vyhľadávanie
Dnes je 4.3.

Stavať a rekonštruovať možno teraz ešte výhodnejšie

Zverejnené: 14. 4. 2023

Stavať dom či rekonštruovať bývanie možno teraz výhodnejšie ako inokedy. Popredný slovenský výrobca stavebných materiálov, spoločnosť Wienerberger, pripravil pre svojich zákazníkov atraktívnu ponuku. Za nákup produktov značky Porotherm a Tondach získať časť peňazí späť.

„Zákazníci si môžu vďaka tejto ponuke kúpiť kvalitné stavebné materiály a zároveň ušetriť stovky eur. Cashback si možno uplatniť do 14.7.2023,“ hovorí Ing. Ivan Zbiňovec, manažér predaja spoločnosti Wienerberger.

Cashback za tehly do výšky až 660 eur

Tehly boli a sú obľúbenou voľbou na stavbu domu, najmä vďaka svojej stabilite, pevnosti a dlhej životnosti. To je ale iba zlomok toho, čo bývanie v murovanej stavbe z tehál ponúka. Pálené tehly Porotherm umožňujú všestranné použitie. Majú výborné tepelnoizolačné, zvukovoizolačné a akumulačné vlastnosti a dajú sa aplikovať aj úspornými a rýchlymi technológiami murovania na murovaciu penu alebo tenkovrstvovú maltu. Veľkou devízou tehlovej stavby je životnosť viac ako 100 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu.

Za nákup tehál Porotherm možno aktuálne získať refundáciu nákladov do výšky 660 eur. Na vyplatenie cashbacku je potrebné splniť niekoľko podmienok. „Zákazníci si od nás musia do konca mája vyžiadať cenovú ponuku a s ňou navštíviť najbližšie stavebniny. Po zakúpení tovaru treba na našej web stránke vyplniť formulár a k nemu priložiť doklady o zaplatení materiálu,“ vysvetľuje I. Zbiňovec. Po kontrole splnenia daných požiadaviek bude zákazníkovi vyplatený cashback do 28 dní.

Ušetriť teraz možno aj pri nákupe škridiel

Aj za nákup škridiel značky Tondach možno teraz ušetriť a získať cashback do výšky 240 eur. V tomto prípade k tomu zákazník nepotrebuje ani cenovú ponuku. Stačí navštíviť stavebniny, kúpiť si tovar a vyplniť na stránke www.wienerberger.sk/cashback online formulár. K tomu je potrebné opäť priložiť potrebné doklady o kúpe. Po splnení požiadaviek získa zákazník časť peňazí späť a navyše odolnú a trvácnu strešnú krytinu. Pálené škridly Tondach sa vyznačujú vysokou mechanickou pevnosťou, odolnosťou proti poveternostným vplyvom a stálofarebnosťou bez dodatočnej údržby. „Sú vyrobené z prírodných materiálov a vytvárajú priaznivú vnútornú mikroklímu, čím pomáhajú znižovať prevádzkové náklady. Vysokú kvalitu zhotovenia strechy možno dosiahnuť so systémovým riešením Tondach, životnosť strešnej krytiny tak môže presiahnuť viac ako 100 rokov,“ dodáva Zbiňovec.

Čítajte tiež:

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy Wienerberger

Tématické odbory

reklama

Nové

Tepelné čerpadlá pohľadom dodávateľov

Tepelné čerpadlá pohľadom dodávateľov

Zverejnené 2.3. O alternatívnych zdrojoch vykurovania a najmä o tepelných čerpadlách toho bolo na našom webe napísaného už mnoho. Ako to ale vyzerá s aktuálnym dopytom a vývojom v oblasti predaja tepelných čerpadiel a aké sú v tomto ohľade možnosti? Na tieto otázky… ísť na článok

Garážová brána LOMAX. Reportáž z montáže

Garážová brána LOMAX. Reportáž z montáže

Zverejnené 27.2. Už pred rokom sa manželský pár rozhodol vymeniť starú garážovú bránu za novú. Na situáciu sa postupne prišli pozrieť traja obchodní zástupcovia od rôznych výrobcov garážových brán. Dvaja povedali, že výmena nepôjde, vysvetlili prečo a manželia… ísť na článok

Rekonštrukcia s materiálmi Ytong a Silka. Riešenie na mieru pri malých a veľkých projektoch

Rekonštrukcia s materiálmi Ytong a Silka. Riešenie na mieru pri malých a veľkých projektoch

Zverejnené 26.2. Rekonštrukcie hrajú čoraz významnejšiu úlohu v bytovej aj nebytovej výstavbe. Rekonštruujú sa rodinné aj bytové domy, zastarané objekty sa modernizujú, existujúce budovy dostávajú nový účel. Spoločnosť Xella má riešenie pre všetky veľké aj malé… ísť na článok

reklama