vyhľadávanie
Dnes je 4.3.

So značkou VELUX teraz šetríte dvojnásobne!

Zverejnené: 25. 10. 2023

S chladnou jeseňou a drahými energiami prichádza v mnohých domácnostiach otázka: ako ušetriť na vykurovaní? VELUX prináša odpoveď: vymeňte staré okná za nové! Izolačné trojsklá v podkroví vám nielenže pomôžu šetriť náklady na vykurovanie v dlhodobom horizonte, vďaka aktuálnej jesennej akcii ušetríte aj počas ich kúpy. Tá je časovo limitovaná; prebieha od 17. októbra do 30. novembra 2023.

Strešné okná VELUX dnes vďaka dlhodobému technologickému vývoju spĺňajú vysoké štandardy energetickej účinnosti a sú zároveň cenovo dostupné. Navyše, do podkrovia prinášajú potenciál úspory. Okrem toho, že slúžia ako zdroj denného svetla, ktorý vám v zime do interiéru prinesie pasívne solárne zisky, sa vďaka svojim tepelnoizolačným vlastnostiam starajú aj o to, aby nahromadené teplo neunikalo z interiéru.

Práve to definuje tzv. súčiniteľ prestupu tepla oknom Uw, ktorý je základnou mernou jednotkou, určenou na stanovenie tepelných strát. V praxi platí, že čím má nižšiu hodnotu, tým má konštrukcia lepšie tepelnoizolačné vlastnosti.

Pri kúpe okno so zasklením 61 alebo 64 a získate naspäť až 50 €

Spoločnosť VELUX vyhlasuje tzv. cashback akciu na strešné okná so zasklením 61 alebo 64. Stačí si zakúpiť vybrané strešné okná v období od 17. októbra do 30. novembra 2023 a nahrať na webovú stránku VELUX kópiu faktúry, ktorá preukáže sumu a dátum, kedy boli okná zakúpené. Potom stačí počkať pár dní a za každé okno podľa jeho typu získate naspäť príslušnú sumu.

Cashback sa vzťahuje na produkty VELUX nasledovne:

- na strešné okná VELUX s trojsklom typu 61 v sume 25 € / okno,
- na strešné okná VELUX s trojsklom typu 64 v sume 50 € / okno.

Ponuka platí pre celodrevené, ako aj bezúdržbové okná, strešné okná s horným aj spodným ovládaním – bez ohľadu na ich veľkosť. Ponuka sa nevzťahuje na strešné okná s dvojsklom, okná z kategórie Premium, doplnkové a vertikálne okná, strešné balkóny, na zariadenia na odvod dymu a na strešné výlezy.

Strešné okno VELUX so zasklením 61

Ide o cenovo výhodný variant trojvrstvového izolačného zasklenia, ktoré zabraňuje tepelným stratám. Súčiniteľ prestupu tepla celým oknom Uw je 1,1 W/m2K a zasklenie sa stará aj o elimináciu hluku prichádzajúceho z exteriéru na úrovni 32 dB.

V akcii spoločnosti VELUX môžete za každé okno so zasklením 61, ktoré kúpite od 17. októbra do 30. novembra, získať naspäť 25 €.

Strešné okno VELUX so zasklením 64

Ide o nízkoenergetické izolačné trojsklo, ktoré do domácností prináša ešte vyšší komfort. Vyznačuje sa skvelou tepelnou izoláciou a lepšou schopnosťou tlmiť zvuk prichádzajúci z exteriéru vrátane hluku z dažďa.

Súčiniteľ prestupu tepla celým oknom Uw dosahuje 1,0 W/m2K a pri zapustenej montáži len 0,94 W/m2K. Izolačné trojsklo sa vyznačuje aj útlmom hluku na úrovni 35 dB. Vonkajšia časť je vybavená samočistiacou vrstvou, vďaka ktorej si budete krásny výhľad z okna užívať veľmi dlho.

Ak sa rozhodnete pre kúpu strešného okna so zasklením 64 od 17. októbra do 30. novembra 2023, za každé zakúpené okno získate naspäť 50 €.

Všetky potrebné informácie a pravidlá akcie nájdete na webovej stránke VELUX.

Súvisiace články:

Presvetlenie bungalovov s väzníkovým krovom
Automatická ventilácia a tienenie strešných okien od spoločnosti Velux
Unikátny svetlík Velux s bezrámovým zaobleným zasklením
Inteligentné technológie na veľtrhu Coneco bodovali
Je potrebné zmeniť prístup k modernému stavebníctvu
Zdravší domov s Veluxom

Autor: Tlačová správa
Foto: Archív firmy VELUX

Tématické odbory

reklama

Nové

Tepelné čerpadlá pohľadom dodávateľov

Tepelné čerpadlá pohľadom dodávateľov

Zverejnené 2.3. O alternatívnych zdrojoch vykurovania a najmä o tepelných čerpadlách toho bolo na našom webe napísaného už mnoho. Ako to ale vyzerá s aktuálnym dopytom a vývojom v oblasti predaja tepelných čerpadiel a aké sú v tomto ohľade možnosti? Na tieto otázky… ísť na článok

Garážová brána LOMAX. Reportáž z montáže

Garážová brána LOMAX. Reportáž z montáže

Zverejnené 27.2. Už pred rokom sa manželský pár rozhodol vymeniť starú garážovú bránu za novú. Na situáciu sa postupne prišli pozrieť traja obchodní zástupcovia od rôznych výrobcov garážových brán. Dvaja povedali, že výmena nepôjde, vysvetlili prečo a manželia… ísť na článok

Rekonštrukcia s materiálmi Ytong a Silka. Riešenie na mieru pri malých a veľkých projektoch

Rekonštrukcia s materiálmi Ytong a Silka. Riešenie na mieru pri malých a veľkých projektoch

Zverejnené 26.2. Rekonštrukcie hrajú čoraz významnejšiu úlohu v bytovej aj nebytovej výstavbe. Rekonštruujú sa rodinné aj bytové domy, zastarané objekty sa modernizujú, existujúce budovy dostávajú nový účel. Spoločnosť Xella má riešenie pre všetky veľké aj malé… ísť na článok

reklama