Fasádne obklady Ruukki
vyhľadávanie
Dnes je 25.9.

Nevyhnutný doplnok v pergole? Určite screenové clony Minirol

Zverejnené: 30. 10. 2022

Pre dom aj do záhrady. Screenové clony Minirol fungujú nielen ako efektívne vonkajšie tienenie okien, ale skvele sa hodia aj na terasu či pergolu uprostred záhrady.

Schovať sa pred slnečnými lúčmi, v horúcich dňoch mať doma príjemný chládok a pri vetraní si domov nevpustiť hmyz ani peľ a prach – to sú hlavné benefity screenových clôn ako vonkajšieho tienenia za oknami. Prečo však tieto silné stránky výrobku nevyužiť aj inde? So screenovými clonami zasadenými do pergoly či altánku môžete stráviť vonku celé leto!

Screenové rolety Minirol od výrobcu BUILDING Shutter Systems si teraz zamilujete ešte viac. Pripravili totiž pre svojich zákazníkov dve horúce novinky.

Screenová clona typu lockscreen

Tento model je vybavený kompenzačnou pružinou, vďaka ktorej si screeny môžete umiestniť pokojne na druhú stranu záhrady, kam už nedosiahne elektrická prípojka. Áno, tušíte správne – lockscreen sa ovláda úplne manuálne. Okrem toho oceníte aj, že:

  • sa jednoducho nastavuje
  • montáž a údržba je extrémne jednoduchá
  • elegantný dizajn je rovnaký ako v prípade screenových clôn v oknách
  • nepotrebujete prípojku na elektrinu
  • v kombinácii s novou vodiacou lištou umiestnite tienenie aj na pergolu v svahovitom teréne

Screenová clona lockscreen integrated

Veľká rodina potrebuje aj veľkú záhradnú pergolu, aby sa do nej všetci pohodlne zmestili. A značka Minirol to veľmi dobre vie. Práve preto ponúka vylepšený model Lockscreen integrated s boxom so šírkou 110 milimetrov. Konečne vám tak môže predstaviť screenovú clonu s veľkosťou až 12 metrov štvorcových – to je pre predstavu pergola so šírkou takmer päť metrov. Tam sa budú poriadať záhradné slávnosti jedna báseň!

Leto je v plnom prúde, tak načo ešte čakať? Vylaďte si svoju pergolu či zimnú záhradu do dokonalosti. Pre nezáväznú kalkuláciu stačí len kontaktovať niektorého z obchodných zástupcov Minirol. Tak sa im čo najskôr ozvite.

Súvisiace články:

Screenové rolety v pergolách
Vonkajšie tienenie okien a jeho vplyv na vnútorné prostredie

Autor: Tlačová správa
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.

Tématické odbory

reklama

Nové

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Svetlovody KLIMASUN sú prispôsobené pre slovenské strechy

Zverejnené 21.9. Tubusové svetlovody sú na českom či slovenskom trhu už pomerne známym produktom. Dopyt po nich neustále rastie. Vďaka čím ďalej prísnejším požiadavkám na stavby sa však posúva aj technické spracovanie a vylepšujú sa detaily prevedenia svetlovodov… ísť na článok

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Keramické stropné panely HELUZ. Systémové riešenie poskytujúce okamžitú únosnosť

Zverejnené 20.9. Systém keramických stropných panelov HELUZ je vyhľadávaným riešením pri výstavbe rodinných domov. Využitie ale nájde aj v bytovej či občianskej výstavbe či v priemyslových a poľnohospodárskych objektoch. Panely je možné použiť do svetlosti… ísť na článok

Dodatočné hliníkové opláštenie posunie drevené okná na novú úroveň

Dodatočné hliníkové opláštenie posunie drevené okná na novú úroveň

Zverejnené 19.9. Drevené okná vyrobené z viacvrstvých lepených drevených profilov, známe ako eurookná, majú vďaka výborným izolačným a mechanickým vlastnostiam podporeným dlhou životnosťou potenciál slúžiť desiatky rokov. Okrem bežnej údržby, je však potrebné raz za… ísť na článok

reklama