čo nové majú screenové rolety MINIROL v roku 2021

Zverejnené 27.2. Od roku 2010, keď sme v BUILDING Shutter Systems zahájili výrobu nového produktu –⁠ screenových clôn⁠ pod značkou MINIROL – ich popularita medzi zákazníkmi stále rastie. Táto skutočnosť aj vzťah k vývoju a posúvaniu hraníc výroby a dizajnu produktov… ísť na článok

reklama