Malta HELUZ SIDI
vyhľadávanie
Dnes je 18.9.

Plotové dosky Forest Plus z materiálu WoodPlastic výborne ladia s terasou aj ostatnými prvkami exteriéru

Zverejnené: 8. 9. 2020

Riešite rekonštrukciu či výstavbu terasy a zároveň by sa vám hodil nový plot okolo domu? Zvážte materiál WPC (Wood-Plastic Composite). Stále viac zákazníkov u nás aj v zahraničí nedá dopustiť na kvalitný kompozit dreva a zdravotne úplne nezávadného polyméru, aký sa používa napríklad aj v zdravotníctve. Tento atraktívny a bezúdržbový materiál Woodplastic®, ktorý je zároveň plne recyklovateľný a vyrobený českou firmou, povýši okolie vášho domu na úplne novú úroveň.

Spoločnosť WPC – WoodPlastic zo stredočeských Bukovan vyrába terasy, ploty a obklady z kompozitu dreva a polyméru. Táto patentovaná zmes čistej drevenej múčky (60 %) a vysokohustotného polyethylénu (40 %) zaručuje mimoriadnu odolnosť dosiek a ich dlhú životnosť pri minimálnych nákladoch na údržbu. Plne recyklovateľný materiál bez triesok a štepov je stálofarebný, odoláva slanej vode, výkyvom teplôt, mrazu aj UV žiareniu.

Štýlový plot bez údržby a natierania

Plotovky Forest Plus, ktoré sa ponúkajú v piatich farebných variantoch, sú mimoriadne odolné plotové dosky vyžadujúce len minimálnu starostlivosť. Ich hlavnými výhodami sú vysoká odolnosť proti bežným poveternostným vplyvom, dlhodobo stále farby a atraktívny vzhľad bez potreby ďalších povrchových úprav.

Zmes na výrobu plotoviek Forest Plus obsahuje špeciálny tmavý pigment, ktorý na doskách vytvorí nepravidelné žíhanie. Prefarbenie pomáha zvýrazniť drevenú textúru povrchu a zároveň je veľmi praktické, pretože na doskách nie sú toľko vidieť prípadné nečistoty.

Plne recyklovateľné a zdravotne nezávadné plotovky Forest Plus so šírkou 120 mm a hrúbkou 11 mm odolávajú výkyvom teplôt, dažďu, prachu aj UV žiareniu. Kvalita a životnosť dosiek je taká, že na ne spoločnosť WPC - Woodplastic poskytuje 25 rokov záruky na napadnutie drevokaznými hubami, hnilobou a hmyzom.

Vďaka možnosti výberu z piatich farebných odtieňov: céder, teak, merbau, palisander a inox možno plotovky Forest Plus z materiálu WoodPlastic® dokonale zladiť s ostatnými prvkami exteriéru - s terasou, nábytkom, bazénom či fasádou domu.

Atraktívna terasa zo širokých dosiek MAX Rustic

Prednosťou terás z dosiek MAX s rozmermi 195 x 23 x 4000 mm je rýchlejšia montáž, úspora spojovacieho materiálu a atraktívny vzhľad. Tieto dosky sú o takmer šesť centimetrov širšie, než je bežný štandard.

Tieto parametre dovoľujú oveľa lepšie vyniknúť elegantným vzorom povrchov terás a zároveň im poskytujú nezameniteľný vzhľad aj vďaka menšiemu množstvu škár. Širšie dosky navyše výrazne urýchľujú montáž a ich inštalácia znižuje spotrebu spojovacieho materiálu a to až o 30% oproti klasickým profilom.

Ponuka spoločnosti WPC - Woodplastic v súčasnosti zahŕňa celkom tri typy povrchov v profile MAX. V prípade dosky MAX Rustic s originálnym dizajnom imitujúcim drásané (kartáčované) drevo, možno vyberať z piatich farebných odtieňov: teak, palisander, wenge, inox a eben. Táto variabilita umožňuje dokonale zladiť terasu s ostatnými prvkami exteriéru - s nábytkom, záhradou, bazénom, fasádou či plotom.

Presvedčte sa o výhodách materiálu WoodPlastic® na vlastné oči. Zavolajte certifikovanému predajcovi či montážnikovi spoločnosti na Slovensku, zodpovie na vaše otázky, poradí vám s nákupom a v prípade záujmu vám vašu novú terasu rýchlo a precízne nainštalujú.

Ďalšie informácie o produktoch WoodPlastic®, inšpiratívne fotografie, praktické odporúčania a oveľa viac nájdete na www.woodplastic.sk.

O firme

Česká spoločnosť WPC – WoodPlastic patrí k popredným európskym výrobcom WPC dosiek z kompozitu čistej drevenej múčky a zdravotne nezávadného polyméru HDPE. Za dobu svojej existencie firma realizovala zákazky presahujúce plochu 500 000 m². Svoje výrobky v súčasnosti predáva prostredníctvom mnohých vlastných terasových centier, ale aj partnerských predajní, či už na Slovensku, v Českej republike, tak aj v ďalších viac než 30 krajinách sveta.

Súvisiace články:

WPC-WoodPlastic ponúka kompozitné dosky v prémiovom rade Terafest
Terasy WoodPlastic ponúkajú svetovú kvalitu
Treláže z materiálu WoodPlastic zdobia nový rezidenčný objekt v Bratislave

— kontakty —

WoodPlastic Slovakia s.r.o.

Komenského 2135/39A

E: predaj@woodplastic.sk   T: +421 944 986 242   WWW: https://www.woodplastic.eu/sk/

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy WPC-WoodPlastic
reklama

Nové

Levitujúci dom z tehlového systému HELUZ FAMILY  sa ani v letných horúčavách neprehrieva

Levitujúci dom z tehlového systému HELUZ FAMILY sa ani v letných horúčavách neprehrieva

Zverejnené 18.9. Moderný, štýlovo čistý, murovaný a poriadne presklený dom s plochou strechou, takú mal predstavu mladý manželský pár s dvoma deťmi o svojom novom bývaní. Zadanie, ako by mal dom vyzerať, od nich projektant Ing. Lukáš Návara nielen počúval, ale… ísť na článok

Terasa a plot WoodPlastic® pro výnimočný dom v Brne

Terasa a plot WoodPlastic® pro výnimočný dom v Brne

Aktualizované 17.9. Rodinný dom na južnom svahu brnenskej ulice Pod Mniší horou je na prvý pohľad originálny. A výnimočný je aj jeho exteriér, vrátane terasy a oplotenia. Česká spoločnosť WPC - Woodplastic, výrobca a dodávateľ terás, plotov a obkladov z kompozitného… ísť na článok

Nadčasový odtlačok industrializmu

Nadčasový odtlačok industrializmu

Zverejnené 17.9. Estetika tovární a priemyselného prostredia často preniká aj do interiérov. Ich jednoduchosť a účelnosť predstavuje pre architektov výzvu, ako tieto veľké a otvorené priestory oživiť. Možnosti, ako ich potenciál využiť, sú takmer nevyčerpateľné. ísť na článok

reklama