VELUX - Nový Štandard Plus so zasklením 64
vyhľadávanie
Dnes je 24.1.

Buďte pánom svojho domu. S vonkajšími roletami to hravo zvládnete

Zverejnené: 13. 11. 2020

Sú dni, keď vám na tvár dopadajú už skoro zrána lúče slnka, ale vy by ste ešte radi spali. Potom sú zasa také, kedy vám pred domom opravujú cestu a vy by ste dali všetko za chvíľku pokoja a ticha. No a potom sú také dni, kedy by ste von ani psa nevyhnali. Fúka a prší ako z krhle – len aby nezačali ešte k tomu všetkému padať krúpy! Viete, ako vyriešiť tieto situácie? Vonkajšími roletami Minirol!

Nechajte do svojho bytu vojsť hrejivé slnečné lúče – ale len vtedy, keď sa vám to hodí

Vonkajšie rolety Minirol sa stanú vaším praktickým pomocníkom v domácnosti. Povedzte si sami, kedy pozvete slnko k sebe domov a kedy ho necháte radšej vonku. V lete si konečne vychutnáte chládok aj u seba v obývačke. V zime zase môžete odhodiť teplý sveter a pletené ponožky pretože vonkajšie rolety vedia udržať aj teplo. Úspora energie je preto zaručená!

Krúpy, vietor a nechcení hostia neprejdú

Chráňte svoj domov - pred silným vetrom, prudkým lejakom, hlukom z ulice alebo napríklad pred zlodejmi. Cez vonkajšie rolety Minirol neprejde to, čo nemá. Vonku sa môžu pokojne „ženiť všetci čerti“, zato vy si budete užívať nerušený a pokojný spánok. A odchod na dovolenku sa tiež konečne zaobíde bez nervov. Vďaka automatickému zaťahovaniu a vyťahovaniu roliet nemusí nikto vedieť, že ste preč.

Svoju službu spravia v meste aj na vidieku

Či už bývate v meste, či na vidieku, v novostavbe alebo v staršom dvojgeneračnom dome: Vonkajšie rolety Minirol sme navrhli tak, aby si ich mohol nainštalovať každý z vás. A to nielen na váš dom, ale pokojne aj na sídlo vašej firmy alebo na vašom miestnom obecnom úrade či zdravotníckom stredisku. Vsadíme sa, že už sa vám niekedy pošťastilo stráviť nejaký ten čas na pošte či na úrade počas horúceho letného dňa a príjemné to teda rozhodne nebolo. S roletami Minirol zostane horúčava a spara za oknami.

Jediné, čo si musíte vybrať, je typ, ktorý vám najlepšie vyhovuje: predokenné rolety, zaomietacie, nadokenné, alebo do prekladov?

Súvisiace články:

Zistite, či sa k vám domov viac hodia vonkajšie screeny, alebo rolety
Predokenná roleta a jej využitie

Autor: Kolektív autorov
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Izolácia nástrekom ako moderný prostriedok zateplenia novostavieb aj rekonštruovaných budov

Izolácia nástrekom ako moderný prostriedok zateplenia novostavieb aj rekonštruovaných budov

Zverejnené 22.1. Všeobecne známe stavebné izolačné materiály ako je polystyrén či produkty na minerálnej báze sú čím ďalej častejšie nahradzované alternatívnymi surovinami, akými sú napr. striekané polyuretánové peny. Tie, ak ide o skutočne preverené produkty,… ísť na článok

Thermowhite pri riešení podkrovnej podlahy

Thermowhite pri riešení podkrovnej podlahy

Zverejnené 20.1. V meste Roztoky v severnom susedstve hlavného mesta Prahy a na ľavom brehu Vltavy vznikla ďalšia významná realizácia tekutej a celistvej tepelnej izolácie Thermowhite. V staršej vile štvorcového pôdorysu 12x12 m bola touto izoláciou zateplená… ísť na článok

Čína stavia moderné zelené stanice, ktoré sa tak stanú zelenou oázou uprostred rušného mesta

Čína stavia moderné zelené stanice, ktoré sa tak stanú zelenou oázou uprostred rušného mesta

Zverejnené 23.1. Kým staré veľké či už autobusové alebo vlakové stanice bývajú často zdrojom nepríjemného hluku, najrôznejších zápachov atď., moderné stanice sa snažia tento trend radikálne zmeniť. Takýmto príkladom sú napríklad aj práve stavané stanice v centre… ísť na článok

reklama