HELUZ – tehly, preklady, komíny, stropné systémy na stavbu rodinného domu
vyhľadávanie
Dnes je 17.9.

Nájdete výrobky Schell? Vyhrajte hodnotné ceny!

Zverejnené: 2. 9. 2021

Výrobky Schell pre svoju spoľahlivosť radi používajú odborníci naprieč Európou a stretnúť sa s nimi samozrejme môžete tiež v mnohých verejných a komerčných budovách v Čechách. Prinášame fotografický výber niekoľkých z nich a pre všetkých všímavých aj súťaž o ceny v podobe obľúbeného nezámrzného ventilu Polar II.

Umývadlové senzorové armatúry Schell Celis vynikajú aj v Relaxačnom a regeneračnom centre v Hlubokej nad Vltavou.

Spoľahlivá dlhoročná funkčnosť, efektívna prevádzka zaručujúca ekonomické úspory a nadčasový dizajn sú hlavnými dôvodmi, prečo projektanti, stavitelia a inštalatéri pri svojich realizáciách siahajú s dôverou po výrobkoch tohto tradičného nemeckého výrobcu sanitárnych armatúr. Nemožno vymenovať stovky známych stavebných realizácií, v ktorých sa uplatňujú výrobky Schell, ale ako príklad uvádzame niekoľko reprezentatívnych realizácií z Českej republiky, kde našli uplatnenie sprchové armatúry Linus a umývadlové armatúry Puris a Celis.

Nielen pre odborníkov zároveň vyhlasujeme letnú súťaž o 3 nezámrzné ventily Schell Polar II. Zašlite nám do 15. októbra tohto roku fotku inštalovanej umývadlovej alebo sprchovej armatúry Schell – nezáleží, či ste ako odborník vyfotil svoju odvedenú prácu, alebo na našu armatúru narazíte náhodou v kancelárskych budovách, obchodných centrách, športoviskách, školách či kdekoľvek inde.

Nezámrzný ventil Schell Polar II.
Nezámrzný ventil Schell Polar II.

Všetky fotografie zverejníme na našom facebookovom profile a tri najúspešnejšie (to znamená tie, ktoré následne do konca októbra 2021 nazbierajú najviac „lajkov“) odmeníme spomínaným výrobkom! Snímky zasielajte buď prostredníctvom FB profilu Schell (@schellczsk), alebo emailom na adresu ales.rezac@schell.eu.

Verejné sanitárne priestory s veľkou záťažou v budovách, ako sú športoviská, štadióny, školy, obchodné centrá alebo továrne vyžadujú inštaláciu vysoko odolných armatúr, ktoré odolajú aj často nešetrnému zaobchádzaniu. Zároveň však musia byť dodržané vysoké nároky na hygienu a ekonomiku prevádzky. Niet sa preto čudovať, že projektanti sprchových priestorov v týchto budovách často siahnu po osvedčenej kvalite Schell.

Tlačovú verziu sprchovej armatúry Shell Linus využívajú napríklad v športovej BB Aréne v Prahe.
Tlačovú verziu sprchovej armatúry Shell Linus využívajú napríklad v športovej BB Aréne v Prahe.

Vyššie uvedené nároky bezo zvyšku napĺňajú podomietkové sprchové armatúry Schell Linus. Ich tlačidlové verzie využívajú napríklad návštevníci pražskej multifunkčné športovej BB Arény, zimného štadióna Kuřim alebo pracovníci továrne na výrobu lisov Dieffenbacher v Brne. Robustné podomietkové armatúry Linus a umývadlové samozatváracie batérie Puris SC slúžia napr. aj v brnenskom aquaparku v Kohoutovice.

Pod sprchy rovnakej značky a typu chodia od roku 2010 tiež hráči pražskej Slavie v domovskej SINOBI (pôvodne Synot Tip) Arene. Štýlovo potom vynikajú umývadlové senzorové armatúry Schell Celis v reprezentatívnom Relaxačným a regeneračnom centre v Hlubokej nad Vltavou.

Podomietková sprchová armatúra Schell Linus D-SC-T.
Podomietková sprchová armatúra Schell Linus D-SC-T.

Ako efektne v daných priestoroch armatúry pôsobia, vidíte v našej fotogalérii. Patrí sa dodať aspoň niekoľko dôležitých technických údajov - efektívnosť prevádzky umožňuje nastaviteľná doba toku vody od 5 do 40 sekúnd a jej maximálny prietok 9 litrov za minútu. Čelný panel je vyrobený z nerezovej ocele, tlačidlo a sprchová hlavica z mosadze s chrómovou úpravou.

— kontakty —

SCHELL GmbH & Co. KG

E: ales.rezac@schell.eu   T: +420 602 754 712   WWW: https://www.schell.eu/cesko-cz.html

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy Schell
reklama

Nové

Izolácia ľahkých sadrokartónových priečok

Izolácia ľahkých sadrokartónových priečok

Zverejnené 16.9. V poslednom čase sa čoraz viac ľudí zaujíma o to, či je zateplenie ich domov alebo bytov kvalitné. Dôvody sú zrejmé. Vďaka dôkladnej izolácii môže majiteľ domu dosiahnuť vysoké finančné úspory; navyše znížená spotreba energie prispieva k ochrane… ísť na článok

Ako postupovať pri natieraní plechovej strechy? Návod krok za krokom

Ako postupovať pri natieraní plechovej strechy? Návod krok za krokom

Zverejnené 15.9. Dnes sa pozrieme na renováciu starého náteru plechovej krytiny z pozinku. Ak je už strecha vášho domu či chalupy nevzhľadná a vy zvažujete jej opravu, máme pre vás návod krok za krokom, ako jej vrátiť pôvodnú podobu. Nejde o nič zložité a s trochou… ísť na článok

Podstrešná fólia, ktorá ušetrí materiál, čas a peniaze

Podstrešná fólia, ktorá ušetrí materiál, čas a peniaze

Zverejnené 14.9. Inovovaná podstrešná fólia DELTA®-MAXX PLUS uľahčuje a zrýchľuje prácu pokrývačov, šetrí materiál, ale aj náklady na energie. Dlhú životnosť garantuje systémová záruka 25 rokov ísť na článok

reklama