vyhľadávanie
Dnes je 20.7.

Nevyhnutný doplnok v pergole? Určite screenové clony Minirol

Zverejnené: 30. 10. 2022

Pre dom aj do záhrady. Screenové clony Minirol fungujú nielen ako efektívne vonkajšie tienenie okien, ale skvele sa hodia aj na terasu či pergolu uprostred záhrady.

Schovať sa pred slnečnými lúčmi, v horúcich dňoch mať doma príjemný chládok a pri vetraní si domov nevpustiť hmyz ani peľ a prach – to sú hlavné benefity screenových clôn ako vonkajšieho tienenia za oknami. Prečo však tieto silné stránky výrobku nevyužiť aj inde? So screenovými clonami zasadenými do pergoly či altánku môžete stráviť vonku celé leto!

Screenové rolety Minirol od výrobcu BUILDING Shutter Systems si teraz zamilujete ešte viac. Pripravili totiž pre svojich zákazníkov dve horúce novinky.

Screenová clona typu lockscreen

Tento model je vybavený kompenzačnou pružinou, vďaka ktorej si screeny môžete umiestniť pokojne na druhú stranu záhrady, kam už nedosiahne elektrická prípojka. Áno, tušíte správne – lockscreen sa ovláda úplne manuálne. Okrem toho oceníte aj, že:

  • sa jednoducho nastavuje
  • montáž a údržba je extrémne jednoduchá
  • elegantný dizajn je rovnaký ako v prípade screenových clôn v oknách
  • nepotrebujete prípojku na elektrinu
  • v kombinácii s novou vodiacou lištou umiestnite tienenie aj na pergolu v svahovitom teréne

Screenová clona lockscreen integrated

Veľká rodina potrebuje aj veľkú záhradnú pergolu, aby sa do nej všetci pohodlne zmestili. A značka Minirol to veľmi dobre vie. Práve preto ponúka vylepšený model Lockscreen integrated s boxom so šírkou 110 milimetrov. Konečne vám tak môže predstaviť screenovú clonu s veľkosťou až 12 metrov štvorcových – to je pre predstavu pergola so šírkou takmer päť metrov. Tam sa budú poriadať záhradné slávnosti jedna báseň!

Leto je v plnom prúde, tak načo ešte čakať? Vylaďte si svoju pergolu či zimnú záhradu do dokonalosti. Pre nezáväznú kalkuláciu stačí len kontaktovať niektorého z obchodných zástupcov Minirol. Tak sa im čo najskôr ozvite.

Súvisiace články:

Screenové rolety v pergolách
Vonkajšie tienenie okien a jeho vplyv na vnútorné prostredie

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.

Tématické odbory

reklama

Nové

Na každom okne záleží

Na každom okne záleží

Zverejnené 20.7. Môže jedno okno ovplyvniť komfort bývania či pracovného prostredia jednotlivca, ale aj životy ľudí v okolí alebo dokonca (tak trochu) aj celú planétu? Belgický výrobca okenných profilov Deceuninck verí, že "Na každom okne záleží". Tradičná značka sa… ísť na článok

Brownfieldy: DELTA mení zanedbané miesta na živé prosperujúce oblasti

Brownfieldy: DELTA mení zanedbané miesta na živé prosperujúce oblasti

Zverejnené 19.7. Konferencia Brownfieldy je miestom pre stretávanie súkromného a verejného sektora nad problematikou revitalizácie nevyužívaných lokalít. Šiesty ročník sa odohral v pondelok 3. júna 2024 v jedinečných priestoroch Automatických mlynov v Pardubiciach.… ísť na článok

Trendy v kúpeľňovom dizajne

Trendy v kúpeľňovom dizajne

Zverejnené 18.7. Kúpeľňový dizajn sa v posledných rokoch vyvinul z čisto funkčných priestorov na luxusné útočiská, ktoré odrážajú osobný štýl a najnovšie trendy. Od nadčasovej elegancie po moderný pôvab – každý dizajn ponúka jedinečné spôsoby, ako premeniť vašu… ísť na článok

reklama