Screenové clony - rolety proti slnku
vyhľadávanie
Dnes je 15.4.

Buďte pánom svojho domu. S vonkajšími roletami to hravo zvládnete

Zverejnené: 13. 11. 2020

Sú dni, keď vám na tvár dopadajú už skoro zrána lúče slnka, ale vy by ste ešte radi spali. Potom sú zasa také, kedy vám pred domom opravujú cestu a vy by ste dali všetko za chvíľku pokoja a ticha. No a potom sú také dni, kedy by ste von ani psa nevyhnali. Fúka a prší ako z krhle – len aby nezačali ešte k tomu všetkému padať krúpy! Viete, ako vyriešiť tieto situácie? Vonkajšími roletami Minirol!

Nechajte do svojho bytu vojsť hrejivé slnečné lúče – ale len vtedy, keď sa vám to hodí

Vonkajšie rolety Minirol sa stanú vaším praktickým pomocníkom v domácnosti. Povedzte si sami, kedy pozvete slnko k sebe domov a kedy ho necháte radšej vonku. V lete si konečne vychutnáte chládok aj u seba v obývačke. V zime zase môžete odhodiť teplý sveter a pletené ponožky pretože vonkajšie rolety vedia udržať aj teplo. Úspora energie je preto zaručená!

Krúpy, vietor a nechcení hostia neprejdú

Chráňte svoj domov - pred silným vetrom, prudkým lejakom, hlukom z ulice alebo napríklad pred zlodejmi. Cez vonkajšie rolety Minirol neprejde to, čo nemá. Vonku sa môžu pokojne „ženiť všetci čerti“, zato vy si budete užívať nerušený a pokojný spánok. A odchod na dovolenku sa tiež konečne zaobíde bez nervov. Vďaka automatickému zaťahovaniu a vyťahovaniu roliet nemusí nikto vedieť, že ste preč.

Svoju službu spravia v meste aj na vidieku

Či už bývate v meste, či na vidieku, v novostavbe alebo v staršom dvojgeneračnom dome: Vonkajšie rolety Minirol sme navrhli tak, aby si ich mohol nainštalovať každý z vás. A to nielen na váš dom, ale pokojne aj na sídlo vašej firmy alebo na vašom miestnom obecnom úrade či zdravotníckom stredisku. Vsadíme sa, že už sa vám niekedy pošťastilo stráviť nejaký ten čas na pošte či na úrade počas horúceho letného dňa a príjemné to teda rozhodne nebolo. S roletami Minirol zostane horúčava a spara za oknami.

Jediné, čo si musíte vybrať, je typ, ktorý vám najlepšie vyhovuje: predokenné rolety, zaomietacie, nadokenné, alebo do prekladov?

Súvisiace články:

Zistite, či sa k vám domov viac hodia vonkajšie screeny, alebo rolety
Predokenná roleta a jej využitie

Autor: Kolektív autorov
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Nastal čas na rodinný bazén s kolektormi

Nastal čas na rodinný bazén s kolektormi

Zverejnené 14.4. Exteriérová kúpacia sezóna sa pre bazény s ohrevom vody pomocou slnečných kolektorov tradične začína v apríli a trvá do októbra. Majitelia tak majú sedem mesiacov v roku možnosť využívať to, že sa im slnko postará prakticky zadarmo o komfort, aký si… ísť na článok

Ako stavať rodinné domy z murovacích materiálov v energetickej triede A0?

Ako stavať rodinné domy z murovacích materiálov v energetickej triede A0?

Zverejnené 12.4. Rok 2021 priniesol pre stavebníkov rodinných domov novinky. Pribudli povinnosti a nutnosť stavať domy tak, aby splnili požiadavky pre energetickú triedu A0. Prečítajte si prehľad najdôležitejších informácií z legislatívy, o efektívnom návrhu… ísť na článok

Vylepšený preklad HELUZ pre vonkajšie tienenie

Vylepšený preklad HELUZ pre vonkajšie tienenie

Zverejnené 13.4. PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s integrovanou, ale vyberateľnou tepelnou izoláciou je určený na jednovrstvové murivo z tepelnoizolačných tehál HELUZ FAMILY s najlepšími parametrami na trhu. Vnútorný priestor s izolantom je variabilný na umiestnenie… ísť na článok

reklama