HELUZ NA MAX: Stavajte s nami a užívajte si výhody od našich partnerov
vyhľadávanie
Dnes je 25.9.

Leto v pohodlí a štýle s vonkajšími roletami

Zverejnené: 13. 8. 2023

Čo robiť, keď je slnko príliš silné a obmedzuje váš komfort? Vonkajšie rolety ochránia interiér pred prehriatím a oslnením a poskytnú vám ideálne prostredie na všetky letné aktivity: od relaxácie na terase až po záhradné večierky.

Vonkajšie rolety: prirodzená voľba pred klimatizáciou

V letných mesiacoch sa mnoho ľudí snaží nájsť spôsob, ako udržať svoje domovy príjemne chladné a zároveň znížiť spotrebu energie. Ak hľadáte efektívne a ekonomické riešenie, vonkajšie rolety sú tou správnou voľbou.

Tieto praktické tieniace systémy nielenže regulujú slnečné žiarenie, ale aj prinášajú ďalšie výhody. Namiesto obyčajného ochladzovania vzduchu sa zameriavajú na blokovanie slnečného svetla a tepelného prenosu do interiéru. Tým sa minimalizuje prehrievanie miestností a znižuje sa potreba používať klimatizáciu.

Vonkajšia roleta je teda prirodzená voľba, ktorá spája účinnú ochranu pred slnečným žiarením s energetickou úspornosťou a estetickým dizajnom.

Regulujte svetlo a teplotu podľa svojich potrieb

Jedným z najväčších benefitov vonkajších roliet je ich schopnosť regulovať množstvo svetla a tepla, ktoré preniká do vášho domova. Ľahko môžete nastaviť požadovanú úroveň zatienenia a udržať si príjemnú teplotu v interiéri počas najteplejších letných dní. S vonkajšími roletami si vytvoríte príjemný a chladivý tieň, ktorý chráni miestnosti pred prehriatím a zároveň minimalizuje blednutie nábytku a podlahových krytín.

Jednoduchá inštalácia a ovládanie pre pohodlné používanie

Vonkajšie rolety nie sú len praktické, ale aj jednoduché na inštaláciu a ovládanie. Stačí si vybrať medzi ručným ovládaním alebo elektrickým systémom s diaľkovým ovládaním, ktorý vám umožní ľahko nastaviť rolety podľa potrieb.

Prepojenie jednoduchého ovládania a skvelého dizajnu ponúkajú napríklad vonkajšie rolety BUILDING Shutters. Vďaka moderným technológiám môžete ovládať svoje vonkajšie rolety z pohodlia gauča či dokonca ich pripojiť k inteligentnému domácemu systému. Údržba vonkajších roliet je minimálna, čo znamená, že sa nemusíte starať o zložité postupy alebo zdĺhavú starostlivosť.

Nezáleží na ročnom období, vonkajšie rolety vám pomôžu vytvoriť ideálnu atmosféru na rodinné oslavy, relaxáciu a dodajú pocit pokoja a pohodlia v prostredí vášho domova!

Súvisiace články:

Screenové rolety v pergolách
Vonkajšie tienenie okien a jeho vplyv na vnútorné prostredie

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Zverejnené 21.9. Tubusové svetlovody sú na českom či slovenskom trhu už pomerne známym produktom. Dopyt po nich neustále rastie. Vďaka čím ďalej prísnejším požiadavkám na stavby sa však posúva aj technické spracovanie a vylepšujú sa detaily prevedenia svetlovodov… ísť na článok

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Zverejnené 20.9. Systém keramických stropných panelov HELUZ je vyhľadávaným riešením pri výstavbe rodinných domov. Využitie ale nájde aj v bytovej či občianskej výstavbe či v priemyslových a poľnohospodárskych objektoch. Panely je možné použiť do svetlosti… ísť na článok

Dodatočné hliníkové opláštenie posunie drevené okná na novú úroveň

Dodatočné hliníkové opláštenie posunie drevené okná na novú úroveň

Zverejnené 19.9. Drevené okná vyrobené z viacvrstvých lepených drevených profilov, známe ako eurookná, majú vďaka výborným izolačným a mechanickým vlastnostiam podporeným dlhou životnosťou potenciál slúžiť desiatky rokov. Okrem bežnej údržby, je však potrebné raz za… ísť na článok

reklama