Woodplastic - výrobca kvalitných
WPC terás, plotov a obkladov
vyhľadávanie
Dnes je 28.11.

Podkrovné schody od JAP FUTURE? Praktické riešenie v dizajnovom kabáte

Zverejnené: 25. 9. 2023

Každý majiteľ podkrovných či iných priestorov ocení komfortný a bezpečný prístup. Je jedno, či ide o novostavbu alebo objekt pred rekonštrukciou. Pre oba varianty existuje pohodlné a dostupné riešenie v podobe podkrovných schodov.

Podkrovné alebo pôdne schody uvíta každý, kto si nemôže v danom priestore dovoliť klasické schodisko a potrebuje ušetriť čo najviac miesta. Ponuka tradičného českého výrobcu JAP FUTURE je široká a zmysluplná. Premyslene ponúka riešenie v každom detaile a zahŕňa podkrovné schody do stropu aj do steny, schody sťahovacie aj skladacie, zateplené, protipožiarne, pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Sťahovacie podkrovné schody do stropu vyrába JAP FUTURE hneď v niekoľkých variantoch. Všetky majú moderný, minimalistický dizajn, ktorý sa snúbi s praktickosťou. Po zasunutí dverí zostane len hladký strop a v žiadnom prípade nenaruší vzhľad interiéru. V základnej ponuke nájdete tri varianty schodov LUSSO. Vyberte si sami, či potrebujete schody jednoduché alebo zateplené, prípadne s protipožiarnou izoláciou a tepelnou vložkou vo vnútri veka. Pokiaľ hľadáte protipožiarne schody, ktoré spĺňajú prísne požiadavky pre nízkoenergetické a pasívne domy, pridajte do výberu aj modely ARISTO a KOMBO.

Podkrovné schody ARISTO PP. Označení PP znamená protipožiarny variant. Foto: JAP FUTURE
Podkrovné schody ARISTO PP. Označení PP znamená protipožiarny variant. Foto: JAP FUTURE
Podkrovné schody KOMBO PP. Foto: JAP FUTURE
Podkrovné schody KOMBO PP. Foto: JAP FUTURE

Do interiérov, kam nie je možné inštalovať schody do stropu, ale do steny, je v hre zaujímavá „vychytávka“, model VERTICALE. Pôdne schody VERTICALE majú drevotrieskové veko na zabudovanie do murovanej priečky. U tohto výrobku ponúka JAP FUTURE možnosť vytvoriť rám v atypických rozmeroch. Ďalšou výhodou je veľmi jednoduchá manipulácia pri rozkladaní či skladaní vrátane brzdiaceho mechanizmu proti prudkému otvoreniu. Naozaj nemusíte mať obavy, všetka manipulácia je hračkou.

Podkrovné schody VERTICALE. Foto: JAP FUTURE
Podkrovné schody VERTICALE. Foto: JAP FUTURE

Pri všetkých modeloch využíva výrobca tie najkvalitnejšie materiály, ktoré zaručujú odolnosť aj dlhú životnosť. Neoceniteľná je aj ich stabilita. Kto by sa nechcel pri používaní schodov cítiť bezpečne. Pri podkrovných schodoch JAP FUTURE tomu tak je. Celková konštrukcia odolá vysokej záťaži a navyše schody spĺňajú požiadavky na tepelnú a požiarnu odolnosť pre maximálnu bezpečnosť.

Podkrovné schody LUSSO PP. Foto: JAP FUTURE
Podkrovné schody LUSSO PP. Foto: JAP FUTURE

Konateľ JAP FUTURE, Petr Paksi dopĺňa: „Emóciám sa vo svojej práci nevyhýbame. Nestaviame však vzdušné zámky ani schody do neba. Pri konštruovaní a výrobe a to nielen podkrovných schodov, usilujeme o čo najväčšiu mieru dokonalosti, aby výsledný produkt bol po všetkých stránkach precízny v každom detaile a prinášal zákazníkom najvyššiu mieru úžitku.“

Pokiaľ premýšľate o inštalácii podkrovných schodov, nechajte sa inšpirovať na stránkach www.japcz.cz, nájdete tam aj rady skúsených profesionálov.

Čítajte tiež:

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy
reklama

Nové

Rodinný dom, ktorý čerpá energiu zo slnka

Rodinný dom, ktorý čerpá energiu zo slnka

Aktualizované 28.11. Bývať v dome, ktorého bežná prevádzka, teda vykurovanie, chladenie a vetranie, sa sčasti či úplne zaobíde bez energetickej prípojky, priťahuje snáď každého. Avšak návrh a realizáciu takého domu súčasná slovenská stavebná fyzika nevie uchopiť,… ísť na článok

Dekorácie a farby jesene 2023

Dekorácie a farby jesene 2023

Zverejnené 24.11. Jeseň je už definitívne tu a s ňou aj sychravé a chladné počasie. Núti nás to teda tráviť viac času v pohodlí domova. A aby sme sa doma cítili príjemne, je potrebné upraviť si interiér podľa vlastných predstáv. V nasledujúcom článku prinášame… ísť na článok

FUSION: Rolety, ktoré zmenia váš pohľad na svet

FUSION: Rolety, ktoré zmenia váš pohľad na svet

Zverejnené 28.11. Čo keby sme vám povedali, že existuje spôsob, ako preniesť do vášho domova esenciu vonných diaľok a kúzelných miest? Objavte FUSION, novú kolekciu dizajnových potlačí pre látkové rolety od spoločnosti Bematech, s ktorou sa môžete preniesť v… ísť na článok

reklama