THERMO|SOLAR - slnečné termické kolektory a kotly na biomasu
vyhľadávanie
Dnes je 19.6.

Leto v pohodlí a štýle s vonkajšími roletami

Zverejnené: 13. 8. 2023

Čo robiť, keď je slnko príliš silné a obmedzuje váš komfort? Vonkajšie rolety ochránia interiér pred prehriatím a oslnením a poskytnú vám ideálne prostredie na všetky letné aktivity: od relaxácie na terase až po záhradné večierky.

Vonkajšie rolety: prirodzená voľba pred klimatizáciou

V letných mesiacoch sa mnoho ľudí snaží nájsť spôsob, ako udržať svoje domovy príjemne chladné a zároveň znížiť spotrebu energie. Ak hľadáte efektívne a ekonomické riešenie, vonkajšie rolety sú tou správnou voľbou.

Tieto praktické tieniace systémy nielenže regulujú slnečné žiarenie, ale aj prinášajú ďalšie výhody. Namiesto obyčajného ochladzovania vzduchu sa zameriavajú na blokovanie slnečného svetla a tepelného prenosu do interiéru. Tým sa minimalizuje prehrievanie miestností a znižuje sa potreba používať klimatizáciu.

Vonkajšia roleta je teda prirodzená voľba, ktorá spája účinnú ochranu pred slnečným žiarením s energetickou úspornosťou a estetickým dizajnom.

Regulujte svetlo a teplotu podľa svojich potrieb

Jedným z najväčších benefitov vonkajších roliet je ich schopnosť regulovať množstvo svetla a tepla, ktoré preniká do vášho domova. Ľahko môžete nastaviť požadovanú úroveň zatienenia a udržať si príjemnú teplotu v interiéri počas najteplejších letných dní. S vonkajšími roletami si vytvoríte príjemný a chladivý tieň, ktorý chráni miestnosti pred prehriatím a zároveň minimalizuje blednutie nábytku a podlahových krytín.

Jednoduchá inštalácia a ovládanie pre pohodlné používanie

Vonkajšie rolety nie sú len praktické, ale aj jednoduché na inštaláciu a ovládanie. Stačí si vybrať medzi ručným ovládaním alebo elektrickým systémom s diaľkovým ovládaním, ktorý vám umožní ľahko nastaviť rolety podľa potrieb.

Prepojenie jednoduchého ovládania a skvelého dizajnu ponúkajú napríklad vonkajšie rolety BUILDING Shutters. Vďaka moderným technológiám môžete ovládať svoje vonkajšie rolety z pohodlia gauča či dokonca ich pripojiť k inteligentnému domácemu systému. Údržba vonkajších roliet je minimálna, čo znamená, že sa nemusíte starať o zložité postupy alebo zdĺhavú starostlivosť.

Nezáleží na ročnom období, vonkajšie rolety vám pomôžu vytvoriť ideálnu atmosféru na rodinné oslavy, relaxáciu a dodajú pocit pokoja a pohodlia v prostredí vášho domova!

Súvisiace články:

Screenové rolety v pergolách
Vonkajšie tienenie okien a jeho vplyv na vnútorné prostredie

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Strechy Ruukki vyrobené z bezfosílnej ocele SSAB pre luxusný rezort Sunday Morning vo fínskom Laponsku

Zverejnené 14.6. Ruukki Construction, súčasť spoločnosti SSAB, podpísala zmluvu s cestovnou kanceláriou Experience Pyhä Oy na dodávku striech Ruukki® Classic LowCarbon vyrobených z ocele SSAB Fossil-free™ pre ekologickú dovolenkovú destináciu investičnej spoločnosti… ísť na článok

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Tehlový systém HELUZ je odpoveďou na každú otázku

Zverejnené 13.6. Ak chystáte hrubú stavbu rodinného domu, môže vás tento text obohatiť, inšpirovať a dobre nasmerovať. Váš budúci dom nie je len strecha nad obvodovými stenami a oknami. Je to organizmus, ktorý už v „plienkach“, tj. pred zahájením výstavby, žije s… ísť na článok

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zavítate na KVIFF? Tieto skvosty si nemôžete nechať vo Varoch ujsť

Zverejnené 19.6. Či už sa tento rok chystáte navštíviť Medzinárodný filmový festival, ktorý sa koná od 28. júna do 6. júla, alebo sa chcete do Karlových Varov pozrieť mimo hlavnej návštevníckej sezóny, máme pre vás zoznam architektonických skvostov, ktoré by ste pri… ísť na článok

reklama