vyhľadávanie
Dnes je 4.12.

Buďte pánom svojho domu. S vonkajšími roletami to hravo zvládnete

Zverejnené: 13. 11. 2020

Sú dni, keď vám na tvár dopadajú už skoro zrána lúče slnka, ale vy by ste ešte radi spali. Potom sú zasa také, kedy vám pred domom opravujú cestu a vy by ste dali všetko za chvíľku pokoja a ticha. No a potom sú také dni, kedy by ste von ani psa nevyhnali. Fúka a prší ako z krhle – len aby nezačali ešte k tomu všetkému padať krúpy! Viete, ako vyriešiť tieto situácie? Vonkajšími roletami Minirol!

Nechajte do svojho bytu vojsť hrejivé slnečné lúče – ale len vtedy, keď sa vám to hodí

Vonkajšie rolety Minirol sa stanú vaším praktickým pomocníkom v domácnosti. Povedzte si sami, kedy pozvete slnko k sebe domov a kedy ho necháte radšej vonku. V lete si konečne vychutnáte chládok aj u seba v obývačke. V zime zase môžete odhodiť teplý sveter a pletené ponožky pretože vonkajšie rolety vedia udržať aj teplo. Úspora energie je preto zaručená!

Krúpy, vietor a nechcení hostia neprejdú

Chráňte svoj domov - pred silným vetrom, prudkým lejakom, hlukom z ulice alebo napríklad pred zlodejmi. Cez vonkajšie rolety Minirol neprejde to, čo nemá. Vonku sa môžu pokojne „ženiť všetci čerti“, zato vy si budete užívať nerušený a pokojný spánok. A odchod na dovolenku sa tiež konečne zaobíde bez nervov. Vďaka automatickému zaťahovaniu a vyťahovaniu roliet nemusí nikto vedieť, že ste preč.

Svoju službu spravia v meste aj na vidieku

Či už bývate v meste, či na vidieku, v novostavbe alebo v staršom dvojgeneračnom dome: Vonkajšie rolety Minirol sme navrhli tak, aby si ich mohol nainštalovať každý z vás. A to nielen na váš dom, ale pokojne aj na sídlo vašej firmy alebo na vašom miestnom obecnom úrade či zdravotníckom stredisku. Vsadíme sa, že už sa vám niekedy pošťastilo stráviť nejaký ten čas na pošte či na úrade počas horúceho letného dňa a príjemné to teda rozhodne nebolo. S roletami Minirol zostane horúčava a spara za oknami.

Jediné, čo si musíte vybrať, je typ, ktorý vám najlepšie vyhovuje: predokenné rolety, zaomietacie, nadokenné, alebo do prekladov?

Súvisiace články:

Zistite, či sa k vám domov viac hodia vonkajšie screeny, alebo rolety
Predokenná roleta a jej využitie

Autor: Kolektív autorov
Foto: archív firmy Building Shutter Systems s.r.o.
reklama

Nové

Zima vás nemusí odradiť od murovania

Zima vás nemusí odradiť od murovania

Zverejnené 1.12. Pri výstavbe konštrukcií treba rešpektovať nielen technologické postupy, ale aj klimatické podmienky. Medzi najdôležitejšie ukazovatele sa pritom zaraďujú nízke alebo vysoké vonkajšie teploty, slnečné žiarenie, vietor, dážď a mráz. Pri nižších… ísť na článok

Ultranízkoenergetické tehlové dvojdomy pod Považským Inovcom

Ultranízkoenergetické tehlové dvojdomy pod Považským Inovcom

Zverejnené 30.11. V atraktívnej lokalite obce Kočovce časť Rakoľuby zrealizovala spoločnosť CBI s. r. o. výstavbu moderných ultranízkoenergetických dvojdomov . Na stavbu moderných objektov bolo použité murivo z tehál Porotherm, ktoré dosahujú vynikajúce… ísť na článok

Slovenská národná galéria po 21 rokoch otvára nový galerijný areál

Slovenská národná galéria po 21 rokoch otvára nový galerijný areál

Zverejnené 3.12. Rekonštrukcia Slovenskej národnej galérie sa dostala k svojmu záveru. Galéria po prvýkrát (po)otvorí verejnosti svoje obnovené priestory v nedeľu 11. decembra 2022. Počas tohto dňa si budú môcť návštevníci a návštevníčky užiť celodenný program pre… ísť na článok

reklama