vyhľadávanie
Dnes je 4.3.

Využite výhody na maximum s programom HELUZ NA MAX v hodnote až 5.500 eur

Zverejnené: 22. 1. 2024

Stavebníci, ktorí sa pustia do stavby s tehlovými výrobkami HELUZ, získajú prístup k pestrej ponuke výhod, pričom součet všetkých benefitov môže dosiahnuť až päť a pol tisíce eur! O tom je nový program HELUZ na MAX, ktorý od 1. septembra 2023 spustila spoločnosť HELUZ. Program zahŕňa výrobky a služby, ktoré zákazníci využijú pri stavbe alebo zariaďovaní domu.

HELUZ, dodávateľ kompletného systému pre hrubú stavbu, spustil nový program HELUZ na MAX. Stavebníci vďaka nemu môžu zadarmo alebo za zvýhodnené ceny čerpať z ponuky výrobkov a služieb od renomovaných firiem. Medzi nich patrí napríklad Bramac, ProfiBaustoffe, CS-BETON, Kúpeľne Ptáček, výrobca tieniacej techniky Isotra alebo interiérových dverí PRÜM. Kompletný zoznam partnerov je k dispozícii na www.heluznamax.sk.

„Spoločnosť HELUZ chce poskytnúť svojim zákazníkom maximálnu starostlivosť. Naše služby nekončia dodaním tehál, naopak ponúkame stavebníkom pomoc i pri procese stavby. To je filozofia, ktorá napomohla vzniku HELUZ na MAX,“ vraví za HELUZ Eliška Smolová, zodpovedná za stratégiu a komunikáciu.

„Napríklad pri odbere strechy Bramac získa zákazník strešné fólie zadarmo. Spoločnosť KPP ponúka lišty k podlahám zadarmo. Od firmy Isotra môžu naši zákazníci získať bezplatne ovládače či čidlá k bioklimatickým pergolám nebo žalúziám,“ upresňuje Eliška Smolová. Podmienkou pre čerpanie výhod HELUZ na MAX je odber tehlového materiálu na stavbu rodinného domu od firmy HELUZ.

Pre maximálnu zmysluplnosť stavby

Program HELUZ na MAX je súčasťou iniciatívy Zmysluplný celok, ktorú HELUZ uviedol na začiatku roku 2023. HELUZ sa snaží budúcich stavebníkov upozorniť na dôležitosť kvalitnej výstavby. Na rozdiel od akéhokoľvek interiérového vybavenia práve steny domu už nemôžete nikdy vymeniť. Ak už raz stoja, zostanú tak ďalšie desiatky i stovky rokov. Z tohto dôvodu je dôležité, aby stavba bola premyslená, odolná, mala bezchybnú statiku a vytvárala zdravé prostredie pre život.

O spoločnosti HELUZ

HELUZ patrí medzi troch najväčších výrobcov murovacích materiálov v Českej republike. Zasadzuje sa o inovácie na poli stavebníctva a je priekopníkom jednovrstvových konštrukcií z brúsených tehál. Jeho výrobky majú vynikajúce parametre a umožňujú zostaviť celú hrubú stavbu domu pri tých najprísnejších normách na energetickú náročnosť budovy. Zákazníkom HELUZ ponúka kompletný servis od výpočtu spotreby materiálu po technickú pomoc na stavbe alebo požičovňu stavebných pomôcok.

Súvisiace články:

Tehly Heluz zvyšujú akustický komfort v bytoch aj kanceláriách
Murovanie s maltou Heluz SIDI je rýchlejšie a úspornejšie
Nový preklad Heluz Family 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy HELUZ

Tématické odbory

reklama

Nové

Tepelné čerpadlá pohľadom dodávateľov

Tepelné čerpadlá pohľadom dodávateľov

Zverejnené 2.3. O alternatívnych zdrojoch vykurovania a najmä o tepelných čerpadlách toho bolo na našom webe napísaného už mnoho. Ako to ale vyzerá s aktuálnym dopytom a vývojom v oblasti predaja tepelných čerpadiel a aké sú v tomto ohľade možnosti? Na tieto otázky… ísť na článok

Garážová brána LOMAX. Reportáž z montáže

Garážová brána LOMAX. Reportáž z montáže

Zverejnené 27.2. Už pred rokom sa manželský pár rozhodol vymeniť starú garážovú bránu za novú. Na situáciu sa postupne prišli pozrieť traja obchodní zástupcovia od rôznych výrobcov garážových brán. Dvaja povedali, že výmena nepôjde, vysvetlili prečo a manželia… ísť na článok

Rekonštrukcia s materiálmi Ytong a Silka. Riešenie na mieru pri malých a veľkých projektoch

Rekonštrukcia s materiálmi Ytong a Silka. Riešenie na mieru pri malých a veľkých projektoch

Zverejnené 26.2. Rekonštrukcie hrajú čoraz významnejšiu úlohu v bytovej aj nebytovej výstavbe. Rekonštruujú sa rodinné aj bytové domy, zastarané objekty sa modernizujú, existujúce budovy dostávajú nový účel. Spoločnosť Xella má riešenie pre všetky veľké aj malé… ísť na článok

reklama