Doživotná záruka na tehlový systém HELUZ
vyhľadávanie
Dnes je 21.4.

So značkou VELUX teraz šetríte dvojnásobne!

Zverejnené: 25. 10. 2023

S chladnou jeseňou a drahými energiami prichádza v mnohých domácnostiach otázka: ako ušetriť na vykurovaní? VELUX prináša odpoveď: vymeňte staré okná za nové! Izolačné trojsklá v podkroví vám nielenže pomôžu šetriť náklady na vykurovanie v dlhodobom horizonte, vďaka aktuálnej jesennej akcii ušetríte aj počas ich kúpy. Tá je časovo limitovaná; prebieha od 17. októbra do 30. novembra 2023.

Strešné okná VELUX dnes vďaka dlhodobému technologickému vývoju spĺňajú vysoké štandardy energetickej účinnosti a sú zároveň cenovo dostupné. Navyše, do podkrovia prinášajú potenciál úspory. Okrem toho, že slúžia ako zdroj denného svetla, ktorý vám v zime do interiéru prinesie pasívne solárne zisky, sa vďaka svojim tepelnoizolačným vlastnostiam starajú aj o to, aby nahromadené teplo neunikalo z interiéru.

Práve to definuje tzv. súčiniteľ prestupu tepla oknom Uw, ktorý je základnou mernou jednotkou, určenou na stanovenie tepelných strát. V praxi platí, že čím má nižšiu hodnotu, tým má konštrukcia lepšie tepelnoizolačné vlastnosti.

Pri kúpe okno so zasklením 61 alebo 64 a získate naspäť až 50 €

Spoločnosť VELUX vyhlasuje tzv. cashback akciu na strešné okná so zasklením 61 alebo 64. Stačí si zakúpiť vybrané strešné okná v období od 17. októbra do 30. novembra 2023 a nahrať na webovú stránku VELUX kópiu faktúry, ktorá preukáže sumu a dátum, kedy boli okná zakúpené. Potom stačí počkať pár dní a za každé okno podľa jeho typu získate naspäť príslušnú sumu.

Cashback sa vzťahuje na produkty VELUX nasledovne:

- na strešné okná VELUX s trojsklom typu 61 v sume 25 € / okno,
- na strešné okná VELUX s trojsklom typu 64 v sume 50 € / okno.

Ponuka platí pre celodrevené, ako aj bezúdržbové okná, strešné okná s horným aj spodným ovládaním – bez ohľadu na ich veľkosť. Ponuka sa nevzťahuje na strešné okná s dvojsklom, okná z kategórie Premium, doplnkové a vertikálne okná, strešné balkóny, na zariadenia na odvod dymu a na strešné výlezy.

Strešné okno VELUX so zasklením 61

Ide o cenovo výhodný variant trojvrstvového izolačného zasklenia, ktoré zabraňuje tepelným stratám. Súčiniteľ prestupu tepla celým oknom Uw je 1,1 W/m2K a zasklenie sa stará aj o elimináciu hluku prichádzajúceho z exteriéru na úrovni 32 dB.

V akcii spoločnosti VELUX môžete za každé okno so zasklením 61, ktoré kúpite od 17. októbra do 30. novembra, získať naspäť 25 €.

Strešné okno VELUX so zasklením 64

Ide o nízkoenergetické izolačné trojsklo, ktoré do domácností prináša ešte vyšší komfort. Vyznačuje sa skvelou tepelnou izoláciou a lepšou schopnosťou tlmiť zvuk prichádzajúci z exteriéru vrátane hluku z dažďa.

Súčiniteľ prestupu tepla celým oknom Uw dosahuje 1,0 W/m2K a pri zapustenej montáži len 0,94 W/m2K. Izolačné trojsklo sa vyznačuje aj útlmom hluku na úrovni 35 dB. Vonkajšia časť je vybavená samočistiacou vrstvou, vďaka ktorej si budete krásny výhľad z okna užívať veľmi dlho.

Ak sa rozhodnete pre kúpu strešného okna so zasklením 64 od 17. októbra do 30. novembra 2023, za každé zakúpené okno získate naspäť 50 €.

Všetky potrebné informácie a pravidlá akcie nájdete na webovej stránke VELUX.

Súvisiace články:

Presvetlenie bungalovov s väzníkovým krovom
Automatická ventilácia a tienenie strešných okien od spoločnosti Velux
Unikátny svetlík Velux s bezrámovým zaobleným zasklením
Inteligentné technológie na veľtrhu Coneco bodovali
Je potrebné zmeniť prístup k modernému stavebníctvu
Zdravší domov s Veluxom

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy VELUX

Tématické odbory

reklama

Nové

Stavebný veľtrh Brno ponúkne riešenia pre lepšie bývanie

Stavebný veľtrh Brno ponúkne riešenia pre lepšie bývanie

Zverejnené 20.4. Chcete lepšie bývať? Chystáte sa stavať, rekonštruovať alebo modernizovať svoj domov? Hľadáte informácie o dotačných programoch, nových stavebných materiáloch a technológiách? Zaujímajú vás udržateľné a energeticky úsporné riešenia? Potom navštívte… ísť na článok

Záhadné stavby sveta a ich slovenské či české alternatívy: od Stonehenge po pyramídy!

Záhadné stavby sveta a ich slovenské či české alternatívy: od Stonehenge po pyramídy!

Zverejnené 17.4. Odkryte s nami tajomstvo troch starovekých megastavieb, ktoré dodnes fascinujú celý svet. Akou technológiou bol postavený Stonehenge, aký účel mali pyramídy a ako je to so svahovými zosuvmi na Machu Picchu? ísť na článok

Tenkovrstvá, murovacia, zakladacia, alebo tepelnoizolačná malta. Ako vybrať správnu

Tenkovrstvá, murovacia, zakladacia, alebo tepelnoizolačná malta. Ako vybrať správnu

Zverejnené 15.4. Výrobcovia mált sa ich výber snažia stavebníkom čo najviac zjednodušiť, napriek tomu občas narazíte na otázky, z ktorých plynie, že ľudia nad voľbou tej správnej malty váhajú. Pozrime sa preto, aké malty ponúka pre svoj stavebný systémy z pórobetónu… ísť na článok

reklama