PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1
vyhľadávanie
Dnes je 24.11.

Buďte pánom svojho domu. S vonkajšími roletami to hravo zvládnete

Zverejnené: 13. 11. 2020

Sú dni, keď vám na tvár dopadajú už skoro zrána lúče slnka, ale vy by ste ešte radi spali. Potom sú zasa také, kedy vám pred domom opravujú cestu a vy by ste dali všetko za chvíľku pokoja a ticha. No a potom sú také dni, kedy by ste von ani psa nevyhnali. Fúka a prší ako z krhle – len aby nezačali ešte k tomu všetkému padať krúpy! Viete, ako vyriešiť tieto situácie? Vonkajšími roletami Minirol!

Nechajte do svojho bytu vojsť hrejivé slnečné lúče – ale len vtedy, keď sa vám to hodí

Vonkajšie rolety Minirol sa stanú vaším praktickým pomocníkom v domácnosti. Povedzte si sami, kedy pozvete slnko k sebe domov a kedy ho necháte radšej vonku. V lete si konečne vychutnáte chládok aj u seba v obývačke. V zime zase môžete odhodiť teplý sveter a pletené ponožky pretože vonkajšie rolety vedia udržať aj teplo. Úspora energie je preto zaručená!

Krúpy, vietor a nechcení hostia neprejdú

Chráňte svoj domov - pred silným vetrom, prudkým lejakom, hlukom z ulice alebo napríklad pred zlodejmi. Cez vonkajšie rolety Minirol neprejde to, čo nemá. Vonku sa môžu pokojne „ženiť všetci čerti“, zato vy si budete užívať nerušený a pokojný spánok. A odchod na dovolenku sa tiež konečne zaobíde bez nervov. Vďaka automatickému zaťahovaniu a vyťahovaniu roliet nemusí nikto vedieť, že ste preč.

Svoju službu spravia v meste aj na vidieku

Či už bývate v meste, či na vidieku, v novostavbe alebo v staršom dvojgeneračnom dome: Vonkajšie rolety Minirol sme navrhli tak, aby si ich mohol nainštalovať každý z vás. A to nielen na váš dom, ale pokojne aj na sídlo vašej firmy alebo na vašom miestnom obecnom úrade či zdravotníckom stredisku. Vsadíme sa, že už sa vám niekedy pošťastilo stráviť nejaký ten čas na pošte či na úrade počas horúceho letného dňa a príjemné to teda rozhodne nebolo. S roletami Minirol zostane horúčava a spara za oknami.

Jediné, čo si musíte vybrať, je typ, ktorý vám najlepšie vyhovuje: predokenné rolety, zaomietacie, nadokenné, alebo do prekladov?

Súvisiace články:

Zistite, či sa k vám domov viac hodia vonkajšie screeny, alebo rolety
Predokenná roleta a jej využitie

Autor: Kolektív autorov
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Statika stavieb z pórobetónových murovacích materiálov. Minimum pre laikov

Statika stavieb z pórobetónových murovacích materiálov. Minimum pre laikov

Zverejnené 20.11. Každý dobre postavený dom by mal v sebe skĺbiť účel, pevnosť a vzhľad. Zle či nedokonale riešená finálna podoba domu nie je zásadnou prekážkou, často sa jedná len o vec vkusu. Avšak bez správne vyriešenej statiky, nie je možné si predstaviť kvalitný… ísť na článok

Úsporné kotle Hoval ako súčasť modernizácie historických objektov Prahy

Úsporné kotle Hoval ako súčasť modernizácie historických objektov Prahy

Zverejnené 19.11. Nielen široko medializovaný Obecný dom, ale aj pätica ďalších významných pražských budov bola vlani podrobená procesu modernizácie technologického vybavenia. Zámeru, v rámci ktorého má dôjsť k aspoň jedenásťpercentnej úspore prevádzkovej energie,… ísť na článok

Výplň zábradlí balkónov z dosiek CETRIS® - funkčné, bezpečné a estetické riešenie

Výplň zábradlí balkónov z dosiek CETRIS® - funkčné, bezpečné a estetické riešenie

Zverejnené 24.11. Výrazným prvkom bytových domov sú lodžie a balkóny, ktorých poňatie a farebnosť sa podieľajú na utváraní celkového výrazu daného objektu. Vzhľad je ale pritom len jedným z mnohých dôležitých požiadaviek, ktoré musí výplň zábradlí spĺňať. ísť na článok

reklama