vyhľadávanie
Dnes je 20.7.

Využite výhody na maximum s programom HELUZ NA MAX v hodnote až 5.500 eur

Zverejnené: 22. 1. 2024

Stavebníci, ktorí sa pustia do stavby s tehlovými výrobkami HELUZ, získajú prístup k pestrej ponuke výhod, pričom součet všetkých benefitov môže dosiahnuť až päť a pol tisíce eur! O tom je nový program HELUZ na MAX, ktorý od 1. septembra 2023 spustila spoločnosť HELUZ. Program zahŕňa výrobky a služby, ktoré zákazníci využijú pri stavbe alebo zariaďovaní domu.

HELUZ, dodávateľ kompletného systému pre hrubú stavbu, spustil nový program HELUZ na MAX. Stavebníci vďaka nemu môžu zadarmo alebo za zvýhodnené ceny čerpať z ponuky výrobkov a služieb od renomovaných firiem. Medzi nich patrí napríklad Bramac, ProfiBaustoffe, CS-BETON, Kúpeľne Ptáček, výrobca tieniacej techniky Isotra alebo interiérových dverí PRÜM. Kompletný zoznam partnerov je k dispozícii na www.heluznamax.sk.

„Spoločnosť HELUZ chce poskytnúť svojim zákazníkom maximálnu starostlivosť. Naše služby nekončia dodaním tehál, naopak ponúkame stavebníkom pomoc i pri procese stavby. To je filozofia, ktorá napomohla vzniku HELUZ na MAX,“ vraví za HELUZ Eliška Smolová, zodpovedná za stratégiu a komunikáciu.

„Napríklad pri odbere strechy Bramac získa zákazník strešné fólie zadarmo. Spoločnosť KPP ponúka lišty k podlahám zadarmo. Od firmy Isotra môžu naši zákazníci získať bezplatne ovládače či čidlá k bioklimatickým pergolám nebo žalúziám,“ upresňuje Eliška Smolová. Podmienkou pre čerpanie výhod HELUZ na MAX je odber tehlového materiálu na stavbu rodinného domu od firmy HELUZ.

Pre maximálnu zmysluplnosť stavby

Program HELUZ na MAX je súčasťou iniciatívy Zmysluplný celok, ktorú HELUZ uviedol na začiatku roku 2023. HELUZ sa snaží budúcich stavebníkov upozorniť na dôležitosť kvalitnej výstavby. Na rozdiel od akéhokoľvek interiérového vybavenia práve steny domu už nemôžete nikdy vymeniť. Ak už raz stoja, zostanú tak ďalšie desiatky i stovky rokov. Z tohto dôvodu je dôležité, aby stavba bola premyslená, odolná, mala bezchybnú statiku a vytvárala zdravé prostredie pre život.

O spoločnosti HELUZ

HELUZ patrí medzi troch najväčších výrobcov murovacích materiálov v Českej republike. Zasadzuje sa o inovácie na poli stavebníctva a je priekopníkom jednovrstvových konštrukcií z brúsených tehál. Jeho výrobky majú vynikajúce parametre a umožňujú zostaviť celú hrubú stavbu domu pri tých najprísnejších normách na energetickú náročnosť budovy. Zákazníkom HELUZ ponúka kompletný servis od výpočtu spotreby materiálu po technickú pomoc na stavbe alebo požičovňu stavebných pomôcok.

Súvisiace články:

Tehly Heluz zvyšujú akustický komfort v bytoch aj kanceláriách
Murovanie s maltou Heluz SIDI je rýchlejšie a úspornejšie
Nový preklad Heluz Family 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy HELUZ

Tématické tagy

Tématické odbory

reklama

Nové

Na každom okne záleží

Na každom okne záleží

Zverejnené 20.7. Môže jedno okno ovplyvniť komfort bývania či pracovného prostredia jednotlivca, ale aj životy ľudí v okolí alebo dokonca (tak trochu) aj celú planétu? Belgický výrobca okenných profilov Deceuninck verí, že "Na každom okne záleží". Tradičná značka sa… ísť na článok

Brownfieldy: DELTA mení zanedbané miesta na živé prosperujúce oblasti

Brownfieldy: DELTA mení zanedbané miesta na živé prosperujúce oblasti

Zverejnené 19.7. Konferencia Brownfieldy je miestom pre stretávanie súkromného a verejného sektora nad problematikou revitalizácie nevyužívaných lokalít. Šiesty ročník sa odohral v pondelok 3. júna 2024 v jedinečných priestoroch Automatických mlynov v Pardubiciach.… ísť na článok

Trendy v kúpeľňovom dizajne

Trendy v kúpeľňovom dizajne

Zverejnené 18.7. Kúpeľňový dizajn sa v posledných rokoch vyvinul z čisto funkčných priestorov na luxusné útočiská, ktoré odrážajú osobný štýl a najnovšie trendy. Od nadčasovej elegancie po moderný pôvab – každý dizajn ponúka jedinečné spôsoby, ako premeniť vašu… ísť na článok

reklama