vyhľadávanie
Dnes je 4.3.

Vriaca voda priamo z kohútika? Značka GROHE je opäť revolučná

Zverejnené: 1. 4. 2023

Voda je naším životabudičom, ktorý potrebujeme k fungovaniu každý deň. Aj preto sú vodovodné batérie naším každodenným spoločníkom, bez ktorého by sme fungovali len ťažko. Spoločnosť GROHE posunula vodovodné batérie na novú úroveň.

Zdroj: VIVA

Nečakajte, kým voda zovrie

Zamyslite sa nad tým, koľkokrát denne potrebujete vriacu vodu a koľko času strávite čakaním na to, kým sa voda začne variť. A teraz si predstavte, že by ste mohli tento čas, energiu a drahocenný priestor na kuchynskej linke ušetriť, a to pomocou jediného produktu. To pre vás môže urobiť GROHE Red. Spoľahlivý systém, ktorý poskytuje vriacu vodu priamo z kohútiku, bezpečne a bez čakania. Ak raz spoznáte prednosti tohto úžasného kuchynského pomocníka, nebudete si vedieť predstaviť bez neho fungovať.

Zdroj: VIVA
Zdroj: VIVA

Bezpečný, inteligentný a efektívny pomocník vo vašej kuchyni

Systém GROHE Red okamžite poskytuje vodu s teplotou 100 °C a značne tak uľahčuje prípravu čaju, varenie pokrmov alebo hygienické čistenie panvíc či hrncov. Nový ovládací panel obsahuje dve jednoznačne označené tlačidlá, vďaka ktorým je obsluha jednoduchá. Šálku na čaj alebo detskú fľaštičku možno plniť priamo z drezovej batérie bez obáv z obarenia.

Zdroj: VIVA
Zdroj: VIVA

Vstavaný regulátor rozprašovača zaistí stály prúd vriacej vody bez nebezpečia rozstreku. Ak uvoľníte stlačenie tlačidla, voda sa okamžite zastaví. Vďaka technológii GROHE CoolTouch má batéria naviac dokonalú izoláciu a každý sa jej môže bez váhania kedykoľvek dotknúť – dospelý, ktorý je myšlienkami v oblakoch, aj dieťa hrajúce sa s vodou. Viac informácií o sérii GROHE Blue a GROHE Red sa dočítate na našom webe.

GROHE Blue Pure zase ponúka chutnú filtrovanú vodu

Nie každý má rád sýtenú vodu. GROHE Blue Pure filtruje vodu vo Vašej kuchyni bez pridania oxidu uhličitého. Filtrovaná voda je vynikajúca, čistá, osviežujúca a hlavne zdravá.

Inovatívny filtračný systém GROHE Blue pomocou špeciálneho filtra odstráni látky, ktoré sa vo vode nachádzajú a pôsobia na jej chuť. Filtračná technológia čistí vodu v štyroch krokoch. Najskôr netkaný predfilter odstráni veľké častice nachádzajúce sa vo vode. Potom ionto-menič zníži obsah vodného kameňa, tvrdosť vody a odstráni ťažké kovy. Následne filter s aktívnym uhlím odstráni chlór a organické zlúčeniny, ktoré kazia vôňu a chuť vody. Nakoniec jemný časticový filter zachytí všetky častice väčšie ako 10 mikrónov.

Čistú a chutnú vodu si môžete dopriať priamo z vašej batérie v kuchyni. Vodovodné batérie GROHE s povrchovou úpravou StarLight majú dve oddelené vodné cesty pre filtrovanú aj nefiltrovanú vodu.

Zdroj: VIVA
Zdroj: VIVA

Máte vodu radšej sýtenú?

Pre tých, ktorí majú radi bublinky a osviežujúcu chuť perlivej vody je tu filtračný systém GROHE Blue Chilled & Sparkling. Výbornú filtrovanú vodu môžete mať navyše sýtenú a chladenú! Páková vodovodná batéria má trojstupňovú rukoväť, ktorou regulujete úroveň sýtenia. Môžete si vybrať nesýtenú, jemne sýtenú alebo sýtenú vodu.

Čítajte tiež:

Autor: PR článok VIVA
Foto: Archív firmy Grohe
reklama

Nové

Tepelné čerpadlá pohľadom dodávateľov

Tepelné čerpadlá pohľadom dodávateľov

Zverejnené 2.3. O alternatívnych zdrojoch vykurovania a najmä o tepelných čerpadlách toho bolo na našom webe napísaného už mnoho. Ako to ale vyzerá s aktuálnym dopytom a vývojom v oblasti predaja tepelných čerpadiel a aké sú v tomto ohľade možnosti? Na tieto otázky… ísť na článok

Garážová brána LOMAX. Reportáž z montáže

Garážová brána LOMAX. Reportáž z montáže

Zverejnené 27.2. Už pred rokom sa manželský pár rozhodol vymeniť starú garážovú bránu za novú. Na situáciu sa postupne prišli pozrieť traja obchodní zástupcovia od rôznych výrobcov garážových brán. Dvaja povedali, že výmena nepôjde, vysvetlili prečo a manželia… ísť na článok

Rekonštrukcia s materiálmi Ytong a Silka. Riešenie na mieru pri malých a veľkých projektoch

Rekonštrukcia s materiálmi Ytong a Silka. Riešenie na mieru pri malých a veľkých projektoch

Zverejnené 26.2. Rekonštrukcie hrajú čoraz významnejšiu úlohu v bytovej aj nebytovej výstavbe. Rekonštruujú sa rodinné aj bytové domy, zastarané objekty sa modernizujú, existujúce budovy dostávajú nový účel. Spoločnosť Xella má riešenie pre všetky veľké aj malé… ísť na článok

reklama