YTONG - Kompletné stavebné riešenie od pivnice po strechu
vyhľadávanie
Dnes je 25.1.

Luxusná tvár sanitárnej techniky – Merida Inox Design

Zverejnené: 31. 10. 2019

Nový produktový rad Merida Inox Design, ktorý je v ponuke od minulého roku, vychádza z línie Merida Stella (vyrába sa vo variante lesk alebo mat) a vznikol pre všetkých, ktorí sa vo svojej kúpeľni nehodlajú uspokojiť s priemernou sanitárnou technikou, ale naopak požadujú luxus, kvalitu a nevšednosť. Vyberať môžu hneď zo štyroch radov - Honeycomb line, Icicle line, Pinstripe line a Texture line.

Dôraz na bezchybnú funkčnosť všetkých produktoch Merida Inox Design podčiarkuje ich jedinečný dizajn a štýlová vycibrenosť. Futuristicky poňaté textúry dávajú vyniknúť prirodzenej kráse ušľachtilého oceľového materiálu. Skrátka Inox Design dáva sanitárnej technike novú tvár.

Vývoj a výroba produktového radu Merida Inox Design

Vzniku produktového radu Merida Inox Design predchádzal niekoľkoročný vývoj a zapojenie takých technológií, ako je napríklad používanie laserov a presná robotika. Tieto najmodernejšie technológie, ale aj individuálny prístup k jednotlivým výrobkom, umožňujú za všetkých okolností garantovať najvyššiu kvalitu pri spracovaní každého dielu. Proces výroby potom zaručuje zachovanie všetkých vlastností ocele AISI 304.

Jednotlivé rady Merida Inox Design

1/ Honeycomb line (včelí plást)

Ako napovedá názov, celý rad, skladajúci sa z otvoreného koša na odpadky s objemom 27 litrov, mechanického podávača papierových utierok v rolkách Maxi, zásobníka na toaletný papier v roliach Mini, zásobníka na papierové uteráky Maxi, zásobníka na papierové uteráky Mini a dávkovača penového mydla má jednotný motív – včelí plást (šesťuholníková vosková bunka postavená včelami v ich hniezdach). Vďaka motívu pôsobí veľmi skutočne teplým dojmom.

2/ Icicle line (snehové cencúle)

Opakom k línii Honeycomb je Icicle line. Tento rad sa oceľovo leskne a pôsobí priamo ľadovo. Jej motívom je zmrznutá voda (cencúle). Aj u nej môžete vyberať z otvoreného koša na odpadky s objemom 27 litrov, mechanického podávača papierových utierok v rolkách Maxi, zásobníka na papierové uteráky Maxi, zásobníka na papierové uteráky Mini a dávkovače penového mydla. Miesto zásobníka na toaletný papier v roliach Mini však ponúka zásobník na toaletný papier Duo.

3/ Pinstripe line (elegantný prúžok ako pri pánskom odeve)

Celý rad, skladajúci sa zo šiestich častí ako u Honeycomb line, sprevádzajú jemné zvislé prúžky (ako napríklad u spoločenského odevu). Podobne, ako spoločenský odev, z nich vyžaruje uhladenosť a usporiadanosť.

4/ Texture line (hrubá tkanina)

Určite aj tento rad, skladajúci sa zo zhodných častí ako predchádzajúce línie, si nájde svojich obľúbencov. Je jemne zrnitý (ako keby ste mali hrubú tkaninu) a vyvoláva pocit malého chaosu. Línia Inox Design spĺňa nielen vysoké požiadavky na dizajn, ale dávkovače penového mydla a mechanické podávače papierových utierok v rolkách navyše spĺňajú v súčasnosti vyžadované požiadavky na efektívnosť, ekonomiku a ekológiu pri ich použití. Vďaka svojmu navrhnutie totiž predlžujú dobu pre doplňovanie penového mydla alebo uterákov, znižujú spotrebu hygienického materiálu a tým zaisťujú úspornú prevádzku s nižšou záťažou pre životné prostredie.

Všetky produkty sú na stiahnutie vo formáte 2D a 3D.

Súvisiace články:

Sanitárne doplnky Merida na našich cestách
Na horu Sněžku za Meridou
Regionálne centrum Olomouc

Autor: Mgr. Helena Hejhálková
Foto: Archív firmy
reklama

Nové

Ako efektívne predeliť priestory v interiéri bez úbytku svetla? Zvoľte sklo!

Ako efektívne predeliť priestory v interiéri bez úbytku svetla? Zvoľte sklo!

Zverejnené 25.1. Kedysi uprednostňované malé a tmavé kancelárie pre jedného až dvoch ľudí ustupujú moderným priestorom, plným denného svetla a vzduchu, ktoré umožňujú slobodný pohyb osôb a predovšetkým vzájomnú interakciu. Taktiež v domácnostiach už takmer… ísť na článok

Minimalistické okná, maximálne spojenie s prírodou

Minimalistické okná, maximálne spojenie s prírodou

Zverejnené 24.1. Jednoduchá manipulácia s posuvnými veľkoformátovými oknami a to aj napriek ich vysokej hmotnosti, subtílnosť rámov iba päť centimetrov. Firma Janošík prekonáva doterajšie limity okien a posúva ich znovu o kus ďalej. ísť na článok

Oheň v nízkoenergetickom dome? Áno, ale s využitím akumulačného krbu!

Oheň v nízkoenergetickom dome? Áno, ale s využitím akumulačného krbu!

Zverejnené 23.1. Súčasný trend výstavby nízkoenergetických či pasívnych domov sa prejavil aj v segmente krbov a kachlí. Nielenže nie je potrebné privádzať do takého objektu väčšie množstvo tepelnej energie, ale dokonca to nie je žiaduce. Na tento fakt zareagovali aj… ísť na článok

reklama